Skocz do zawartości

TV1000 Polska


pajda75
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już widzę te pełne zawodu komentarze po przejrzeniu ramówki.

Stacja będzie emitować dużo powtórek, więcej chyba niż osławiony Cinemax, jednak w większości będą to komedie co jest plusem, szkoda że filmy te pamiętają często lata 80'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się przełami i szczerze to mi oferta programowa w miarę się podoba. Fakt bardzo dużo powtórek, ale co się spodziewać skoro kanał nadaje 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu, a poza tym to dopiero startuje. Możliwe, że Cinemax nadaje mniej powtórek, ale jakby wziąść jeszcze pod uwagę Cinemax2, to jeszcze wiecej jest powtórek w tygodniu i jeszcze napiszę, że w ramówce TV1000 widziałem więcej ciekawych filmów (fakt, że stare, ale to nie znaczy złe) niż na Cinemax-ie, w kazdym razie dla mnie i trzeba tez zwrócić uwagę, że kanał jest w Pakiecie Film i możliwe też, że jeszcze się rozkręci. Co niektórzy to nie wiem czego się spodziewają za takie pieniądze. Poza tym znamy tylko ramówkę na 1 miesiąc, a już część TV1000 przekreśla. Mi się zdaję, że niektórzy chyba myśleli, że TV1000 będzie w stylu HBO, czy Canal+, Panowie nie za te pieniądze, a prawda jest taka, że na Polskim rynku nie ma juz miejscs na nowe kanały filmowe Premium i czas najwyższy z tym się pogodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu pisał, że Nonstop kino będzie taki sam jak ten TV 1000.

Po pierwsze Nonstop Kino będzie w HD, a po drugie z tego co widzę, to filmy Nonstop sięgają 2004-2005 roku nawet.

Wszedłem na stronę czeskiego Nonstop i widzę nowiutkie daty jakich nie ma TV 1000.

 

No chyba, że wersja czeska będzie inna niż polska, w co wątpię...

 

Np. dziś było 12 filmów oznaczonych rokiem 2000 i powyżej (większość chyba 2004), jeden film z 1997 i jeden z 1999. (pewnie są powtarzane, np. dziś leci jeden film 2 razy)

 

No to różnica jest ogromna :shock:

 

 

Na Filmboxie nawet są dziś filmy z 2002. Ale są i dużo starsze - lata 80 i 90.

 

 

Ciekawe, czy będzie w pakiecie oddzielnym te Nonstop kino... Bo to dość drogi kanał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fiant - porównaj sobie oferte TV1000 w skandynawii, a tą którą znajdziesz w innych częściach europy czy bezpośrednio u nas w Polsce.

 

Wiem wiem o co chodzi.

 

Dlatego się zastanawiam, czy Polacy dostaną to samo. A jeśli tak, to 3 lata Nonstop kosztuje prawie 5000 koron czeskich, czyli na nasze wyjdzie ok. 690 zł/3 lata czyli 19zł/miesiąc. Czyli pewnie będzie jako odrębny pakiet za 16zł (bo pewnie kupią go taniej, no ale do tego obecnego pakietu filmowego raczej go nie dadzą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zauważ jeszcze że w Skandynawii TV1000 jest droższe niż w Polsce i innych krajach europejskich. Więc akurat cena w Czechach nie musi równać się cenie w Polsce.

Dobrym przykładem że regionalne wydanie danego kanału może być zupełnie inne jest np. Cinemax, który w USA jest o niebo lepszym niż u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...