Skocz do zawartości

Digi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, pierwsze moje wrażenie - Polsat Cafe troszkę gorsze od TVN Style. Ale nie od razu Rzym zbudowano i nadal trzymam kciuki za lepsze jutro.

 

Owszem, jest kilka ciekawych pozycji (głównie seriale i filmy). Jednak jeśli chodzi o programy autorskie (produkowane przez lub dla Polsatu) to - w mojej ocenie - słabo. Programy są po prostu nudne - brak dynamizmu. Mimo, że programy są o ciekawych rzeczach to jednak widz przed ekranem się troszkę nudzi.

 

To jest podobnie jak TV Biznes i TVN CNBC Biznes. Oba programy mówią o nudnych rzeczach dla przeciętnego widza, to jednak ten drugi swoim dynamizmem powoduje, że widz od razu nie chce przełączyć kanału. Z kolei ten pierwszy jest nudny, bez polotu.

 

 

PS. Także jestem za tym, by rozdzielić temat Polsat Cafe od Polsat Zdrowie i Uroda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co narzekać. Wiadomo kanały TVN-u zawsze były, są i zapewne będą lepsze programowo jak i jakosciowo od rodziny POLSAT-u. trzeba mieć tzw "smykałkę" do robienia tv XXI wieku. Miło, że wystartował kolejny dublujący się na rynku kanał tematyczny dla pań. Przynajmniej panie będą miały radochę... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przyznam sie tak ogladam od kilku godzin no i musze przyznac ze jednak cos musi w tym być kanał robi nawet niezłe wrażenie :brawo: wiadomo ze nie przypomina tvn style ale zobaczymy co powiecie w styczniu...:)jesli sprawdzą sie przepowiednie...Kanał jak dla mnie póki co wymaga utarcia:)nie zapominac ze to dopiero 1 dzien emisji;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Polsat Cafe będzie lepszym kanałem niż jego poprzednik, czyli kanał Ona, ponieważ, gdy ten drugi jeszcze nadawał, to Polsat dopiero zaczął inwestować w kanały tematyczne, a od tamtego czasu Polsat nabył doświadczenia i dodatkowo może się wzorować na innych tego typu kanałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko czy Polsat Cafe nadaje w 16/9 czy tylko wybrane pozycje bo dziś jak go włączyłem rano na UPC to znaczek Polsat Cafe lekko uciekał poza ekran.

To dlatego, że tylko niektóre pozycje są nadawane w 16:9, ale niekiedy zdarza się że przy 4:3 nadal nadawana jest informacja WSS i tuner przy ustawieniu "obcinania" boków, po prostu to robi. Rozwiązanie jest tylko jedno: przestawić się na format anamorficzny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...