Skocz do zawartości

Digi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też bardzo nad tym wszystkim ubolewam :lol2: Jeszcze co mi się podobało i faktycznie w wolnej chwili oglądałem to Doniesienia medyczne i Post Scriptum. Nie zapomnę też transmisji "na żywo" ze stołów operacyjnych. Absolutnym hitem była operacja zaćmy.

 

Ukrywasz ciążę przed rodziną? Zadzwoń: 012... :lol2:
Może i nawet wiąże się ten Twój podpis z Polsat'em ZiU, jeżeli nie z ofertą programową, to przynajmniej tematyką, jaką stacja się zajmowała. Ja bym jeszcze dodał do podpisu:

... Albo pisz na operacjalolita[at]komendapolicji.b-stok.pl :lol: Proszę też zwrócić uwagę na miasto, jakie w mejlu występuje :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą na Polsat News była prezentacja Polsat Cafe. Jakby ktoś chciał zapis audio, prezentuje pan naprawdę :lol:

Ten napis to jakby neon

th_85552_Polsat_News-s0-n0800-07-077_123_618lo.jpg th_85570_Polsat_News-s0-n0700-07-230_123_486lo.jpg th_85572_Polsat_News-s0-n0100-07-536_123_66lo.jpg th_85575_Polsat_News-s0-n0600-08-376_123_359lo.jpg th_85577_Polsat_News-s0-n0500-08-510_123_48lo.jpg

Ale Polsat ma manię z tymi gwiazdami :D Na głównym Polsacie non stop jakiś program z gwiazdami w tytule. Polsat Play był reklamowany jako tworzony przez gwiazdy. Polsat Cafe tak samo - Maciąg, Steczkowska. Grafika PC też jakaś taka pudelkowo-kozaczkowata :D Może ludzie nie chcą oglądać gwiazd a programy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Cafe będzie dostępny na pozycji 10 na liście kanałów CP.

Już 6 października ruszy nowy kanał tematyczny dla kobiet Polsat Café. W ramówce stacji znajdą się magazyny poradnikowe, talk-show, programy rozrywkowe i seriale. Gwiazdami kanału będą między innymi:Justyna Steczkowska, Agnieszka Maciąg, Ewa Wachowicz,Grażyna Wolszczak, Dorota Chotecka i Magdalena Wójcik.

 

Na początek w ofercie programowej stacji znajdzie się dziesięć produkcji własnych.

 

Polsat Café wyemituje magazyn "Looksus", w którym Lidia Popiel i Edyta Zając pokażą wielkomiejski lifestyle, najbardziej ekskluzywne miejsca w Polsce i snobistyczne gadżety. W programie "Baby room" Dorota Chotecka poradzi Polkom jak urządzić pokój dla dziecka. Ewa Wachowicz poprowadzi zaś magazyn "WySPA" (poświęcony SPA). Na antenie zadebiutuje także program "W obiektywie Justyny Steczkowskiej", w którym piosenkarka przedstawi swoją drugą obok śpiewania pasję - fotografię.

 

Polsat Café pokaże też talk-show Eweliny Kopic "Grunt to rodzinka". Dziennikarka zaprosi do studia znanych ludzi wraz z najbliższymi by przybliżyć widzom ich życie. Bohaterami pierwszych odcinków będą między innymi rodziny Chajzerów, Passentów Pazurów i Steczkowskich.

 

Kanał ma w swojej ofercie programowej także format modowy ("Metamorfozy Fashion Cafe" poprowadzi Agnieszka Maciąg). W magazynie "Best JA/JA Best" stacja zaprezentuje czołówkę najprzystojniejszych Polaków. Wśród gości programu będą m.in. Mariusz Czerkawski i Paweł Deląg.

 

Zdrowy tryb życia ma promować magazyn Grażyny Wolszczak "Na zdrowie" realizowany wspólnie z Fundacją Polsat. Do zdrowego odżywania się zachęci z kolei Polki Magdalena Wójcik (magazyn "Jem i chudnę"). Najciekawsze wydarzenia kulturalne oraz świat bankietów i imprez zamkniętych zagłębi w "Zoom-ie na miasto" Pola Czarnecka.

 

Mocnym punktem ramówki Polsat Café mają być seriale. Kanał pokaże głośną "Dynastię Tudorów" oraz 'Kaszmirową mafię" (serial o kobietach, które robią karierę w Nowym Jorku). Stacja wyemituje też produkcje takie jak "Poza prawem" (główną bohaterką jest młoda pani adwokat), "Doktor Żywago" (pierwsza rosyjska ekranizacja powieści Borisa Pasternaka) oraz "Caryca Katarzyna".

 

Na antenie Polsat Café pojawią się także zagraniczne produkcje. Wśród nich "Kobiece prawdy"(filmy dokumentalne poruszające trudne tematy), "Jak być piękną", "Gwiazdy bez cenzury" czy talk-show "Rozrywka" ("Oprah's big give").

 

Kanał znajdzie się w ofercie Cyfrowego Polsatu i sieci UPC. Trwają rozmowy z kolejnymi operatorami ( między innymi siecią Toya). Start kanału zostanie wsparty kampanią promocyjną, która będzie miała miejsce głównie w internecie. Władze Polsatu liczą, że stacja na początku przyszłego roku będzie miał 0,3 proc. udziału w komercyjnej grupie 16-49.

 

Sprzedaż czasu reklamowego Polsat Café rozpocznie się w listopadzie.

http://www.wirtualnemedia_pl/article/2469099_Polsat_Caf_gotowy_do_startu_wideo.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, co będzie w kablówkach. Powinni dać kablówkom Polsat Cafe za darmo, przynajmniej tym, które mają w tej chwili Zdrowie i urodę, bo jeśli każą sobie płacić (a na pewno każą), to chyba nie mają żadnych szans na przebicie... Wystarczy popatrzeć, jaki mają problem z wepchnięciem do kablówek kodowanego Polsatu 2, który jednak jest darmowy, a przy tym ma znacznie ciekawszą ofertę. Niestety obawiam się, że jutrzejszy dzień w zdecydowanej większości kablówek będzie oznaczał nic innego, jak wyłączenie kolejnego kanału :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Cafe ma być dostępny w kablówkach za 0,42 zł od gniazda, a jak ktos bierze wszystkie kanały Polsatu to pakiet kosztuje 2 zł z groszami nie pamieetam dokładnie. Moja kablówka TV Ram, z Jarosławia stwierdziła ze nie będzie już od jutra tego kanału bo jest to kopia TVN Style wię wolą dać za 0,63 zł eurosport bo tego jeszcze nie ma i ludzie chcą to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w poniedziałek 6 października punkt 6.00 ten temat też zmienia nazwę z [FTA] Zmiany w Polsacie Zdrowie i Uroda na Polsat Cafe :> Moim skromnym zdaniem Polsat nie ma jakoś szczęścia do robienia dobrych kanałów tematycznych m.in dla kobiet. Wcześniej były: Dla Ciebie, Ona, Polsacie Zdrowie i Uroda, które powiedzmy szczerze były marne i miały krótki żywot. Ciekawy, czy Polsat Cafe w końcu zyska uznanie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej będzie mi brakować reportaży z operacji, ale widziałem je już po 5 razy - gdyby tworzyli nowe, chętnie bym obejrzał. :) "Chcę być piękna" też było niezłe, tylko że ciągle puszczali powtórki sprzed kilku lat. Może dlatego Polsat ZiU nie miało pieniędzy? Wykosztowali się po pół miliona zł na każdą kobietę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jednak lepiej rozpocząć nowy wątek a ZiU zostawić jako pamiątkę? Polsat Cafe raczej niewiele będzie miał wspólnego z ramówką ZiU.

 

Raczej nie będzie to kopia ZiU. Widać że niektóre programy zapowiadają się ambitnie. Już przy Polsat play napisałem że Polsat ma jakiegoś bzika na punkcie gwiazd. PC też tworzą gwiazdy. Praktycznie każdy program jest firmowany kimś bardzo znanym. Steczkowska, Wachowicz, pani z Na wspólnej i jeszcze kilka innych znanych pań. I chyba w PC będzie więcej programów własnych niż w TVN Style. Nie śledzę TVN Style to nie wiem. Polsat Cafe tez raczej nie będę oglądał :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja dodam cos od siebie po 2h ogladania tego cudu.Powtorka kanalu E! jak ktos sie przyjżał materialy żywcem kopiowane z E!zenterteiment.Szkoda ze kanał nie będzie FTA:(Duża strata ze zakodowano ehh pewnie nie długo będziemy miec tylko jedyną słuszną tv TV TRWAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...