Skocz do zawartości

TV1000 Polska


pajda75
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sony ma tylko 20% akcji MGM, reszta należy do kilku innych firm, więc nie powiedziałbym że właśnie MGM jest własnością Sony, bynajmniej Sony nie ma tam decydujących wpływów bo są w akcjonariacie jeszcze 2 firmy które mają wyższy udział w tej wytwórnii niż Sony...

Co do Disney'a i Sony to jest przykład że akurat w ogólnopolskiej telewizji nie ma samych wyłączności, więc dodatkowy gracz mógłby akurat zacząć puszczać także produkcje tych wytwórnii.

 

Do tego proszę zauważyć że w takim kanale jak TCM pojawiają się firmy z MGM, chodź to może być konkurencja dla kanału MGM HD na N...

Więc nawet w dodatkowych obszarach gdzie działają wytwórnie, nie wszystkie blokują nadawanie ich filmów w konkurencyjnych stacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego proszę zauważyć że w takim kanale jak TCM pojawiają się firmy z MGM, chodź to może być konkurencja dla kanału MGM HD na N...
Turner kupił kiedyś wytwórnie MGM, po kilku latach sprzedał, ale zostawił sobie prawa do kilkudziesięciu filmów z tej wytwórni. Stąd MGM na kanale TCM.

W sumie to jest dużo kanałów ogólnorozrywkowych i na następne raczej miejsca już nie ma. Teraz będą powstawać głównie kanały tematyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi @koleś się zdaje, że nie dość, że nabijasz posty, to jeszcze chyba jaja sobie robisz, przecież wszystko znajdziesz w temacie i wogle, to zadejesz cały czas podobne pytania. TV1000 nie będzie miała nowszych filmów, tych co ma HBO mimo tego, że mają podpisane umowy z tą samą wytwórnią, ponieważ na nowości danych wytwórni HBO i Canal+ na większość ma podpisane umowy na wyłączność. Człowieku, przestań zadawać głupie pytania, bo to zaczyna być coraz bardziej irytujące :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając program TV1000, wydaje mi sie że na tym kanale jest więcej ciekawych filmów niż na cinemax - ach. Nie sa to produkcje nowe ale warte obejrzenia.

 

Faktycznie zdarzają się również z "brodą" a le ten się chyba daaaaawno nie golił -TV1000 PL

(fragment programu)

 

Tydzień 13 Poniedziałek

26 Marzec 2007

 

21:00 Excalibur

Film fantasy, USA/W.Brytania, 1891

Adaptacja znanej legendy, która opowiada o narodzinach, dzieciństwie, dojściu do

władzy, panowaniu i śmierci króla Artura/../

 

1891- to dzieło chyba jest z wytwórni braci Lumier'e :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem cały ten wielki szumnie zapowiadany hollywodzki kanał filmowy okazuje sie kolejnym g....m. Pewnie dlatego w CP na wyłączność bo nikt go nie chciał. Chyba pozostanie mi wybrać pakiet mini w CP i wziąć C+

 

Pytanie tylko jakim prawem szwedzkie TV1000 jest nazywane kanałem Hollywood`zkim. Widać dla marketingowców z Polsatu, Holywood leży od marca 2007 w Szwecji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie nie zgodzic sie z opinia ze TV 1000 bedzie jak napisal jeden z kolegow g....m.

O tym czy dany kanal filmowy jest dobry czy nie wcale nie swiadczy to ile nowosci puszcza.To ma byc kanal adresowany do milosnikow DOBREGO kina,wiec sila rzeczy bedzie nadawal filmy ktore wpisaly sie na stale do klasyki gatunku.Wiem ze wiekszosc szczegolnie mlodych odbiorcow cierpi na manie posiadania i ogladania wszystkiego co nowe.Ale powiedzmy to sobie szczerze dzis wiekszosc 'Nowosci" jest dostepnych albo za pomoca programow P2P albo jezeli widz ma tyle cierpliwosci idzie sie na nie do kina.Kanaly takie jak C+ czy HBO wypelniaja luke prezentujac filmy rok lub wiecej od premiery kinowej.

Istnieje dosc duza grupa widzow ktora chce ogladac filmy Dobre-niezaleznie od daty ich powstania.Canal + ma Ale kino,wiec czemu CP nie moze miec TV 1000?

Pisalem to juz kiedys ze moim skromnym zdaniem w Polsce moze i moglby zaistniec kanal z nieco nowszymi filmami lub na zasadzie PPV znanej z np.TPS-Multivison ale czy zwyklego widza byloby na niego stac?

Trudno porownywac platformy zagraniczne i ich oferte do Polskich realiow.Pewnie zawsze znajda sie tacy ktorzy beda narzeka ,niezaleznie od tego co dostana.Jak bedzie kanal z "Nowosciami" beda krzyczec-za drogo.Jak dostaja TV 1000 w pakiecie Film,narzekaja ze beda stare filmy.W platformie "N" mial sie pojawic VOD-piano z zachwytu a teraz slysze glosy ze marne filmy,zla jakosc,za malo filmow.Nalezy jednak pamietac ze oferte programowa tworzy sie dla wszystkich widzow wiec z drugiej strony pewnie nikt nigdy nie bedzie zadowlony do konca.

Uwazam ze fajnie ze Tv 1000 bedzie w CP,zawsze znajde cos tam dla siebie.Chociaz w moim przypadku zawsze najtrudniej jest znalesc czas zeby w koncu usiasc przed telewizorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać mieli jakieś błędne mapy... Tanio u ruskich kupione :) A swoja droga może redakcja SatKuriera wystosowała zapytanie do decydentów z CP dlaczego roba idiotów ze swoich abonentów?? Może by tak zebrać na forum pytania od Nas i SATKurier w Naszym imieniu zapytał np pana Dominika o różne sprawy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja osobiście też lubie sobie obejrzeć jakiś stary film,bo z nowości to moge se kupić na dvd i se oglądać kiedy mi się podoba,dobrze,że będzie ten nowy kanał TV1000. :lol::twisted::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać mieli jakieś błędne mapy... Tanio u ruskich kupione :) A swoja droga może redakcja SatKuriera wystosowała zapytanie do decydentów z CP dlaczego roba idiotów ze swoich abonentów?? Może by tak zebrać na forum pytania od Nas i SATKurier w Naszym imieniu zapytał np pana Dominika o różne sprawy??

Nikt z nikogo nie robi idioty.Temat byl juz walkowany wczesniej wiec pozwole sobie Ci wytlumaczyc ze "Hollywoodzkim" mozna nazwac kanal jezeli prezentuje filmu produkowane wlasnie tam.Pewnie byla to nazwa na wyrost ale przynajmniej ja to zrozumialem.

A tak swoja droga to prosze podaj mi nazwe jakiegos kanalu z Hollywood.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...