Skocz do zawartości

TV1000 Polska


pajda75
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja czasmi nie rozumiem narzekań, w końcu co byście chcieli za takie pieniądze kanał filmowy pokroju HBO czy Canal+, ale tak się nie da, takie rzeczy to tylko w Erze :wink: . A tak poważnie, ja i tak uważam, że ten kanał jest dobry i lepszy od Cinemax-ów, ponieważ jak przeglądałem ramówkę to wychodzi, że pewnie przez 1 miesiąc oglądne więcej filmów niż na Cinemax-ie. Poważnie mając Cinemax od września 2006 i zabrali mi z dniem 1 lutego b.r., czego nie żałuję, oglądnąłem na tym kanale może góra 10 filmów, jak nie mniej, ja bym jednej rzeczy żałował, jakbym wykupił te badziewie i bym nie oglądał, a 10zł co miesiąc poszło by w błoto, a TV1000 nawet jak mi się znudzi to wiem, że mam jeszcze cały Pakiet Relax Mix i nie płace bez sensu tylko za jeden beznadziejny kanał. Bez urazy, ale jestem przeciwnikiem kanału Cinemax, a ich kanał Cinemax2 to już wogle pomyłka, ponieważ za taką ofertę karzą sobie za dużo płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinemax trzyma się ceny, poniewaz nie jest zagrożony, nie dość, że jest dostępny we wszystkich polskich platformach cyfrowych to jeszcze dostępny w sieciach kablowych. Poza tym Cinemax też ma na tyle dobrze, że z tym samym programem jest także w innych krajach Europejskich, np: Czechy, Słowacja, Romunia, Węgry itd., więc nieźle nabija kasę, a niestety ze względu na ograniczenia jeśli chodzi o najlepsze nowsze filmy, które na wyłączność posiadają HBO i Canal+ nie puszcza nic szczególnego, a wręcz większość to filmy zazwyczaj nie godne uwagii, nie tylko dla mnie, ale też i dla większość na forum, bo już nie ja jeden wypowiadam się negatywnie na tem tego kanału filmowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czasmi nie rozumiem narzekań, w końcu co byście chcieli za takie pieniądze kanał filmowy pokroju HBO czy Canal+, ale tak się nie da, takie rzeczy to tylko w Erze :wink: . A tak poważnie, ja i tak uważam, że ten kanał jest dobry i lepszy od Cinemax-ów, ponieważ jak przeglądałem ramówkę to wychodzi, że pewnie przez 1 miesiąc oglądne więcej filmów niż na Cinemax-ie. Poważnie mając Cinemax od września 2006 i zabrali mi z dniem 1 lutego b.r., czego nie żałuję, oglądnąłem na tym kanale może góra 10 filmów, jak nie mniej, ja bym jednej rzeczy żałował, jakbym wykupił te badziewie i bym nie oglądał, a 10zł co miesiąc poszło by w błoto, a TV1000 nawet jak mi się znudzi to wiem, że mam jeszcze cały Pakiet Relax Mix i nie płace bez sensu tylko za jeden beznadziejny kanał. Bez urazy, ale jestem przeciwnikiem kanału Cinemax, a ich kanał Cinemax2 to już wogle pomyłka, ponieważ za taką ofertę karzą sobie za dużo płacić.

 

 

Zgadzam się i popieram tę opinię w 100% Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie powiem, że na Cinemax-ie wszystkie filmy są do bani, ale fakt, że żadko można zobaczyć na tym kanale coś ciekawego. Data produkcji to nie wszystko. Fakt, że TV1000 ma dużo powtórek, ale jaki kanał tematyczny ich nie ma, oprócz filmowych, to wszystkie kanały tematyczne nafaszerowane są powtórkami. Jednak mimo licznych powtórek i dosyć starych filmów się podoba mi kanał TV1000. Dzisiaj bardzo chętnie oglądnełem "Czacha dymi", dawno tak się nie naśmiałem, a ja poprostu jednym słowem jestem fanem dobrych filmów pod względem ich treści, a nie roku produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...