Skocz do zawartości

ETV (Edusat)


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja uwielbiam wprost wyklady z informatyki dla glupich (niestety nie pamietam nazwiska profesora) - sa w prost genialne, cos jakby moj dziadek zaczal opowiadac ze ja mam w pokoju duzo kabli i to znaczy ze tu jest serwerownia (bo tak wycztal w pismie branzowym komputer swiat - ze kable sa w serwerowniach) i mam szybkie lacze internetowe 54 mbps (bo tak z kolei jest napisane na pudelku ktore nazwyam routerem - to pewnie modem taki, podobny widzial w markecie gdzie taka mloda pani mowila ze to dobre jest i ze bezkabli potem cos (hahaha)).

 

 

ps. dla wyjasnienia, nie mam serwerowni ;) a lacze w domu mam 2mbity, 54 to szybkosc wlanu ;).

 

ps2. a jak sie o monitorach rozwodzil, po prostu z kolega nie wierzac w to co widzielismy patrzylismy w tv na mega smiechawce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawili się na satelicie Intelsat 707 (teraz jest tam Intelsat 10-02), ale nie pamiętam kiedy dokładnie. Koncesję dostali 9-11-2002. Właścicielem jest Wyższa Szkoła Społeczno-Ekonomiczna w Warszawie (WSSE). A jakie były plany twórców - chyba jedynie przekaz wykładów z uczelni, co jest realizowane (i czasami jakiś sport się trafi - żużel przykładowo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś mieć ten kanał o ile odbierasz pozostałe niekodowane polskie kanały z transponderów Cyfry+. Sprawdź, może ta telewizja jest ukryta na dalszej pozycji wśród kanałów TV. Możesz także przeszukać ręcznie transponder 11.278V 27500 - na nim właśnie nadaje Edusat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...