Skocz do zawartości

ETV (Edusat)


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

satkurier.pl[/url]":xkb1rtht]Telewizja EduSat Channel po zmianie logotypu, zamierza poważnie odświeżyć również ramówkę. Najlepsza muzyka, komentarze polityków oraz ekspertów do spraw bezpieczeństwa ruchu drogowego, a także porady psychologów. Dobiega końca produkcja kilku programów muzycznych. EduSat Channel przygotował program „Kocioł polityczny”. „Rozmowy po zmierzchu” to niezwykły i jedyny w swoim rodzaju interaktywny program poradnikowo- psychologiczny. To wszystko nowości z nowej ramówki kanału EduSat.

Więcej :arrow:EduSat odświeża ramówkę.

Te zmiany to dla mnie nie male zaskoczenie. Byłem przyzwyczajony do prawie niezmiennej ramówki stacji, a tu proszę - odpowiedź na wasze zażalenia. Tylko myślę sobie, że te programy muzyczne to już drobna przesada, chyba że stacja powoli dąży do całkowitej zmiany charakteru. Czyżby w końcu pomyśleli o zarabianiu, a nie tylko o swej misji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale swego czasu właśnie na Edusacie było Disco Polo Live od Stycznia do Marca 2009 dopiero po tym czasie program przeniósł się do ITV , a na Edusacie został przemianowany na Disco.pl po czym został zdjęty z anteny widocznie nie mieli oglądalności albo nie chcieli się tym programem już zajmować dłużej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam nadzieję, że Edusat nie ma nic wspólnego z TVS? Tak sobie tylko pomyślałem, bo skoro śląski nadawca ma w planach uruchamianie kanału kulturalno-naukowego a także przejęcia warszawskich nadawców, to tak mi się skojarzyło, że mógłby to być właśnie Edusat ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Edusat HD? :lol2: Chyba nie jest to najlepszy pomysł i na satelitę raczej nie prędko zawita, bo niby jak to by miało wyglądać? Zwykły przekaz Edusat z pasami po bokach i logiem ze szpanerskim "HD"? Dobre sobie...

Aż musiałem to uwiecznić: :P

edusathdlogo.th.jpg edusathd.th.jpg edusathd2.th.jpg edusathd3.th.jpg

 

Ambicje mają, ale przy obecnej ramówce nie wyobrażam sobie kanału HD. Chociaż postarali się o stronę internetową, ładnie to teraz wygląda i materiały wideo wysokiej jakości, wszystko na plus!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No i pomyliłem sobie Eskę Tv z Edusate-em :)

Lecę po kanałach a tu logo podobne do Eski i do tego leci jakiś klip...

Wg EPG to nadają obecnie "Music break" a następnie będzie "Rock Time".

Charakter kanału robi się coraz bardziej uniwersalny. Co dalej...? Zaczną puszczać filmy...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Istniejąca od 2002 roku polskojęzyczna telewizja satelitarna Edusat od tego roku w znacznym stopniu odświeżyła swoją ramówkę. Docelowy odbiorca-student, pozostał jednak ten sam, co więcej, może on w bezpośredni sposób uczestniczyć w tworzeniu programu. Zawsze byliśmy skierowani na ludzi młodych, zawsze krzewiliśmy kulturę i edukację, a od października postawiliśmy również na rozrywkę i bezpośredni kontakt z widzem. Jak? Zobaczcie sami i sprawdźcie Nas!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, program nawet da się ostatnio oglądać (bo kiedyś jak się na tych dziadków patrzyło to tylko usnąć, nic więcej) ale spamowanie forum, co Pan szanowny raczył zrobić rozsiewając tę reklamę w wielu niezwiązanych z kanałem wątkach, to raczej nie jest "krzewienie kultury i edukacji".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...