Skocz do zawartości

TV1000 Polska


pajda75
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale okropnie strasznie stare filmy... wg. ramowki 12.03.07 o 23.00 zostanie wyświetlony film:

 

"23:00 Excalibur

Film fantasy, USA/W.Brytania, 1891

Adaptacja znanej legendy, która opowiada o narodzinach, dzieciństwie, dojściu do

władzy, panowaniu i śmierci króla Artura oraz o przygodach jego rycerzy

Okrągłego Stołu, poszukujących Świętego Graala. Tytułowy Excalibur to

magiczny miecz o niezwykłej mocy, dający władzę królewską, podarowany ojcu

Artura – Utherowi Pendragonowi przez czarodzieja Merlina."

 

No chociaz z tego wieku niech daja... a nie krecone za prezydenta Benjamina Harrisona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIASAT? WJASAT? A może FIASAT? A może FJASAT? :lol:

Tak więc mamy nowy kanał fimowy w Polsce: FJASAT1000 :lol:

Tylko proszę nie komentować moich błędów, od czasu do czasu mogę sobie strzelić kilka na forum :lol::roll:

 

FIATSAT

 

--

 

Puszczają ulicę sezamkową - "Follow The Bird"

 

Edycja RafiX: Właściwie nie to miałem na myśli, ale niech Wam będzie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a oglądaliście film... Bronco Billy... piksele jak paznokieć... a te śliczne kwadratowe gradienty... hahahaha... polecam powtórke... a dopowiem że video leci tylko 2600 kBit/s ( to juz TVN7 leci 3500 kBit/s nie wspomne o TVN który jedzie 5300 kBit/s). No niestety musicie przyznać że miejsce na transponderach sie konczy i teraz zaczyna sie upychanie i bedzie juz tylko CORAZ GORZEJ... !! :?:?:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie jakosc jest dobra.ale niestety jak niektorzy maja badziewiackie telewizory lcd za 3tys zł to zawsze na kazdym kanale sa jakies dziwne kropki :D i brzydki obraz.juz ladniejszy obraz ma zwykly tv niz jakas taka tania plazma albo lcd :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak na innych tunerach ja mam echosia 606... może coś z nim nie tak. Może w tym modelu nie ma wspomagaczy do rozmywania obrazu (ciemne gradienty w obrazie 4/3 są poprostu tragiczne). Tak mnie zastanawia do czego prowadzi rozwój CP jak nie ma juz miejsca na transponderach. Wiem wiem że jest jeszcze jeden na HDTV. A jak reszta. Szkoda że nie da sie teraz tak od razu przejść na MPEG4... to by teraz była bajka... ( a na Cinemax'ach jaka pixeloza ). Nie mówcie że nic nie widzicie bo jesli tak to chyba ktos wam za to płaci abyście tak tylko pisali... :? Szybkość nadawania video mówi samo za siebie... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tem nie mam wspomagaczy obrazu a obraz jest wmiarę ok oczywiście nie jest to mistrzostwo świata ale z jakością DVD to nikt nie nadaje. Najgorszy obraz mam na TVP1 i 2 reszta daje radę. Najgorzej jest jak się ma LCD lub Plazmę tam rzezczywiście jest tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
dla mnie jakosc jest dobra.ale niestety jak niektorzy maja badziewiackie telewizory lcd za 3tys zł to zawsze na kazdym kanale sa jakies dziwne kropki :D i brzydki obraz.juz ladniejszy obraz ma zwykly tv niz jakas taka tania plazma albo lcd :D

 

Wlasnie takie tanie telewizory LCD czy Plazmy pokazuja wielka cyfrowa jakosc naszych platform :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie to tlumaczcie...

 

Prawda jest taka ze dobry sygnal SD na plazmie (nie wypowiadam sie o LCD bo nie mam) wyglada bardzo dobrze. Jesli jest w dodatku 16:9 to nic nie mozna mu zarzucic. A to ze takie CINEMAXY na duzym ekranie wygladaja kiepsko to nie tyle wina technologii co wielkosci ekranu. Na 21" kazdy kanal bedzie wygladal ok. Na 42" juz nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...