Skocz do zawartości

Digi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam, że sam dałem się nabrać na te rewelacje. Co ciekawe te rewelacje były spowodowane nieprofesjonalnością ludzi, którzy wysyłają ramówki dla prasy :). Czyli trochę żal. Oryginalna wersja? :P Oryginalna jest wersja kolumbijska, amerykańska nie, ale to szczegół. Właśnie tą drugą wersję ''Momenty Prawdy'' będziemy mogli oglądać w Polsat Cafe. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Polsat Cafe strasznie szybko się rozwija. Wg badań jest najszybciej rozwijającym się kanałem typu Lifestyle w Polsce. A propozycje na wiosnę są znakomite. Moda za 500, Dzieciaki nie płaczą są świetne.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/no ... olsat-cafe o nowych programach.

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/po ... mi-wzrostu o wzroście Polsat Cafe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czasu do czasu rzucam sobie okiem na badania oglądalności. Dzisiaj byłem troszkę zaskoczony bo w spisie nie było TVN Style ani TVN Turbo. Aż tak słabą ramówkę mają te kanały? Natomiast Polsat Cafe ma 0,41% i chyba po raz pierwszy w historii wyprzedził TVN Style? Ale najbardziej zaskakujące jest to że Polsat Cafe w lutym miał tylko 0,14% udziałów a teraz 0,41%. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość Anonymous
W czerwcu udziały Polsat Cafe wśród abonentów Cyfrowego Polsatu wyniosły 0.7 proc., dwa razy więcej niż TVN Style. Tym samym Polsat Cafe jest liderem wśród kanałów lifestylowych dostępnych na platformie Cyfrowego Polsatu.

 

zrodlo: media2.pl

Pakiet Mini swoje robi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre.

 

Faktycznie pakiet mini robi swoje.

 

poczekamy jeszcze trochę i dowiemy si o ile wzrosła liczba abonentów pakietu mini, a o ile zmalała pozostałych pakietów i o ilę obniżyło się ARPU.

 

 

Kanały CP są ogólnie dla mnie dziwne ponieważ nadają w "amerykanskiem" stylu czyi z safe-area

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
To nic złego. Jako przykład mogę dać program "Wojciech Cejrowski - Boso przez świat", gdzie w TVP2 był ten program emitowany mimo, że zakończono emisję tego programu, a Cejrowski poszedł do konkurencji.

Sentence przecież program "Wojciech Cejrowski Boso przez Świat" jest cały czas emitowany w TVP2 w niedzielę o godzinie 11:00.

Jeśli ktoś śledzi ramówkę Polsat Cafe nie jest zaskoczony sytuacją o której pisze kolega z programem Młynarskiej. Polsat Cafe nadaje cały czas powtórkowe programy i gdy zakończy emisję to od nowa ją zaczyna. Cały czas można zobaczyć program "Kobieta Cafe" prowadzony przez Paulinę Młynarską czy archiwalne odcinki"Grunt to rodzinka"(prowadzone przez Ewelinę Kopic,a później Agnieszkę Popielewicz). Są także programy prowadzone przez Magdę Wójcik " Pozamiatane" czy "jem i chudnę". W dużej mierze to kanał złożony z powtórek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Nowości na jesień w Polsat Cafe :

 

"Baw mnie. Kasia Kwiatkowska Show" - emisja w poniedziałki o godz. 21.00;

"Shopping Queen" - emisja w czwartki o godz. 21.00;

"Zdrowa w każdym calu" - emisja w soboty o godz. 8.30;

"Panny na wydanie" - emisja w poniedziałki o godz. 22.30 ;

" U TURN- Zawróceni" - emisja we wtorki o godz. 22.30;

 

Więcej : http://media2.pl/media/114020-Kwiatkowska-Dowbor-i-Boruc-z-nowymi-programami-jesienia-w-Polsat-Cafe.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

"Celem programu jest promocja zdrowego jedzenia w szkolnych stołówkach oraz sklepikach. Twórcy programu będą odwiedzać polskie szkoły i przeprowadzać kulinarne rewolucje, w których uczestniczyć będą dyrektorzy szkół, rodziców oraz szkolni kucharze."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę to stawka żywieniowa w polskich szkołach to jakieś 4-5 zł. No to faktycznie można na przeprowadzać masę tych rewolucji :)

 

Jeśli ten program jest czegoś kopią to nie Gesslerowej a Jamiego Oliviera

http://www.kuchniaplus.pl/program/progr ... owce_16926

http://www.kuchniaplus.pl/program/progr ... vera_33639

Tyle że w bogatej Anglii czy Stanach takie rewolucje można robić a w biednej Polsce już nie za bardzo. No ale pewnie wybiorą odpowiednio bogate szkoły i program wyjdzie rewelacyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...