Skocz do zawartości

TV1000 Polska


pajda75
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety my widzimy różnice, a Platformy Cyfrowe, nie tylko CP, ale inne Polski i Zagraniczne oraz kablówki cały czas będą twierdzić, że kanał z samymi serialami to filmowy. Tylko jak na to patrzeć, to TVN Siedem też można nazwac kanałem filmowym, w końcu tam jest przewaga seriali i filmów, ale jednak jest ogólny i tu widzą różnice, a jak na AXN są seriale, kilka filmów na krzyż, może z 3-4 w tygodniu filmy, programy rozrywkowe, reality-show, czy wyścigi samochodowe itp. to nagle ten kanał jest kanałem filmowym, ciekawę. W innych krajach np.: w Hiszpanii to na AX jest dużo filmów, więc tam można z przymróżeniem oka powiedzieć, że to kanał filmowy :wink: . Odnośnie TV1000 to dla mnie może nawet być odrobinę lepszy od Cinemax-ów, no ale bliżej może do Ale Kino!, tylko z jednym wyjątkiem na TV1000 jest przewaga filmów produkcji USA, zaś w Ale Kino!, czy Cinemax Europejskich i też USA, czyli mieszanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz rację, jedyna główna różnica to chyba tylko, że na Ale Kino! są także Polskie produkcje, zaś na Cinemax nie ma wcale oraz na Ale Kino! są reklamy, tylko nie wczasie filmów, a na Cinemax nie ma wcale i w sumie dużo większej różnicy nie ma między tymi kanałami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobre info i nareszcie zakończa sie spekulacje i domysły i pisanie prawdopodobnie.

Cieszę się, że będzie on u nas na wyłączność. Uważam go za wartościowy kanał a z porównywaniem go do Ale Kino i Cinemaxółw jak i z oceną tego kanału wsztrzymam się do startu i pierszego tygodnia emisji.

Niech pokażą na co ich stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manio zgadzam sie z toba w 100%. najlepiej poczekac do startu bo niewiadomo co nadawca przyszykowal dla polskiej wersji tego kanalu. pozatym ciesze sie ze jest to wersja jedynie na polske a nie jak wczesniej uwazano Balka oraz ze CP zgarnal kolejny kanal na wylacznosc. lacznie ma ich juz 8 (liczac z Disney Channel - umowa wraz z C+). widac ze coraz popularnirjsze sie w CP staja sie umoy na wylacznosc bo przeciez jak konkurencja moze to oni tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowy na wyłączność to ostatnio jakaś bardzo poularne się zrobiły, ( żal mi jednak Comedy Central- że nie będzie w CP,)

 

Myśle że umowy na wył. nie są dobre z tego względu że nie pozwalają na przejrzystość konkurencyjności pod względem ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapożyczone z innego forum (co do oferty...)

 

"TV1000 poland Już jest sirius tp. 10 (12.637H SR=14465 FEC=3/4)

obecnie lecą tutaj reklamówki (tv1000 stworzony tylko dla polski odrębny kanał viasat !! )

pokazują takie propozycje min :

- oczy szeroko zamkniete

- w sieci pająka

- uwierz w ducha

- hoffa

- wystrzałowe dziewczyny

- ulotna nadzieja

- bumerang

- anastazja

- zabaweczki

- odyseja kosmiczna 2001

- arizona junior

- oficer i dżentelmen

- w sieci pająka "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie umowy na wylacznosc to C+ by juz dawno przestala istniec bo wtedy HBO na 100% trafiloby do CP i co dalej to juz wszyscy wiedza. :wink:

 

W/g mnie masz rację a tym bardziej brzmi to przekonująco że to są słowa abo C+ (jak podajesz nieco wyżej), gdyby nie "czapa" C+ na HBO to te kanały już dawno były by w ofercie CP a przyszłość C+ była by co najmniej zagrożona jeśli by nie obniżyli cen do porównywalnych z CP a tak mają kurę znoszącą "złote jajka" i dodatkowo C+Sport więc Was golą ile wlezie, ja ze swej strony życzę abo C+ aby doświadczyli "łaski" zdzierców i spuścili wasze koszty do przyzwoitych poziomów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV 1000 Będzie w pakiecie Film na 100% a nie w pakiecie Relax Mix Film na szczęście :D

A skąd ta informacja jeśli wolno spytać?

 

Masz o to odpowiedzi:

https://satkurier.pl/?cyfrowy_polsat ... 5&id=35798

http://wirtualnemedia_pl/document,,2093 ... sacie.html

http://media2.pl/media/20496-tv1000-w-c ... sacie.html

chyba strczy tyle potwierdzeń, że TV1000 będzie w Pakiecie Film i to nadodatek na wyłączność w CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwości jest kilka gdzie może się pojawić TV1000, na miejscu TV Puls (11,159V), Cinemax (12,188V), E! (12,284H) - tutaj może się pojawić na miejscu E!, który nadaje tymczasowo na kanale 9 na liście CP. Co do testów TV1000 na kanale ID jako Cinemax, to pomijając, że testy są bez głosu, to nadodatek nieregularne, więc poczekamy cierpliwie, w koncu już nie długo będziemy mieli ten kanał, ale ja bym się cieszył, żeby CP nas zaskoczył i włączając TV1000 włączył także Viasat Explorer i Viasat History, było by super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...