Skocz do zawartości

TV1000 Polska


pajda75
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widocznie TV 1000 nazywanym jest kanałem z Hollywood, bo puszcza amerykańskie filmy. Oczekiwałem czegoś więcej - nie nowych filmów, bo nie przepadam za takimi, lecz chciałem miec dotęp do filmów z lat '90, których w TV 1000 jest mało. Przeważają produkcje z lat '80, w szczegolności drugiej połowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanal jeszcze nie wystartowal i juz marudzicie. Sami czekaliscie na TV1000 i chcieliscie go w CP to go macie, a jak go juz macie to sie zaczynaja nazekania. Tak jest ze wszystkim co dolaczy CP. Pomyslcie troche zanim cos napiszecie. Stare kino nie znaczy zle kino. Czasami te starsze produkcje sa o wiele lepsze od tych nowych. TV1000 to taka alternatywa dla MGM w n i Ale Kino! w C+. Poczekajmy do tego 5 marca i wtedy przekonamy sie co nam przyjdzie ogladac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na TV1000 nie narzekam. To jest dopiero start, mają umowę z tylko jedną wytwórnią. Musimy dać szanse się mu rozwinąć. Niektóre filmy są ciekawe, co prawda liczyłem na produkcje z lat 90, ale da się przeżyć, no i mam nadzieję, że w końcu podpiszą umowę z dodatkową wytwórnią. [/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tak cienko??

(porównam ofertę serialowo-filmową bez Premium bo Premium jest tylko w C+)

 

CP:

1) AXN

2) AXN SciFi

3) AXN Crime

4) Kino Polska

5) TCM

6) Zone Romantica

7) Zone Europa

8) FOX Life

9) TV 1000

 

C+:

1) AXN

2) AXN SciFi

3) AXN Crime

4) Kino Polska

5) TCM

6) Ale Kino!

7) Hallmark

 

Więc nieco więcej jest w CP!

Dlatego tak cienko już nie jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o TV1000 to jak na/razie w marcu mimo starszych produkcji zauważyłem już kilka ciekawych filmów co z miłą chęcią oglądne, np.: komedię którą bardzo uwielbiałem i już kilka dobrych lat nie oglądałem, a dokładnie "Czacha dymi", zresztą widziałem tam też inne starsze fajne filmy i naprawdę jak na/razie uważam, że ten kanał może być lepszy od Cinemax-ów, w każdym razie dla mnie bo Cinemax-ów wcale nie wykupywałem, ponieważ przez ostatnie kilka miesięcy oglądnełem tam kilka filmów może ok. 10, a w TV1000 dużo więcej pewnie oglądne mimo już starszych produkcji. Poza tym jak oglądałem promo TV1000 to nawet połowy z tych reklamowanych filmów nie będzie jeszcze chyba w marcu i myślę, że kanał może nieźle się rozkręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ja mam Cinemaxy a nie ogladam ich w ogole tak jakby nie istnialy. Dla mnie te kanaly nie sa interesujace. W ogole z kanalow filmowych ogladam glownie C+ i HBO, poza tym nie bardzo mnie interesuja inne kanaly filmowe.

 

Chociaz jak czytam o TV 1000 to faktycznie moze to byc ciekawy kanal :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o TV1000 to jak na/razie w marcu mimo starszych produkcji zauważyłem już kilka ciekawych filmów co z miłą chęcią oglądne, np.: komedię którą bardzo uwielbiałem i już kilka dobrych lat nie oglądałem, a dokładnie "Czacha dymi", zresztą widziałem tam też inne starsze fajne filmy i naprawdę jak na/razie uważam, że ten kanał może być lepszy od Cinemax-ów, w każdym razie dla mnie bo Cinemax-ów wcale nie wykupywałem, ponieważ przez ostatnie kilka miesięcy oglądnełem tam kilka filmów może ok. 10, a w TV1000 dużo więcej pewnie oglądne mimo już starszych produkcji. Poza tym jak oglądałem promo TV1000 to nawet połowy z tych reklamowanych filmów nie będzie jeszcze chyba w marcu i myślę, że kanał może nieźle się rozkręcić.

 

"jak na/razie uważam, że ten kanał może być lepszy od Cinemax-ów"

 

A ja od siebie dodam że TV 1000 naprawdę może byc ciekawy ale,.... trudno będzie znaleźć gorszy kanał od Cinemax-ów - na może "Romantika" :wink:

Mam nadzieję że będzie gitt :wink::wink::wink::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od siebie dodam że TV 1000 naprawdę może byc ciekawy ale,.... trudno będzie znaleźć gorszy kanał od Cinemax-ów - na może "Romantika" :wink:

Mam nadzieję że będzie gitt :wink::wink::wink::wink::wink:

 

 

Nie zgadzam sie z Toba. Romantika to popierwsze inny rodzaj stacji a po drugie w swojej grupie docelowej robi furore.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według informacji grupy Viasat i polsatowskiego portlau informacyjnego TV 1000 zacznie nadawać 5 marca dokładnie o godzinie 13-stej.

Kto był na tej stronie http://www.viasatworld.com/nonstatic/index.phtml?c=pl to już kilka dni wsztecz o tym wiedział :wink: dodam tylko, że pierwszym filmem jaki zobaczą widzowie będzie "Deszczowa piosenka" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w jakiej jakosci to leci? Myslalem ze na poczatku zrobia promocje ... a tu tylko w relax film.. :/

a i jeszcze jedno... mam familijny i gdybym teraz chcial dokupic relax mix film czy tez relax mix - ktory to zawiera ten kanal (wlasnie sam juz nie wiem bo na stronie nie ma aktualizacji) to ile musze doplacic i czy bedzie to umowa na czas na jaki mam familijny czy tez na czas nieoznaczony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swój gust, ale żeby pisać takie rzeczy to już przekracza średnią krajową albo ciężkiego poczucia humoru albo gustu.

Nie można porównywać kanału który jeszcze nie wystartował do TCM.

Ludzie wyluzujcie trochę. Ze spotów reklamowych kolega doszedł do takich wniosków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...