Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.01.2023 o 09:09, sławek72 napisał(a):

@Martinos problem znany od dość dawna, wielokrotnie zgłaszany, odpowiedź jak zwykle ta sama "wiemy o problemie, pracujemy nad rozwiązaniem", a tak naprawdę nie robią nic. Ponoć ma być jakaś aktualizacja rozwiązująca problem...poczekamy, zobaczymy...

To jakaś masakra. Oglądaliśmy "Biały Lotos". Na 6 odcinków 4 musieliśmy ostatnie 2 minuty oglądać na telefonie. 🤨

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Martinos nie wiem dlaczego męczycie się oglądając w kiepskiej jakości i z problememi jak opisujesz. 

Maaz HBO to ogladaj z HBO Max, gdzie jest więcej pozycji i jakość lepsza. No chyba, że nie masz w Smart tv apki lub nie masz komputera,  który można podłączyć HDMI pod tv.

Edytowane przez ircios
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle myślałem że w ramach subskrybcji oferowanych przez c+ ultrabox stanie się takim hubem i nie będzie potrzeby korzystania ze smart tv przystawek itd tymczasem te aplikacje( poza netflix) są tak niedopracowane i tyle jest tam do poprawy że aż nie chce się człowiekowi z nich korzystać..... player.pl  nie ma 4k   viiaplay ma skopaną synchronizacje dźwięku  z obrazem przy transmisjach live a aplikacji hbo w ogóle nie ma.....
Z drugiej strony masowe wypuszczenie dekodera sat opartego na androidzie  zapchałoby dział wsparcia technicznego..... 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wystarczyło zrobić przelew z innego banku na tysiaka i nikt tego nie weryfikował. W kolejnych edycjach z tego co czytałem w komentarzach przelew tego samego klienta z innego banku nie kwalifikował się. Ponoć w regulaminie to doprecyzowali. Nie wiem, bo zakończyłem na pierwszej edycji. Chociaż konto pozostało do dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Przeczytałem dzisiaj że bez żadnego problemu można rozwiązać umowę z Canal+ ponieważ od 1 stycznia 2023 r. Znikają gwarantowane kanały jeśli ktoś je posiadał w swoim abonamencie Playboy, Tbn i Music Polska oraz Kolekcja Nat Geo Play, Ja akurat mam tą ostatnią w abonamencie do 30.04.2023 

 

https://hdtvpolska.com/canal-plus-kontakt-jak-rozwiazac-umowe-kanaly-playboy-tv-program/

Także jutro 16 stycznia 2023 wysyłam wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...