Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)

Rezygnację możesz złożyć już w tym miesiącu (6 miesięcy przed końcem obecnej umowy). Jeżeli chcesz wymienić obecny dekoder na taki sam to wymień go w ramach procedury wymiany serwisowej. Wtedy dostępny będzie wariant aneksu na 12/3. Jeżeli interesuje Cię wymiana dekodera na EVOBOX PVR to możesz otrzymać aneks w następujących wariantach 12/1,15/1, 24/3 lub w przypadku wyboru pakietu Premium MAX 24/7. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, trochę poczytałem poprzednie wątki, ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Liczę na Waszą pomoc drodzy forumowicze :)

Posiadam 3 usługi w Cyfrowym Polsacie. TV + Internet Mobilny za 50% taniej + Jeszcze jeden internet mobilny z rabatem na 3 usługę (błąd konsultantki, dłuższa historia). 
Abonament na TV już się skończył, teoretycznie mógłbym przedłużyć umowę, jednak wciąż obowiązują mnie umowy na internet do końca września 2018 roku. 
Z tego powodu, nie mam raczej opcji wypowiedzieć umowy na TV, nie tracąc zniżek na internet? Ponieważ, bez TV straciłbym zniżki na inne usługi. Tracę więc kartę przetargową rozmawiając z działem utrzymania klienta. 
Jak Wy byście to rozwiązali? Wypowiadać umowę licząc, że dadzą lepsze warunki? Najlepiej wysyłając list z wypowiedzeniem? 
Obecnie w pakiecie TV nie mamy Eleven, HBO, Cinemax, a płacimy 70 zł z multiroomem. Najbardziej interesowałyby nas opcję z Eleven i Cinemax oraz EvoBox. HBO raczej za free to nie da rady wyrwać.

Dzięki za odpowiedź:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam, czy dalej przy przedłużaniu umowy jest opcja Familijny Max HD + Film HD + SportHD + Cinemax HD + Pakiet Eleven Sports + Pakiet VOD (79,99zł) z możliwością przejścia po okresie promocyjnym do pakietu Familijny Max HD + Film HD + SportHD + Cinemax HD + Pakiet Eleven Sports (69,99zł)? Umowa 15/3 lub 12/3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->iLuminary

 

Skoro umowy na internecie masz do września to może warto jednak wypowiedzieć umowę na TV i skorzystać z oferty 12/3. Cena pakietu będzie bez zmian, które no chyba że bardzo zależy Ci na Elevenach to wtedy cena 74,99zl.

Przy tej ofercie niestety nie wymienisz dekodera na Evobox ale będziesz miał przynajmniej miesiące darmowe.

 

->pawlo1925

 

Tak, jak jak najbardziej ta ofertę jest dostępna w opcji 15/3 jak i 12/3.

Edytowane przez CyfrowyOnline.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłem tego jeszcze dokładnie, ale te darmowe miesiące raczej nie zrekompensują różnicy w cenie. Nie wiem w sumie też dokładnie jak z rabatem na 3 usługę (internet), ponieważ został on naliczony w trybie reklamacyjnym (Nie ma rabatu w momencie, gdy bierze się TV + 2 razy internet, ale, ze Pani Konsultantka o tym nie wspomniała to rabat ostatecznie został naliczony)

Na Elevenach zależy mi bardzo, liga Hiszpańska i Włoska... mam dość streamów czy pubów :) Ogólnie no to za te 70-75 zł zdecydowanie słabą mam tą ofertę jeśli chodzi o kanały więc chciałem zaszaleć na święta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik wojtek509 otrzymał po wypowiedzeniu  fam max hd + film + sport + cinemax + eleven + evobox za 74,90. 12/3  +multiroom ( pytanie ile za niego by chcieli?)

 

 

Link do wpisu o sztywnych cenach za Multiroom pojawia się tutaj dosyć często: https://forum.satkurier.pl/topic/12802-promocje-oferty-dla-sta%C5%82ych-abonent%C3%B3w-cp/page-627?do=findComment&comment=1310786

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, musiało mi umknąć gdzieś jednak. Późno jest :) No to wszystko jasne. Zrobię tak:
Wypowiem umowę, obecnie mam jeden MR za free, więc będę oczekiwać warunków: 12/3 -> Familijny Max HD + Sport + Cinemax + Eleven + Evbox za 74,90. A jak we wrześniu skończy mi się umowa to dalej podziałam. Dzięki wielkie za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam umowę 12/3, do końca 4 miesiące (do 23.03.2018).

Pakiet Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemaxy + CP GO za 64,99 zł (dekoder HD PVR 7000).

 

Jutro składam wypowiedzenie.

 

Interesuje mnie krótka umowa. Rozumiem, że max co mogę uzyskać to 15/3 bez wymiany sprzętu?

 

Chciałbym pozostać przy obecnym pakiecie (oprócz CP GO, za który dopłacam 5 zł, a który i tak co chwilę mi dezaktywują pomimo płacenia abonamentu, nie mam siły się z nimi droczyć co chwilę).

Wówczas cena pakietu wyniosłaby 59,99 zł miesięcznie.

Za ile mógłbym uzyskać HBO + HBO GO? Za dodatkowe 30 zł (za tyle mogę włączyć elastycznie na ICOKu bez łaski), czy uda się ugrać coś taniej?

 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie co można ugrać wypowiedzeniem obecnie płacę obecnie 74,90 zł za pakiet:Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet VOD+ 1xMRUmowa do IV.2018 r chodzi głównie o włączenie ELEVENÓW za 0 zł jak mają nowi a nie dobrać za 15zł m-c. Kwota abonamentu może zostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Pod koniec stycznia kończy mi się umowa z CP. Obecnie płacę 69,99 zł i posiadam: Pakiet Familijny Max HD + Sport HD + Film HD. 

 

Dostałem informację, że najlepiej złożyć rezygnację, czekać na telefon od DUK i powiedzieć że chcę umowę na rok. Dostanę wtedy umowę na 12 miesięcy w tym 3 darmowe. To ciekawa propozycja, jednak przeczytałem w tym wątku, że są osoby, które za jeszcze niższą cenę niż moja, mają więcej pakietów. I tu moje pytania:

 

1. Co zrobić, żeby dostać jak najwięcej pakietów, za cenę niższą niż 69,99 i umowę 12/3 ? Zależy mi na kanałach sportowych.

2. Mam lekko uszkodzony talerz antenowy. Co zrobić żeby otrzymać nowy, najlepiej za darmo jeśli jest możliwość?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli obecną umowę masz na dłużej niż 12 miesięcy, to teraz masz prawo do umowy 12 miesięcy w tym 3 gratis, czyli 12/3.
Wypowiedzenie składa się na 6 miesięcy przed końcem umowy, i zawiera się nową z nowymi gratisami, a o te 6 miesięcy skraca się stara umowa.
Teraz pakiet: Familijny Max HD, Sport HD, Film HD, Cinemax HD jest za 59,99 zł. (to przy umowie 12/3) i do tego jeszcze przez 3 miesiące gratis VOD. Po promocji trzeba VOD wypowiedzieć bo inaczej za VOD zapłacisz 10 zł. Gdybyś chciał taniej ten pakiet, to jest w umowie 24/3 i kosztuje 49.99 zł. Dekoder zostaje ten co masz, bo jeżeli chcesz wymienić dekoder, to wtedy gratis jest tylko 1 miesiąc, a reszta bez zmian.
Moim zdaniem już dawno powinieneś wysłać wypowiedzenie i zawrzeć nową umowę. Więc pisz wypowiedzenie jak najszybciej, zanoś do punktu Plusa lub CP, i sam dzwoń do DUK (tylko do DUK, nie żadna infolinia i mów co chcesz).
Tel. do DUK: 22 212 71 28 lub 22 212 71 37.
W wypowiedzeniu piszesz:
Wypowiadam umowę o świadczeniu usług zawartą w dniu xxxxx, pomiędzy mną a Cyfrowym Polsatem S.A. z zachowaniem 1- miesięcznego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec ostatniego okresu rozliczeniowego określonego w umowie.
I Twój podpis.
Jaki masz okres wypowiedzenia, to sobie sprawdź w swojej umowie (czy 1 miesiąc czy więcej).
 
I jeszcze jedno: czytaj regularnie forum, to będziesz bardzo zadowolony z usług CP i tańszej telewizji nie znajdziesz. :smile:


@ ernando.
Jeszcze jedno: w pakiecie Sport nie ma Elevenów, jeżeli chcesz je mieć, to musisz za nie dodatkowo zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie miałem przedziwną sytuację i myślę, że to jest polityka Cyfrowego Polsatu na tych co wypowiedzieli umowę w związku z wycofaniem z oferty kanału Universal Channel. Mianowicie kilka dni temu złożyłem w punkcie obsługi klienta wypowiedzenie z powodu wycofania tego kanału z oferty. Dziś zadzwoniła do mnie miła pani z DUK i zaczęła rozmowę od tego, że zapytała mnie: Czy jest pan zainteresowany dalszym oglądaniem CP czy też nie, bo jeżeli nie to nie będzie mi zabierać czasu? Odpowiedziałem, że wszystko zależy od oferty, a ona do mnie tekst, że będzie miała dla mnie propozycję, ale WYPOWIEDZENIE z powodu usunięcia Universal jest nieważne i mi się nie należy, ponieważ podpisałem umowę w styczniu tego roku i mnie to nie obejmuje.

Moje zdziwienie było ogromne, ponieważ zanim złożyłem wypowiedzenie napisałem maila do CP i dostałem odpowiedź, że mi się to należy jak psu micha, bo umowę podpisałem w kwietniu. Dlatego podczas rozmowy z tą panią z DUK mówię jej, że umowę podpisałem na 100% w kwietniu i mi się należy możliwość wypowiedzenia, a ona dalej się upierała i wmawia mi, że Ma w SYSTEMIE napisane, że umowę podpisałem w styczniu. I teraz najlepsze. Chce kobiecie udowodnić, że mówi bzdury, więc zostając na linii loguję się na swoje konto abonenta i co tam widzę? Nie mogę wejść w historię opłat, ani w nic związane z tym, co podpowie mi o długości umowy bo NIESAMOWITYM zbiegiem okoliczności akurat w momencie, gdy do mnie zadzwoniła na moim koncie abonenta trwa AKTUALIZACJA DANYCH i PRACE SERWISOWE, które uniemożliwiają mi pełne korzystanie z ICA. Co ciekawe "zupełnie przypadkiem" opcje były zablokowane tylko przez czas naszej rozmowy i po rozłączeniu się konsultantki stał się cud i je odblokowano. To na pewno był "przypadek" 

Jeżeli dzwonią do WAS z DUK i twierdzą, że wam się wypowiedzenie nie należy to nie wierzcie, tylko proście o przesłanie aneksu do umowy na maila!! Niech wam udowodnią!! Bo wygląda to na ich taktykę na tych co wypowiedzenie złożyli. Czytałem wcześniej, że ktoś napisał, żeby wycofywać wypowiedzenia bo się koledze jakiemuś nie należało i mu zagroził DUK, że będzie karę płacił i gość się przestraszył.

Ja byłem nieugięty i się uparłem i teraz najlepsze!!! Przeczytałem jej maila, którego dostałem z ICA z potwierdzeniem, że mi się należy wypowiedzenie a ona do mnie hasło, że jej się system zawiesił i zadzwoni do mnie za chwilę i sprawdzi czy faktycznie mi się coś należy czy nie. Po 5 minutach zadzwoniła i już zmieniła ton. Nie chciała gadać o tym, że mi się coś nie należy tylko powiedziała z miejsca, że cyt: WSZYSTKO się Panu NALEŻY i już nie dyskutujmy o tym.

Teraz co wynegocjowałem: Oczywiście zaczęła od propozycji utrzymania abonamentu na poziomie 39,99 i umowie na 29 miesięcy, co wyśmiałem. Potem gadka w stylu, że nie może mi dać więcej niż 24 miesiące z czego 6 gratis a potem po 39,99 zł. Powiedziałem, że lepszą ofertę dostanę od nich jak rozwiążę umowę i przyjdę ponownie, a poza tym ich dekoder mi niepotrzebny. Mój cel to było 5 zł za Rodzinny HD na 12 miesięcy. Tego mi nie dali, ale po rozmowie dłuższej udało się ugrać Rodzinny HD za 9,99 zł na 12 miesięcy z czego jeden miesiąc gratis, czyli w sumie to co chciałem bo mi się umowa skończy na święta a średnia opłat wychodzi 9,1 zł 

Tyle w temacie. Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeżeli obecną umowę masz na dłużej niż 12 miesięcy, to teraz masz prawo do umowy 12 miesięcy w tym 3 gratis, czyli 12/3.

Wypowiedzenie składa się na 6 miesięcy przed końcem umowy, i zawiera się nową z nowymi gratisami, a o te 6 miesięcy skraca się stara umowa.

Teraz pakiet: Familijny Max HD, Sport HD, Film HD, Cinemax HD jest za 59,99 zł. (to przy umowie 12/3) i do tego jeszcze przez 3 miesiące gratis VOD. Po promocji trzeba VOD wypowiedzieć bo inaczej za VOD zapłacisz 10 zł. Gdybyś chciał taniej ten pakiet, to jest w umowie 24/3 i kosztuje 49.99 zł. Dekoder zostaje ten co masz, bo jeżeli chcesz wymienić dekoder, to wtedy gratis jest tylko 1 miesiąc, a reszta bez zmian.

Moim zdaniem już dawno powinieneś wysłać wypowiedzenie i zawrzeć nową umowę. Więc pisz wypowiedzenie jak najszybciej, zanoś do punktu Plusa lub CP, i sam dzwoń do DUK (tylko do DUK, nie żadna infolinia i mów co chcesz).

Tel. do DUK: 22 212 71 28 lub 22 212 71 37.

W wypowiedzeniu piszesz:

Wypowiadam umowę o świadczeniu usług zawartą w dniu xxxxx, pomiędzy mną a Cyfrowym Polsatem S.A. z zachowaniem 1- miesięcznego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec ostatniego okresu rozliczeniowego określonego w umowie.

I Twój podpis.

Jaki masz okres wypowiedzenia, to sobie sprawdź w swojej umowie (czy 1 miesiąc czy więcej).

 

I jeszcze jedno: czytaj regularnie forum, to będziesz bardzo zadowolony z usług CP i tańszej telewizji nie znajdziesz. :smile:

 

@ ernando.
Jeszcze jedno: w pakiecie Sport nie ma Elevenów, jeżeli chcesz je mieć, to musisz za nie dodatkowo zapłacić.

 

 

Dziękuje za odpowiedź. 

Do końca umowy zostało mi niecałe 2 miesiące. Jutro zanoszę wypowiedzenie. A jeśli mam okres wypowiedzenia 3 miesiące, to jak umowa zakończy się 28.01 to po tym dniu przejdzie na czas nieokreślony (nadal zapłacę 69,99) ale tylko na 2 miesiące i później wejdzie w życie nowa umowa zawarta przez DUK?

 

I dzwoniąc do DUK najlepsze co mogę załatwić to umowę na 24/3 z pakietami Familijny Max HD, Sport HD, Film HD, Cinemax HD za 49,99?

A jak wezmę ten pakiet ale umowie na 12/3 (czyli za 59,99) i po 6 miesiącach napiszę wypowiedzenie (czyli zapłacę w sumie tylko za 3 miesiące), to wtedy dostanę ofertę 15/3 i te same pakiety i tez za 59,99?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->Ernando

 

Jeżeli okres rozliczeniowy masz 28 to aneks wejdzie w życie już 28 grudnia i zaczną się miesiące darmowe, a stara umowa będzie anulowana.

 

Jeżeli zdecydujesz się na 12/3 w cenie 59,99zl to będzie dokładnie tak jak piszesz. Ten wariant jest chyba korzystniejsze bo przy umowie 24/3 jest 10zl taniej ale umowa dłuższą więc mniej się to opłaca.

Edytowane przez CyfrowyOnline.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wezmę ten pakiet ale umowie na 12/3 (czyli za 59,99) i po 6 miesiącach napiszę wypowiedzenie (czyli zapłacę w sumie tylko za 3 miesiące), to wtedy dostanę ofertę 15/3 i te same pakiety i tez za 59,99?

Tak. Ja właśnie dzisiaj przedłużyłam umowę 12/3 za 59,99 zł na te same pakiety, które Ciebie interesują. Z moich wyliczeń wyszło mi, że korzystniej jest wziąć umowę 12/3, a później 15/3 za 59,99 zł niż 24/3 za 49. 99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...