Skocz do zawartości

TV1000 Polska


pajda75
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na satelicie HOT BIRD na częstotliwości 12188 V dostępny jest niekodowany przekaz nowego filmowego kanału TV1000.

TV1000 pojawił się w Cyfrowym Polsacie, jest nadawany z satelity Hot Bird i zakodowany w Nagravision, więc czyżby coś drgnęło? musimy poczekać na inne wiadomości.

 

 

 

 

 

Emisja tego programu jest prowadzona w ramach pakietu Cyfrowego Polsatu i szyfrowana w Nagravision 2, ale nadal jest dostępny niekodowany przekaz z satelity Sirius 2 (4,8E).

Parametry przekazu TV1000 Polska w ramach pakietu Cyfrowego Polsatu:

 

Hot Bird 8 (13E)

tp. 79 (12.284H SR=27500 FEC=3/4)

 

ID: TV1000

PID V=1281

PID A=1282

PID PCR=1281

SID=10518

 

żródło:tvsat24.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tvsat24 jak zwykle się popisali - wzięli kawałek własny, kawałek zerżnęli od nas, tylko nie przeczytali tego co skopiowali, a to było o przekazie z innej częstotliwości w ogóle :? I to jeszcze gdy FTA leciał przekaz z Siriusa

 

Oczywiście w źródło nikt SatKurier.pl nie napisał, choć dalsza część jest żywcem skopiowana z tekstu: https://satkurier.pl/?cyfrowy_polsat ... 5&id=35903

 

Bez komentarza :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem tematu więc może się powtórzę po części. CP nie koduje Tv1000 żeby zachęcić ludzi a na Tv1000 lecą spoty o doskonałej jakości. A fakty? Ten przekaz jest nadawany w rozdzielczości 544x576.... Dla porównania Tele5 to 704x576. Te 544x576 to tyle samo co na...Polonii1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy kogoś zainteresuję, ale na stronie http://www.viasat.pl pojawił się program na kwiecień w .pdf, jak dla mnie widziałem sporo ciekawych filmów, których jeszcze nie było na TV1000, ale niestety jak na kanał filmowy przystało jest dużo powtórek głównie filmów nadawanych w marcu, ale już takli urok, a dla mnie kanał cały czas i tak się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

co wy chcecie od tv 100 jak narazie z przyjemnością obejżałem do tej pory około 8 filmów a na cinemaxie to ze 3 więc warto to oglądac a nie to bublostwo cinemax :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Po 10 miesiącach nadawania jak oceniacie ten kanał :?:

Jak dla mnie typowy średniak.Czasem można trafić na fajny film ,a czasami na jakieś [beep] (np.Calineczka z przed 30 lat).Często trafią się tutaj filmy ,które oglądałem jak byłem młodszy i warto je sobie przypomnieć.Chociaż nowych hitów tutaj nie ma to często są filmy z ostatnich 10 lat.Trafiają się też polskie produkcje Blizna oraz Nic śmiesznego.Ostatnio trochę przesadzają ,bo bez przerwy pokazują 2 części Krokodyla Dundee i 3 części Wojownicze żółwie ninja 2.Zdarzaja sie tez erotyki.Ogolnie sredni kanal filmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie uważam że tu są dobre a tu są najlepsze. Wszystko zależy od gustu. I tu można znaleźć coś dobrego i tu. A nie taka generalizacja że tylko tu albo tylko tu. :wink: Jeśli chodzi op sam kanał TV100 to rzeczywiście nic tam ciekawego (patrz nowego) nie ma ,a tego krokodyla Dundee to poszczają bez przerwy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam ramówkę i widzę głównie filmy wyprodukowane w latach 90'. Część filmów nowszych, ale też część starszych.

Tak więc samych staroci nie ma. Nie przesadzajcie :-)

 

Wprawdzie nie mam dostępu do TV1000 to jednak zauważyłem w tych rozkładówkach małą ilość premier i w dodatku brak jakiejś regularności w emisji tych premier Myślę, że to jest główną wadą tej stacji.

Ciekaw jestem jak z jakością obrazu? Czy byłaby ona tak dobra jak Viasat Explorer'a i Viasat History??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...