Jump to content
pajda75

TV1000 Polska

Recommended Posts

Nieoficjalnie mogę powiedzieć, że kanałami zainteresował się Cyfrowy Polsat - tyle udało się ustalić. Więcej informacji pojawi się być może dziś w serwisie SK... Jeszcze czekamy na pewne informacje na ten temat ;)

Nieoficjalnie mogę powiedzieć, że kanałami zainteresował się Cyfrowy Polsat - tyle udało się ustalić. Więcej informacji pojawi się być może dziś w serwisie SK... Jeszcze czekamy na pewne informacje na ten temat ;)

:o:o:o:o:o:o:o:o Cyfrowy Polsat się czymś zainteresował?! :o nie chce mi się wierzyć! Może się zainteresuje czymś z paczki MTV (marzenia ściętej głowy)

5 marca w Polsce pojawi się nowy skandynawski kanał filmowy. Dystrybutorem TV1000 będzie zielonogórska firma Ostrowski, odpowiedzialna za rozwijanie zasięgu kanałów Viasat Explorer i Viasat History. Kanał pojawi się w Cyfrowym Polsacie.
TV1000 należy do szwedzkiej spółki Modern Times Group. W swoim ojczystym kraju można oglądać także sprofilowane wersje kanału, m.in. TV1000 Action, TV1000 Classic czy też TV1000 Family. Kanał ściśle powiązany jest z nadającymi już w języku polskim kanałami Viasat Explorer i Viasat History.

TV1000 zawita do oferty Cyfrowego Polsatu już 5 marca.

http://media2.pl/rss/media/19602-tv1000-od-marca-w-cyfrowym-polsacie.html

Super! Więc 5 marca zawita u nas (CP) TV1000

a wg. SatKuriera trwają negocjacje z CP

Nieoficjalnie wiadomo, że 5 marca Viasat World Ltd. wraz z polskim dystrybutorem - firmą Ostrowski wprowadzą do naszego kraju kolejny kanał po Viasat Explorer i Viasat History. Będzie to filmowy TV1000 Balkan. Prawdopodobnie trzy kanały Viasat dołączą do jednej z platform - nieoficjalnie wiemy, że toczą się negocjacje z Cyfrowym Polsatem.

napewno istnieje.Jedna jaskółka wiosny nie czyni- Jeden projekt z Discovery nie przekreśla szansy na Viasat'y

Miejmy nadzieję- tylko może masz informacje co wtedy z Nonstop Kino HD? Też w N? Mieli by wtedy naprawdę niezłą ofertę filmową.

Guest Anonymous

burli obys sie mylił viasaty musza byc w polsacie bo sa tak interesującxe a n niech łapki zdala trzyma od viasatów

Guest Anonymous

niema to była sciema:)choć kto wie moze kiedyś

A nie jest trochę tak, że chcecie te kanały tylko po to aby były ?

Albo chcecie np. w CP tylko po to by nie były w N ?

Kolejny raz mówię, że N zgarnie. To jest pewne w 99 procentach.

Tak tylko wg. @Karola z M2.pl

Przytocze post:

No a ja wiem, że negocjacje co do TV1000 już się skończyły. Ważą się jedynie losy Viasatów w CP.

Więc raczej N nie będzie ich miec na 100%!

A ja tej osobie ufam... że tak będzie

Może Viasaty do Cyfry a TV1000 do CP hehe. Skoro CP zbiera tyle kanałów "filmowych" no to następny mu nie zaszkodzi :P

Guest Anonymous

jak ślepa kura w ziarno a wracając do tematu oby jednak w polsacie i/lub cyferce jeśli orbita ma rację to bede szczęśliwy ale coraz mniej wierze w te nieoficjalne bajki:( superstacjii nadal brak:(

Guest Anonymous

nana słuchaj ty odbierasz supestacje z astry a my mówimy o hot birdzie polsat ma ją niby dołączyć do oferty a z astry ma zniknąć