Skocz do zawartości

TV1000 Polska


pajda75
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodze się z Burlim i myślę że koncern ze Skandynawi stanowi lepsza alternatywę na wyłączność w CP niż koncern kanałów Zone.

Swoją drogą co nadaje kanał TV3? Jaka to tematyka?

 

Viasat TV3 jest kanałem ogólno-tematycznym i nadaje seriale, filmy itd., jeśli chodzi o reklamy na TV1000 to według informacji na stronie Viasat-u jest napisane, że filmy nie będą przerywane reklamami. U nas oprócz HBO i Cinemax to jeszcze Disney Channel nie nadaje żadnych reklam.

Fajnie by było jakby z czasem tez wprowadzili TV3 oraz TV3+ do Polski. Kanały są obecne w takich wersjach jak: TV 3 Sverige, TV 3 Latvia, TV 3+ Latvia, TV 3+ Eesti, TV 3 Eesti, TV 3 Lietuva, TV 3+ Danmark, TV 3 Norge, TV 3 Danmark, Viasat TV 3 Hungary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten tv1000 z jakiej wytwórni będzie na początku korzystał???

 

A czy na tv1000 polecą takie filmy i premiery:

Wallace&Gromit klątwa królika,wszystkie shreki(te co są i te co będą) ,ekspres polarny,rekin i lava -i inne co będą lub już były na canal+ i hbo i nie tylko- :?::?::?: ??? :?::?::?:

 

Edycja RafiX: Wkleiłem dwa posty. Pamiętaj o funkcji "Zmień".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy czytasz uważnie forum czy tylko nabijasz posty głupimi pytaniami :?: Dla informacji to na początku będzie korzystać tylko z wytwórni Warner Bros.

P.S.

Istnieje coś takiego jak edycja postu, chyba ktoś powinien Ci zwrócić uwagę jeśli chodzi o zaśmiecanie forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba macie inną platformę bo ja od samego początku nie mam obrazu a o fonii już nie wspomnę.

W takim razie jak u innych użytkowników?

U mnie kanał identyfikuje sie przez cały czas jako Cinamax z EPG tego kanału. Nie ma obrazu ani fonii tylko napis związany z kanałem E! na dole ciemnego ekranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie żadnego kanału TV3, to jest kanał ogołnotematyczny jak Polsat, TVN, TV4 czy TVN siedem. Co on miałby pokazywać, jak większośc jest wykupiona? Poza tym mógłby być tylko w sieciach kablowych i na platformach, więc ciężko byłoby się z reklam utrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze plany odnośnie wprowadzenia naziemnej telewizji cyfrowej w Polsce mówią już o 2010roku. Więc jak zaczną nadawać w tym systemie to pojawi się miejsce dla wielu kanałów w eterze. Kto wie może wtedy akurat TV3 zdecyduje się na wejście do Polski? A prawa do pokazywania filmów, seriali itp. dla kanału zwykłego kanału można jeszcze w Polsce bez problemów wyrwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, odbiegacie od tematu, a jeśli chodzi o TV3 to mo.że nadawać tak jak TVN Siedem, ten kanał też nie nadaje naziemnie. Jesli chodzi o TV1000 to narazie nie ma sensu testować, jeszcze jest czas, a jeśli CP będzie nadawać ze swojego tp i raczej tak bedzie, to nie powinno byc problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...