Skocz do zawartości

TV1000 Polska


pajda75
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam na te filmy które leciały w zapowiedziach, min. space odyssey 2001.

jak przeglądałem program na kilka dni na przód to są same powtórki po kilka ładnych razy. Przynajmniej nie opuszczę żadnego filmu :) Mam nadzieję że te najlepsze filmy również kilak razy powtórzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety powtórki są urokiem każdej stacji tematycznej, nie tylko filmowej, ale też o innych tematykach, jak to się mówi "czas przywyknąć przecie" :wink: , ale nie narzekam na powtórki, bo jak dobry film to można oglądnąć kilka razy, a też nie każdy może oglądnąć w danej godzinie filmu, to może kiedy indziej i już nie przegapi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@koleś massz racje i ja się zgodzę z Tobą w 100%. Stare nie znaczy wcale złe, a wręcz przeciwnie, czasami te satrsze filmy są ciekawsze niż te nowe i taka jest prawda, a prawdą też jest to, że na Polskim rynku nie ma miejsca na kolejny kanał filmowy typu Premium, ponieważ na najlepsze nowości mają wyłączność u nas Canal+ i HBO i trzeba się w końcu z tym pogodzić, że na CP jeszcze długo nie będzie kanału filmowego Premium z prawdziwego zdarzenia, bo podejrzewam, że HBO jeszcze długo będzie na wyłączność w C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak narazie będę bronić TV1000 i z niecierpliwością czekam na program TV tej stacji na kwiecień, bo jestem ciekawy, co wtedy nam zaserwuje. Naprawde uważam, że kanał jest dobry, tym bardziej, że reszta mojej rodziny też dosyć często zagląda na ten kanał i ogląda na nim filmy, a jak miałem Cinemax-y, to tylko były one omijane bardzo często szerokim łukiem, ponieważ na Cinemax-ach nikt z mojej rodziny nie mógł praktycznie nic oglądnąć godnego uwagii. Najgorsze też jest w Cinemax-ach, że jak na nich lecął jakieś porządne filmy to bardzo szybko schodzą z anetny i często bywa tak, że nie można się załapać, a wiadomo gdzie te lepsze filmy zaraz idą po niecałym miesiącu od Premiery w Cinemax, dokładnie do HBO :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV 1000 przypadł mi do gustu :) Co do wyższości nowych filmów nad starymi to nie zgadzam się :x Starsze filmy zwłaszcza z lat 78-95 to dla mnie najlepsze filmy. Nie mówię o horrorach bo to jest już wiadome na 100 procent, że filmy grozy z tamtych lat są najbardziej genialnymi filmami. Nowe filmy to w większości papka efektów specjalnych + drogich gwiazd Hollywood + słaba fabuła. Aktualnie amerykanie nie umieją kręcić filmów dlatego też już od jakiegoś czasu oglądam kino azjatyckie, które jest zdecydowanie lepsze niż amerykańskie popłuczyny :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównując TV1000 i "zabrane" Cinemaxy od siebie powiem( a nie jestem zapalonym kinomanem) że na tym pierwszym już obejrzałem trzy filmy w CAŁOŚCI :!::!: a nadają dopiero od czterech dni :!:a na Cinemaxie jak udało mi się "strawić" jeden na dwa miechy to już był sukces :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo taka jest prawda, że Cinemax-y nie są warte swojej dotychczasowej ceny i moim zdaniem powinny być przynajmnie 50% teaniej niż dotychczas. Niektórzy pisali kiedyś, że Cinemax-y są drogie, bo nie nadają reklam, faktycznie, reklamy, nawet nie w czasie filmów tylko między filmami to jest duży dodatkowy zarobek, ale jakoś TV1000 też nie puszcza reklam i jak narazie się nie zanosi na to, żeby miał nadawać reklamy i jakoś trafił do Pakietu Film, a już jak wielokrotnie zostało wspomniane ma dużo lepszął ofertę filmową niż Cinemax. Taka jest prawda, że oprócz stacji najbardziej [beep]i są operatorzy, można to stwierdzić, po tym, że nawet w niektórych mniejszych sieciach kablowych kanały HBO i HBO2 są oferowane w Pakietach Podstawowych za ok. 30-40 zł mies. lub nawet za dodatkową opłatę ok. 10 zł mies. Niestety to są nasze reali i w sume każdy operator lub nadawca ma prawo się cenić, a my niestety nie mam na to zbytniego wpływu, a tym bardziej nic do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLA MNIE TV 1000 TO I TAK JEST SYF TAK JAK SYF NA D........PIE DZIEKUJE KTOS OGLADAł CENY PAKIETÓW CYFRY PLUS TANSZE NIZ POLSAT

Edycja:bogdan425 - "brzydkie" kaczątko, bo pisze brzydko wielkimi literami i aż mnie wystraszyłeś :(

 

Tańsze? - chyba mnie wzork musi mylić, bo jakby nie patrzeć to w CP jest taniej. Porównaj pakiet podstawowy w C+ z pakietem familinym - ja widze wielką rożnice na korzyść CP. Poza tym TV1000 to bardzo ciekawy kanał - filmy z lat 90 to najlepsze filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak faktycznie od dzisiaj 2 pakiety w C+ zmieniły nazwę i cenę: Pakiet Tematyczny będzie nazywał się Pakietem Podstawowym za 38 zł mies., a nie jak dotychczas 47 zł mies., zaś Pakiet Starowy zmieni nazwę na Pakiet Powitalny za 18 zł mies., a nie jak dotychczas 29 zł mies. Źródło: https://satkurier.pl/?cyfra+/&kat=44&id=35934

Tylko trzeba też doliczyć 10 zł mies. za dzierżawę dekodera jeśli się nie posiada przystosowanego do systemu kodowania C+ oraz porównać ofertę programową, bo cena to nie wszystko.

Jeśli chodzi o TV1000 to narazie znamy ofertę programową tylko na jeden miesiąc i praktycznie z jednej wytwórni i dalej myślę, że kanał jest najlepszym kanałem filmowym w CP, a na kanał filmowy z nowościami narazie nie ma co liczyć i trzeba się cieszyć z tego co się ma, a poza tym nikt nie karze brać CP, jeszcze jest C+ i nHDTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...