Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to jak kupisz ten dekoder i zapełnisz cały dysk, to gdzie zmieszczą się filmy do VOD? myślisz, że zadzwonią do Ciebie z pytaniem o to jaki film Ci usunąć żeby zrobić trochę miejsca na ich usługi? nie! dlatego tego dekodera nie można kupić od Cyfry bo mają dostęp do dysku. gdyby był Twoją własnością to nie mogliby ingerować w zawartość dysku i nie miałbyś dostępu do VOD gdybyś cały dysk zapełnił. za 499 zł. to można kupić, ale zwykłego Philipsa HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież dysk dzielę z Cyfrą pół na pół. Zresztą nie tylko o filmy mi chodzi. Narywam, co niedziela na przykład "Kawę na ławę" bo w tym czasie nie ma mnie w domu.

 

Dokladnie - pol dysku dekodera nalezy do Cyfry i nie ma mozliwosci ze dekoder PVR przechodzi na wlasnosc klienta, bo tylko go dzierzawi. Za to w ofercie swiatecznej tv moze przejsc na wlasnosc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan425 - to ciekawe co piszesz o zakupie dekodera PVR z dyskiem 250. Moglbys wyjasnic jak to zrobiles i ile kosztuje w takim wypadku dekoder w cyfrze ? Do tej pory wiadomo bylo ze nie mozna tego dekodera kupic i cyfra tak tez informowala przyszlych abonentow. Oczywiscie mozna bylo kupic na allegro ale tam ewentualnie ktos sprzedawal nie swoja wlasnosc tylko dekoder dzierżawiony od cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DEKODER HD CYFRA+ PHILIPS NOWY GWARANCJA SERWISOWA

 

CALKOWICIE NOWY DEKODER HD CYFRA+.ZAKUPIONY NA WLASNOSC.OBJETY GWARANCJA SERWISOWA.SPRAWDZONY NIE ZAWIESZA SIE.ZNAKOMITY PREZENT NA GWIAZDKE.DZIALA W NIM KAZDA KARTA CYFRA+.FOLIA NA WYSWIETLACZU.OSWIADCZAM IZ PRZEDMIOT JEST MOJA WLASNOSCIA N/S 485355947075.CALKOWITY KOSZT 670 ZL.KONTAKT TELEFONICZNY-500 603 859.PROSZE O WPLATE NA KONTO PONIEWAZ CZESTO PACZKI NIE SA ODBIERANE.ZAPEWNIAM ZE SPRZET JEST Z NAJWYZSZEJ POLKI-NAJNOWSZE OPROGRAMOWANIE.PROSZE ROWNIEZ NIE WYCOFYWAC OFERT PO WYGRANIU AUKCJI-PROWIZJA JEST WYSOKA.AUKCJA DLA ZDECYDOWANYCH I PEWNYCH ALLEGROWICZOW.WYSYLKA ZA DARMO.ZACHECAM DO KUPNA!

Tu podaję tylko przykład legalnego zakupu/sprzedaży. Jest podany numer seryjny dekodera PVR oraz telefon sprzedajacego. Gdyby był trefny? Czyżby by ryzykował? Inaczej aukcja zostałby usunięta. Oczywiście, że "gościu" zarabia na takiej odsprzedaży. Każdą aukcję trzeba czytać ze zrozumieniem.

O tym ile ja zapłaciłem? O tym już jutro. Rano wcześnie wstaję do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu podaję tylko przykład legalnego zakupu/sprzedaży. Jest podany numer seryjny dekodera PVR oraz telefon sprzedajacego. Gdyby był trefny? Czyżby by ryzykował? Inaczej aukcja zostałby usunięta. Oczywiście, że "gościu" zarabia na takiej odsprzedaży. Każdą aukcję trzeba czytać ze zrozumieniem.

O tym ile ja zapłaciłem? O tym już jutro. Rano wcześnie wstaję do pracy.

Wielu sprzedającym na allegro wydaje się, że jeśli zapłacili karę za "zagubiony" dekoder i dostali fakturę to tuner jest ich, niestety odbiornik nadal jest własnością C+ i nie można go legalnie sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie takie parcie na dekoder Pace HD PVR 500GB! W końcu trzeba będzie po całej promocji oddać. Wtedy szlag trafi wszystkie nagrania. Nie lepiej tak, jak ja to zrobiłem, kupić na własność, chociażby ten z 250GB!

 

Hmm a dla mnie sprawa jest prosta. Jeśli wezmę teraz taki sprzęt w umowie na 13 mies. to zapłacę za te 13 mies. 130pln. Jeśli założyć, że kupiłbym coś takiego nawet na allegro to musiałbym po pierwsze wywalić z 800pln już teraz i liczyć, że za te 13 mies. uda mi się sprzedać ze stratą mniejszą niż 130pln, co według mnie graniczy z cudem.

No i dochodzi jeszcze sprawa z tym, że za 13 mies. 500gb to już nie będzie 500gb dziś i pewnie znowu będzie coś nowego, lepszego szybszego etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy teraz ktoś z was zapytał w APS o zakup Philipsa HD PVR 250GB na własność? Widać, że nie.
A ty pytałeś, żeś taki mądry? To podziel się z nami co ci odpowiedzieli :P

 

Gdyby był trefny? Czyżby by ryzykował? Inaczej aukcja zostałby usunięta. Oczywiście, że "gościu" zarabia na takiej odsprzedaży. Każdą aukcję trzeba czytać ze zrozumieniem.
Ja już widziałem różnych kamikadze :D, zresztą myślisz że komukolwiek opłacałoby się sprzedawać ten dekoder za ~670zł, w momencie gdy zwykłego Phillipsa HD sama Cyfra+ sprzedaje za niewiele niższą cenę (499zł) i to w ramach promocji, a jak wiadomo za podobny dekoder z dyskiem i podwójną głowicą trzeba dać ze 3 razy tyle...

 

O tym ile ja zapłaciłem? O tym już jutro. Rano wcześnie wstaję do pracy.

O_o tak ciężko było napisać kilka cyferek? Łatwiej było chyba skonstruować zdanie z "wymówką" :D

 

 

@bogdan425 - ostatnio jak czytam twoje posty to aż mi się robi żal... Miejsca takie bzdury wypisujesz że głowa mała i nie chodzi mi tu tylko o dekoder PVR HD.

 

Powiało nowoczesnością z wyglądu , pilot trochę dziwny ale może się przyzwyczai człowiek

Dostałeś dekoder z pilotem z reklamy (taki z czerwonymi wstawkami), czy chodziło ci o tego "starego" pilota obecnego również w Phillipsie PVR HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś dekoder z pilotem z reklamy (taki z czerwonymi wstawkami), czy chodziło ci o tego "starego" pilota obecnego również w Phillipsie PVR HD.

Są jakieś inne piloty do Pace PVR ? Dostałem zwykły pilot czarny z napisem Cyfra+.

Pani powiedziała że jest taki sam jak w Philipsie PVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowo problem z naciskaniem pilota, kliasz raz, drugi raz łapnie raz nie - może to też wina plazmy - coś gdzieś słyszałem.

 

Poeksperymentuj z ustawieniemi obrazu tj kontrast, jasnosc itp. u mnie pilot w nowym pvr nie chciał prawie wcale działac, nie dało się ustawic żadnej opcji w menu. Po zmniejszeniu parametrów obrazu działa idealnie. Zresztą polecam do poczytania http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewto ... 21#7084621

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...