Skocz do zawartości

ETV (Edusat)


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Logo trochę duże i brzydsze niż potrzebne. Ale w końcu jest przezroczyste. Trochę przypomina logo Eurosportu. Albo mi się wydaje albo pod AT jest dopisek CHANNEL. Czyżby oznaczało to ekspansję na inne kraje UE...? Bardzo bym się ucieszył.

 

Wydaje mi się że ta stacja "żyje" z dotacji z UE z programu "kształcenia kadr" czy jak tam ;)

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego również czasami daje fundusze na niektóre programy. Z kolei ze środków unijnych zrealizowano wiele audycji.

Mój apel: Przekażmy jeden procent podatku na rzecz Fundacji Innowacja. Dzięki temu dołożymy się do rozwoju telewizji Edusat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@YayYay to typowy słuchacz RMF Maxxx, więc nie ma co się jego farmazonami przejmować.

Edusat nie wykorzystuje wielkiego potencjału, jaki ma do dyspozycji. Szkoda, że stacja nie otwiera się na licealistów i niższych szczebli edukacji. Z Edusatem możnaby przecież przygotować się do matury czy testów kompetencji (chyba jakoś tak się to nazywa). Szkoły na pewno zgodziłyby się na rejestrację zajęć fakultatywnych. Byłaby to dla nich promocja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wcześniej też była jedna, tylko pod trzema różnymi nazwami, w zależności od pory dnia. Skoro robią castingi to może coś się ruszy. Dodali do nazwy "Channel"; to chyba dlatego, że marzą być jak np. Discovery Channel, National Geographic Channel itp. Jednak na razie nastąpiły tylko kosmetyczne zmiany, więc porównywanie ich do takich kanałów można uznać za ironię. Może zaskoczą i stworzą dobry kanał edukacyjny? A może zaskoczą i będzie tak, jak było dotychczas, tylko jako "Edusat Channel"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może.Mogłoby być ciut lepiej.Na przykład jakieś programy naukowe oprócz tych wykładów,felietonów itp.

 

Są też programy naukowe, szczególnie w weekendy. A ostatnio wieczorem trafiłem na program o piratach drogowych - "Obciach Drogowy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Edusat to jakieś nieporozumienie... beznadziejne programy i do tego jakość poniżej przeciętnej...
no nie przesadzaj,można też podszlifować naukę języka angielskiego,rosyjskiego,zawsze jest coś ciekawego...Są plusy tego kanału,choć przyznaję że któregoś wieczoru natknąłem się na jakiś wykład i moment zasnąłem-tak sennie wykładał :D Tak więc jeśli ktoś chce szybko zanąć-to polecam :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...