Skocz do zawartości

TV1000 Polska


pajda75
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nowy wymień mi chociaż 5 dobrych filmów które leciały na Cinemax a których na moje nieszczęście nie zobaczę na C+,HBO bo coś mi się zdaje że jest na odwrót :)

 

Edycja:bogdan425 - pachnie tu przekorą, a to już mi się nie podoba. Fakt te filmy mogłeś już widzieć a on jeszcze nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu musiało kiedyś to nastąpić, fakt, że dosyć szybko, ponieważ TV1000 Balkan chyba był dłużej odkodowany, tak samo Viasat History, ale i tak indywidualni odbiorcy mogli przez ponad tydzień chociaż się nacieszyć tym kanałem :wink: . Jestem ciekawy, jakie ciekawe filmy nam szykuje TV1000 Polska w najbliższych miesiącach, bo jak narazie mimo dużej ilości powtórek i dosyć odległych lat :wink: , to i tak jest dużo ciekawych filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz brać C+ to bierz, ja mimo, że by było mnie stać opłacać abonament za C+, to i tak nie mam zamiaru dla tych ździerców płacić, bo ich ceny są kosmiczne. Ja i tak uważam, że w porównaniu do całej oferty filmowej CP, to TV1000 jest jak narazie najlepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie zgadza może i C+ ma kanały premium ale trzeba za nie sporo płaćic.

Mi wystarczy CP i TV 1000.

Lubie nowsze filmy ale te na TV 1000 wcale nie są takie złe.

A po za tym to dopiero pierwszy miesiąc Tv 1000 w polsce.

Pewnie jeszcze sie rozkręci będzie puszczać nowsze filmy.

Pozdrawiam. :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowsze filmy (te co są na HBO) można zawsze wypożyczyć z wypożyczalni na DVD, a nie płacić duże pieniądze za abonament,a poza tym uważam że HBO jest stacją trochę przereklamowaną.

Po co wypożyczać, jak można bez wychodzenia z domu mieć? Poza tym za 30 PLN to ile Ty filmów wypożyczysz? W miare nowy film to koszt 5-12 PLN (zależy w jakim mieście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV1000 jest niezłe chociaż na HBo są lepsze filmy.Ale HBO jest dużo droższe od TV1000.

 

Porównując TV 1000 do HBO to tak jakbyś porównał dzień z nocą.

Tak na obu lecą filmy na TV 1000 starocie 10- 15 letnie a na HBO najnowsze

produkcje.

Tak się zastanawiam co abo C+ obchodzi repertuar TV1000 :?: mają swoje HBO i niech się cieszą a nie wtykają nosa w nasz kanał :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jak ktoś piszę głupoty to trzeba zwrócić uwagę np.Koleś który co chwila nabija posty pytaniem czy będą na TV100 nowe filmy choć 101 razy był informowany że nie tak samo jak nie można porównywać TV100 do HBO bo to nie ta liga a wygląda komicznie i świadczy żle o tym kto piszę takie bzdury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie oszukujmy sie. C+ i HBo to stacje wiodące i w polsce konkurecji dla nich nie będzie. Jeśli ktoś chce nowości szybciej i taniej to zostaje jedynie wypożyczalnia dvd lub divxowe piracenie. Wybór zostawiam zainteresowanym, ale faktem jest, że w kraju takim jak polska wiele osob ogląda filmy "za darmo". Jeśli chcesz być pierwszy to zassaj pirata (mozemy pogadac o jakosci releasów), jesli chcesz byc legalnym i szybkim to zapisz sie do wypożyczalni, jesli chcesz miec filmow duzo za sporo, skorzystaj z C+

i hbo oraz canal+. Przeciez TVN czy Polsat nie pusci megahitow wczesniej, a jesli juz to robi, to trąbi o tym jakby sie ziemia waliła. Wyborów jest wiele.

TV1000 to alternatywa dla innego segmentu kanałów filmowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek 15 marca 2007 roku odbyła się oficjalna inauguracja kanału filmowego TV 1000.

- Dzięki zaniedbaniom TVP takie kanały jak TV 1000 mają dużą szansę na sukces - mówi zaproszony na spotkanie Tomasz Raczek. – Najbliższy repertuar TV 1000 jest bardzo misyjny a sam kanał przejmie rolę edukacyjną TVP.- dodaje gość.

 

Nowy kanał filmowy jest dostępny na platformie Polsatu Cyfrowego z prawem wyłączności. Według przedstawicieli TV 1000 są prowadzone rozmowy z wieloma sieciami kablowymi o możliwości udostępnienia kanału jak największej ilości odbiorcom. Potwierdzała to również obecność przedstawicieli różnych operatorów kablowych.

 

żródło:media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...