Skocz do zawartości

TV1000 Polska


pajda75
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nadawcy opłaca sie robić kanał dla 40000 potencjalnych widzów???

No zapewne jeśli by mieli dostawać tylko opłaty od tych 40tyś abonentów to by im się nie opłacało to (bynajmniej robić porządny kanał). No ale nie wiadomo czy ITI nie dorzuci coś "extra". Przecież właśnie ITI zależy na szybkim rozwoju swojej platformy, a nikomu innego, więc przynajmniej w początkowym stadium rozwoju mogą dopłacać nadawcom aby im się opłacało tworzyć kanał na wyłączność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawi mnie i jednocześnie żenuje jak abonenci jakiejś platformy cieszą się, że mają kanał na wyłączność (btw modne słówko ostatnio sie z tego zrobiło).

Jak już przedmówca wspomniał, to jest biznes, a więc nadawca zgadzając się na umowę wyłącznościową musi kasować sobie znacznie większą kwotę "od łebka" aby pokryć straty związane z niemożnością oferowania swojego produktu innym platformom. Pewnie dlatego HBO w Cyfrze jest po 29zł, a w kablówkach jak widać może być znacznie tańszy. No ale część tutejszych forumowiczów podświadomie chyba cieszy się, że tylko u siebie (tzn w swojej platformie) ma HBO...

 

A co do TV1000: liczba powtórek przecież nie powinna dziwić. Chyba nie ma stacji filmowej, która emituje premiery w ciągu dnia. Zwykle jest przecież jedna, dwie (w kanałach premium zauważyłem w niektóre dni nawet nie ma premiery.... - no comment) w prime-time. Patrząc na ramówkę TV 1000 widać, że głównie o 19 emitują pierwszy raz jakiś film. Abonentom, którzy nie oczekują kanałów pokroju HBO, Canal+ (a podejrzewam jest ich zdecydowanie więcej) może się TV1000 spodoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał do wyboru dwa kanały filmowe: jeden prezentujący najnowsze filmy które jeszcze nie były pokazywane w telewizji i drugi który nadaje tylko starsze filmy ale za to ciekawsze to wybrałbym ten drugi. Dla mnie nie liczy się to czy film jest nowy a liczy się to czy jest ciekawy. Tutaj rok produkcji nie ma nic do rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jewszcze polskiej strony Tv 1000 Polska, nawet nie ma domeny, podobnie rzecz sie ma z Viasat History i Viasat Explorer.

Zresztą strona Viasatów i program TV 1000 Polska w niej mówi sama za siebie, że w najbliższym czasie takiej strony nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ja mysle, ze strona powstanie po oficjalnym wejsciu do CP kanalu TV 1000. Czyli jakos na poczatku marca mozna sie spodziewac polskiej wersji strony interentowej tego kanalu.

 

Jesli tak sie nie stanie to bedzie to nieco dziwne posuniecie dla mnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Moze tak, ze nie nadaja w platformach cyfrowych. A kablowki dolaczaja je bardzo opieszale. Ogolnie mam wrazenie, ze nikt sie tymi kanalami nie interesuje, poza widzem :shock:, ktory dzieki opieszalosci operatorow kablowek i platfrom nie ma dostepu 8) do tego kanalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ja nie wiem czy to mozliwe. Tym bardziej, ze zainteresowanie Viasatami jest w sumie marne. Owszem abonenci chetnie by je ogladali, ale platformy tak srednio entuzjastycznie te kanaly traktua. Moze jak pozostale kanaly odniosa sukces to TV3 sie pojawi takze u nas. Jak narazie nie sadze by byl to mozliwy scenariusz :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...