Skocz do zawartości

Digi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem nazwa kanału tematycznego powinna odzwierciedlać jego zawartość. Skoro się nazywa Zdrowie i Uroda to o tym powinien być. Przekształcanie go w kanał lifestylowy jest bez sensu, ale puszczanie w nim seriali również (no chyba że puszczą "Ostry dyżur" albo "Dougi Houser lekarz medycyny" :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Także uwarzam, że na kanale Polsat Zdrowie i Uroda powinno być przynajmniej 20-30% magazynów w ramówce poświęconych medycynie, chorobom i innych rzeczy, które w prosty sposób zostałyby przedstawione dla zwykłego człowieka. A tak większość to seriale, teleshopping i inne audycje. W ostatnim numerze To & Owo wyczytałem, że kanał ma mieć nową nazwę - Polsat Cafe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do redakcji polsat zdrowie i uroda w piątek i powiedziano mi ze kanał ruszyz nową ramówka 1 września 2008 roku ale poza tym nic więcej nie chcisł powiedzieć, szkoda jak by go tylko zakodowali, moze kanał nie najwyższych lotów ale zawsze polski i od czsu do czasu coś ciekawego leciało, chociaż muszę przyznac ze bardzo rzadko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądze iż pomimo tworzenia własnych kanałów tematycznych CP za jakiś czas pozbędzie się kanałów tvn-u, gdyż oznaczało by to dla nich klęskę. Kanały tvn-u są już na rynku od kilku lat i zdążyły wyrobić sobie renomę, jak i zdybyć rzeszę wiernych widzów. Kolejną kwestią jest to, że kanałom Polsatu będzie cieżko dorównać kanałom tvn-u. A poza tym wiele osób bierze CP ze względu na kanały tvn-u. Sądze, żę jeśli CP skończy się umowa na kanały tvn-u będzie chciał za wszelką cenę ją odnowić. Nie odnawiając tej umowy CP automatycznie wydał by na siebie wyrok bo duża rzesza abonetów przeszła bo do Cyfry+ lub n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tvn cnbc biznes ma lepszą zawartość merytoryczną od TV Biznes. Pewnie nie wiele osób ogląda Polsat Zdrowie i Uroda choć ostatnio zauważyłem, że w ramówce tego kanału pojawiła się telenowela argentyńska. Czyżby to były pierwsze oznaki przemian, które Polsat chce przeprowadzić na tym kanale :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ostatnio główną oznaką zmian, jaką zauważyłem, było wyrzucenie powtórek Rodziny zastępczej, nadawanych ok. 21. Bardzo mi się to nie podobało, bo często lubiłem sobie spojrzeć na Rodzinę. A co dali w zamian? Fascynujące powtórki jakiegoś Chcę być piękna, czy coś w tym rodzaju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to, że usuwają ze swojej ramówki podstawę programową jaka jest Rodzina zastępcza to też mnie dziwi > ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Przynajmniej panie mogą sobie utrwalić po raz setny program medyczny bo pewnie są to powtórki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Polsat Cafe, kobiecy kanał, który zastąpi stację Polsat Zdrowie i Uroda, ruszy w drugiej połowie sierpnia - wynika z informacji do których dotarł portal Witualnemedia.pl. Gwiazdami nowej telewizji będą m.in. Agnieszka Maciąg, Justyna Steczkowska i Ewa Wachowicz. źr. wirtualnemedia_pl więcej>>

Czyli już wszystko wiadomo najpierw leczyli a teraz zapraszają na kawę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że Polsat Cafe pokaże Dynastię Tudorów - faktycznie ten serial jeszcze nie miał premiery w polskiej telewizji FTA. No i najciekawsze zdanie z powyższego artykułu:

"Polsat Cafe podobnie jak jego poprzednik dalej będzie stacją bezpłatną, ale ma zostać zakodowany." To mi najbardziej się podoba :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale ciekawe jest jeszcze to, że zakodują na satelicie. :crazy: Wcale się nie dziwię takiemu posunięciu, gdyż w ramówce znajdzie się serial przykładowo "Dynastia Tudorów", ale i tak sądzę, że nowości (zaznaczam hitowe) będzie można policzyć na palcach jednej ręki. Ogólnie wolałbym, aby Polsat mocniej zaangażował się w rozwój Polsat Zdrowie i Uroda, gdyż to jest bardzo trafiony format telewizyjny, tylko nie dopracowany. Tworzenie konkurencyjnych kanałów tematycznych tylko dlatego, by konkurować z TVN, to nie jest najlepsze rozwiązanie i Polsat na pewno odczuje to na swojej skórze i znowu będzie kombinował. Chyba, że faktycznie istnieje w przyszłości taka możliwość, że cały TVN wyleci z oferty CP (teraz pewnie będę cytowany :P). ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...