Jump to content
pajda75

TV1000 Polska

Recommended Posts

ale wy macie problemy- cyfrze kolejny kanał filmowy nie jest potrzebny- bardziej wskazane byloby lepsze technicznie nadawanie obecnych juz kanałow- co do jakosci- ostatnio widzialem na n nasn i tvpsport- pixeloza na maxa i to jest problem naszych platform a nie kolejne kanaly o tej samej tematyce.

polskim platformom są potrzebne nowe kanały tak jak potrzebny jest facelifting jakości nadawanych programów

Jesli to sie sprawdzi to bedzie rewelacyjnie ... TV 1000 Balkan jest super ogladalem przez pewienczas na platformie TOTAL TV ... filmy w wersji oryginalnej z napisami .... masa hitow z lat 90tych ... extra ... oby trafilo do C+ lub Nki

Jak Viasaty pojawią się w n-ce to będę bardzo zadowolony.Tylko nie wiem czy dodali by jej do pakietu czy stworzyli by opcje dodatkową

Guest Anonymous

ludzie n-łapy precz od viasatów błagam polsat/cyfra obowiązkowoooo bieri a ja nie koniec bojkot :evil::evil::evil:

Ja właśnie tak sobie pomyślałem, że te wszystkie Viasaty razem z tym TV1000 będą w oddzielnym pakiecie za 10zł. Być może coś tam jeszcze dołączą.

I kto będzie chciał ten sobie weźmie, a kto nie ten nie :D

No chyba, że dodaliby do Nauki Viasaty, a do Filmu TV1000, tylko czy to nie będzie za niska cena ? Zwłaszcza iż są spekulacje dotyczące innych kanałów filmowych :D

Moim zdaniem to coś się szykuje. Przy rozgorzałej walce platform nikt chyba by nie pozostawił Viasatów bez "opieki" :idea:

peyton "Moim zdaniem to coś się szykuje"

No na pewno :!: temat na następne prawie dwa miechy dyskusji :lol: dadzą nie dadzą , wezmą nasi czy nie nasi a jak nie nasi to czemu jednak nasi nie wzięli a wzięli tamci itd, itp.......................... :wink: aż forum spuchnie :?

Guest Anonymous

to samo z viasatami n prawdopodobnie negocjuje umowe z viasatem i polsat i cyfra straca ciekawe kanały tv w ofercie iszanse na ich dodanie:( a szkoda bo nieuśmiecha mi sie 40zl za 2 kanaly płacić w mojej kablowce bo reszte mam na cyferce i na polsacie:)

Kanał nie musi się pojawić już na starcie w ofercie którejkolwiek z platform - na Viasaty także doczekać się nie możemy. Sprawa powinna się wyjaśnić w ciągu kilku najbliższych dni.

ja jestem za tym, aby te 3 kałany(TV 1000 Balkan i Viasat'y) były na wyłaczność w Cyfrze i CP

Takiej wyłączności niema!

Poprostu podpiszą taka umowe aby N niemogła miec tych kanłów, tak jak Disney Channel

Tak jak przepowiedziałem MGM HD w N, tak samo przepowiadam w N Viasaty i TV1000.

Takiej wyłączności niema!

Poprostu podpiszą taka umowe aby N niemogła miec tych kanłów, tak jak Disney Channel

No sorry, ale nie znam się dobrze na tym i palnąłem co wiedziałem. Sorry... Ale jakby podpisali taką umowę, że będzie tylko w Cyfrze+ i CP to bym się cieszył