Skocz do zawartości
a14122011

smartDOM - pytania, wątpliwości. Czy dostanę rabat?

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli w przypadku posiadania samej telewizji wychodzi -10 zł na telefon lub internet ? Szczerze mówiąc lipa przy tak drogim abonamencie i ratach za sprzęt od plusa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz mam tak:

1. Telewizja za 59,99 zł, umowa do 15.11.2018 - produkt uprawniający

2. Internet w Plusie z rabatem 50%, umowa do 26.08.2018 a więc przeszła już na czas nieokreślony

Co według Was powinienem zrobić, żeby mieć jak najkorzystniejszą ofertę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam podobną usługę. Proponuję wysłać wypowiedzenie(rozwiązanie umowy )na tv i czekać na propozycje z ich strony. Pertraktować z CP darmowe miesiące. Umowy na Internet w Plus nie ruszać.Zostawić na czas nieokreślony. Jeśli coś będziesz próbował zmieniać z Internetem Plus,to stracisz rabat na 50%,a zamienią ci go na rabat 25%.Więc mało korzystnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapomniałem dodać, że w usłudze TV mam multiroom za 0 zł, a czytałem gdzieś, że przedłużając obecnie umowę nie ma możliwości pozostawienia tej usługi za 0 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak miałeś mr za 0 zł i przedłużysz umowę z tym samym abonamentem to nadal będzie za 0 zł. Tylko przy obniżeniu ceny jest płatny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dzięki za podpowiedź. A jakie są teraz najkrótsze umowy przy przedłużaniu? Obecną mam na 15 m-cy.

Edytowane przez mike127

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jak pierwszą usługę mam "Duet2 ze smartfonem" wg podpisanego kolejnego aneksu w dniu 1.09.2017 na 33 miesiące (koniec umowy w 2020 r.) oraz jako drugą usługę ze zniżką 50% CP "oferta Premium Max" wg podpisanego aneksu w dniu 20.05.2016 na 29 okresów rozliczeniowych która się skończy  w październiku br. Ponieważ nie interesuje mnie PSP przejdę prawdopodobnie na umowę na czas nieokreślony.

Mam pytanie do Specjalista Cyfrowy Polsat:

Czy po przejściu na umowę na czas nieokreślony,  jak pojawi się jednak coś interesującego i będę chciał podpisać nową umowę to będzie traktowana jako aneks do starej czy jako umowa dla nowego klienta?

Edytowane przez Zolmar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Odpowiem za specjalistę, jeśli przejdziesz na czas nieokreślony i będziesz chciał ją przedłużyć, ale jej nie wypowiesz to otrzymasz standardowe oferty z długim okresem umowy, natomiast jeśli ją wypowiesz i skontaktujesz się z DUK to otrzymasz korzystne oferty typu 12/3,15/3,24/6. Pamiętaj także, że dokonując zmiany na Umowie TV rabat zmienią Ci na 25 zł z obecnego -50%.

Edytowane przez Krzysiek11:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy rezygnując z CP, który jest usługą uprawniającą, obecna druga usługa (internet w Plusie) staje się produktem uprawniającym do rabatu dla usługi obecnie trzeciej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

CP strasznie nakombinował z tym SmartDom 4, dlatego chciałbym zapytać o jedną sprawę. Mam 1. wersję SmartDom (Plus Internet jako umowa uprawniająca, CP 50%, Plus Abonament -48,99). Do końca umowy w CP zostało mi 11 miesięcy.

Jeśli chciałbym teraz dobrać Polsat Sport Premium, to rozumiem, że muszę przedłużyć umowę na 36 miesięcy i będzie ona już rabatowana -25 zł, a nie 50%, tak?

Czy w takim przypadku rabat na trzecią usługę pozostanie 48,99 (umowa jest na czas nieokreślony, nie chcę jej ruszać)?

Mam obecnie pakiet Premium za 99,99 - czy dokupując Polsat Sport Premium i przedłużając umowę na 36 mies. mogę zejść do pakietu za 80 zł i wtedy dostanę ten rabat 25 zł, czy zgodnie z regulaminem SmartDom1 nie mogę zmniejszyć zobowiązania?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie możesz zmniejszyć zobowiązania.Oczywiście zawsze możesz próbować walczyć o jakąś ofertę specjalną, ale nie słyszałem jeszcze, by komuś udało się obniżyć abonamenty na umowach rabatowanych. Dość łatwo za to obniżyć zobowiązanie na umowie uprawniającej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 15.09.2018 o 10:38, lukas876 napisał:

CP strasznie nakombinował z tym SmartDom 4, dlatego chciałbym zapytać o jedną sprawę. Mam 1. wersję SmartDom (Plus Internet jako umowa uprawniająca, CP 50%, Plus Abonament -48,99). Do końca umowy w CP zostało mi 11 miesięcy.

Jeśli chciałbym teraz dobrać Polsat Sport Premium, to rozumiem, że muszę przedłużyć umowę na 36 miesięcy i będzie ona już rabatowana -25 zł, a nie 50%, tak?

Czy w takim przypadku rabat na trzecią usługę pozostanie 48,99 (umowa jest na czas nieokreślony, nie chcę jej ruszać)?

Mam obecnie pakiet Premium za 99,99 - czy dokupując Polsat Sport Premium i przedłużając umowę na 36 mies. mogę zejść do pakietu za 80 zł i wtedy dostanę ten rabat 25 zł, czy zgodnie z regulaminem SmartDom1 nie mogę zmniejszyć zobowiązania?

Jeśli przedłużysz swoją obecną umowę na telewizję, to automatycznie zaczniesz brać udział w programie smartDOM 4. Na tym produkcie rabat zmieni się z 50% na 25 zł. Na pozostałych umowach zniżki nie ulegną zmianie do momentu podpisania nowych aneksów. Nowe warunki wraz z dostępem do Ligi Mistrzów zostaną przygotowane specjalnie dla Ciebie i nie musi to być okres 36 miesięcy. W tej sytuacji możesz zmniejszyć swoje obecne zobowiązanie, gdyż w smartDOM 4 nie ma minimalnego progu cenowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam! Nie czytałem poprzednich postów, więc mogę się powtarzać, ale mój tata ma abonament w Plusie oraz internet. Jedno z nich płaci 50% mniej. Teraz jesteśmy zainteresowani tą telewizją od Cyfrowego Polsatu za symboliczną 1 zł, żeby mieć ten cały "SmartDOM". I moje pytania są następujące. Ile i jakie kanały telewizyjne otrzymam za tą symboliczną 1 zł i czy jest/będzie możliwość dokupienia większej ilości kanałów i do ilu złotych? Szczerze to głównie interesuje mnie kanał FOX, gdyż chciałbym po raz pierwszy obejrzeć premierowo w telewizji serial "The Walking Dead" od października. I jeżeli chciałbym założyć te 3 usługi, czyli zrobić tzw. "SmartDOM" to pewnie na pewno będzie potrzebny dowód osobisty mojego taty, czy mógłbym podać swój i podać numer telefonu mojego taty np. żeby to było na niego? Albo chociaż może, żeby ksero jego dowodu przeszło w punkcie Plusa i CP. Na razie głównie proszę o ofertę programową za tą 1 zł ile i jakie kanały w tą złotówkę wchodzą? Z góry dziękuje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Umowa musi być na Twojego tatę i jego dane oraz podpis.

SmartDom zmienił się i teraz otrzymałbyś 10 zł rabatu na dowolny pakiet z oferty. Nie otrzymasz już oferty za 1 zł, lecz najniżej za 10 zł i jest to pakiet Rodzinny HD+Cinemax (zaznaczam, że brak tu kanału FOX). Zawartość tego i innych pakietów  sprawdzisz na cyfrowypolsat.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję Ci bardzo. Chciałem zrobić prezent tacie, ale widzę, że się nie da. Ten Rodzinny HD nie jest najgorszy. Najwyżej porozmawiam z tatą nad Familijnym MAX HD, choć wątpię, że się zgodzi. Szkoda, że zwlekaliśmy z CP jak była okazja tylko za 1 zł i nie zdążyliśmy, ale nic się nie stało :) Jeszcze raz dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi