Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Mateuka napisał:

ponieważ mi działa

 

27 minut temu, Pawel napisał:

No to masz odpowiedź dlaczego nie działa

To sobie pogadali 😄

 

Ja też mam pakiet Nowy Comfort+ i miałem ten program ok 15 miesięcy od podpisania umowy. Ostatnio włączyłem go a tam informacja o tym, że nie mam uprawnień do jego oglądania.

Nawet chciałem się tutaj zapytać czy komuś też zniknął bo byłem przekonany, że skoro tak długi czas działał to miałem go w tym pakiecie ale znalazłem umowę, a tam, że on był ale jako dopełnienie do pakietu Extra+ i miałem mieć dostęp do niego przez miesiąc.😀

Pewnie jakiś błąd w ich systemie. 

Jak sobie przypomną to Tobie też pewnie wyłączą dostęp.

Edytowane przez piterk10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest ma stronie Canal plus:

 

Tvp sport

 

 

Co zawiera paczka Sport?

 

 

Zyskujesz dostęp do 12 kanałów premium CANAL+ oraz 4 Eleven Sports. A w nich dostęp do najlepszych wydarzeń sportowych: PKO BP Ekstraklasy, La Ligi Santander, LIGUE 1 Uber Eats, Serie A, NBA, Formuły 1, tenisowych turniejów WTA, boksu i rugby.

 

Co jeszcze zyskujesz?

 

Dajemy Ci 2 wyjątkowe kanały Polsat Sport Premium. Otrzymujesz z nimi dostęp do meczów Ligi Mis trzów.

3 minuty temu, Zygmunt 19 napisał:

czy można za usługę płacić

tradycyjnym przelewem w canal+

No tak, wypełniasz blankiet na poczcie czy gdzie tam chcesz;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zygmunt 19 50 zł + 5 zł dekoder = 55 zł. Chyba, że zamiast dekodera bierzesz moduł CI+, to wtedy 50 zł.

 

Ze sportu masz:

  • CANAL+ Sport 1, 2, 3, 4,
  • dodatkowo CANAL+ Now, CANAL+ Premium, CANAL+ Family, bo tam czasem też jakiś mecz leci,
  • wszystkie Eleveny 1-4,
  • wszystkie PSP 1-6,
  • Motowizja,
  • no i w cenie jeszcze CANAL+ 4K Ultra HD i Eleven 4K, a na MŚ pewnie jeszcze włączą TVP 4K.

Do tego dostęp do CANAL+ online na dwa urządzenia (50 fps).

 

Ja oglądam głównie piłkę nożną i na rynku lepszego pakietu nie widziałem. Szczególnie, że dostępem do C+ online możesz się jeszcze z kimś podzielić.

Edytowane przez mejveno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.07.2022 o 19:56, PawelTSW napisał:

Wszystko jest ma stronie Canal plus:

 

Tvp sport

 

 

Co zawiera paczka Sport?

 

 

Zyskujesz dostęp do 12 kanałów premium CANAL+ oraz 4 Eleven Sports. A w nich dostęp do najlepszych wydarzeń sportowych: PKO BP Ekstraklasy, La Ligi Santander, LIGUE 1 Uber Eats, Serie A, NBA, Formuły 1, tenisowych turniejów WTA, boksu i rugby.

 

Co jeszcze zyskujesz?

 

Dajemy Ci 2 wyjątkowe kanały Polsat Sport Premium. Otrzymujesz z nimi dostęp do meczów Ligi Mis trzów.

No tak, wypełniasz blankiet na poczcie czy gdzie tam chcesz;) 

 

Widzisz i tutaj możesz tylko do końca zgadywać, co to są te 12 kanałów premium CANAL+, bo skąd możesz takie coś wiedzieć, jeśli nawet nie przedstawią tych kanałów od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto by pomyślał, że Viaplay Group i Canal+ Polska się dogadają. Byli też tacy, którzy twierdzili, że Viaplay Group bliżej do Polsatu z racji tego, że nadawcy od 9 lat współpracują w zakresie kanałów Polsat Viasat History/Explore/Nature. Dodatkowo Grupa Polsat Plus zajmuje się sprzedażą czasu reklamowego w/w kanałach (plus kanału Epic Drama), oraz uplinkuje kanały na satelicie Hot Bird 13'E. Jak widać jedna współpraca nie oznacza, że w przypadku kolejnej strony dogadają się bez problemu. Poza tym, myślę, że Viaplay Group jest już na tyle w kraku nad Wisłą znane i rozpoznawalane, że nie potrzebuje, aby Polsat firmował swoją nazwą ich kanały. W 2023 minie 10 lat. Jestem ciekawy, czy ta współpraca będzie kontynuowana dalej 🤔

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.07.2022 o 22:05, mejveno napisał:

@Zygmunt 19 50 zł + 5 zł dekoder = 55 zł. Chyba, że zamiast dekodera bierzesz moduł CI+, to wtedy 50 zł.

 

Ze sportu masz:

  • CANAL+ Sport 1, 2, 3, 4,
  • dodatkowo CANAL+ Now, CANAL+ Premium, CANAL+ Family, bo tam czasem też jakiś mecz leci,
  • wszystkie Eleveny 1-4,
  • wszystkie PSP 1-6,
  • Motowizja,
  • no i w cenie jeszcze CANAL+ 4K Ultra HD i Eleven 4K, a na MŚ pewnie jeszcze włączą TVP 4K.

Do tego dostęp do CANAL+ online na dwa urządzenia (50 fps).

 

Ja oglądam głównie piłkę nożną i na rynku lepszego pakietu nie widziałem. Szczególnie, że dostępem do C+ online możesz się jeszcze z kimś podzielić.

Nie ma Eleven Sports 4 w tym pakiecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.07.2022 o 14:18, Sined napisał:

 

Widzisz i tutaj możesz tylko do końca zgadywać, co to są te 12 kanałów premium CANAL+, bo skąd możesz takie coś wiedzieć, jeśli nawet nie przedstawią tych kanałów od razu.

 

Z regulaminu!! 

I ich strony

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starałem się porównać jakość SAT vs CANAL+ online (Tizen) na przykładzie C+ Sport (mecz Śląsk - Pogoń) i moje spostrzeżenie jest takie, że z aplikacji obraz nie jest gorszy niż SAT, a nawet bym powiedział, że jest lepszy w pewnym sensie (większe nasycenie kolorów i lepsza ostrość). Szczerze, to trochę mnie to zaskoczyło. W związku z tym powstały dwa pytania.

  1. Czy jest jakaś metoda, żeby sprawdzić bitrate kanałów na apce C+ na Tizenie? Ewidentnie jakość kanałów na Tizenie jest lepsza niż przez przeglądarkę.
  2. Czy jest opcja, żeby przez dekoder oglądać kanały bez użycia anteny (online)?
Edytowane przez mejveno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...