Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Darek z Ozimka napisał:

Niestety Viaplay nie jest dostępny we wszystkich dekoderach C+, pozostaje kupno przystawki na Androidzie do telewizora.

I nie zanosi się aby było w dekoderach. Zwłaszcza,  że Viaplay nie współpracuje z C+. A nawet gdyby, to mamy przykład z HBO Max, gdzie przyszłość pojawienia się aplikacji w dekoderach C+ jest bardzo, ale to bardzo mglista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, czerstwy napisał:

Nie wiem po co wam tego typu usługi w dekoderach. Nie lepiej i wygodniej na smart tv?

Może dlatego, że niektórzy mają starsze modele TV smart np. z 2015/2016 roku i niżej, gdzie HBO Max nie jest już wspierane. A skoro TV działa i nic z nim się nie dzieje, to nie będą wymieniać na nowy model. Dlatego remedium na to była wcześniej aplikacja HBO GO w dekoderach Polsat Box i Canal+, gdzie po rebrandingu na HBO Max już jej nie ma.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.06.2022 o 18:20, czerstwy napisał:

Nie wiem po co wam tego typu usługi w dekoderach. Nie lepiej i wygodniej na smart tv?

Na smart TV na pewno wygodniej, ale mój telewizor ma dość ubogiego smarta, mimo, że kupiłem go w 2019 roku. Tam jest Netflix czy Prime Video, ale nie ma sklepu z aplikacjami i przez to nie da się nic ściągnąć. Jak Canal+ nie doda aplikacji Viaplay na dekoder wzorem Netflixa, to będę musiał kupić przystawkę. A jaką przystawkę najlepiej kupić? Zależy mi oczywiście na jakości, bo lepiej zapłacić więcej, tym bardziej, że kupuje się ją na długi czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Cambos napisał:

.....Jak Canal+ nie doda aplikacji Viaplay na dekoder wzorem Netflixa, to będę musiał kupić przystawkę. A jaką przystawkę najlepiej kupić?....

A z jakiej racji C+ ma dodać Viaplay na dekoderach?. 

Na LG z 2014 Visplay o dziwo jest dostępny. Co za sprzęt Ty masz, że tv z 2019 i nie ma tej aplikacji? 

Wybór w przystawkach jest duży(nie wiem kto wymyśi tą nazwę, bo przystawka to do obiadu może być podana). 

Najtańsza opcja to będzie chyba MiBox Stizk.

 

@_Artek_ Działa dobrze, a zarazem nie. Np. odpalasz dany program, który zaczął się o 19, a kończy się o 19,30. Wystarczy, że się przedłuży i wyłącza się o 19,30. Aby kontynuować oglądanie,  to trzeba wybrać następną pozycję. 

 

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ircios napisał:

A z jakiej racji C+ ma dodać Viaplay na dekoderach?

W zasadzie to z żadnej racji. Pomyślałem sobie tylko, że skoro Canal+ miał Premier League przez 27 lat i wielu klientów opłacało dla niej abonament, to być może będą chcieli im to chociaż w takiej formie "zrekompensować". Tym bardziej, że przecież UPC, Vectra czy Play, nie miały problemy z dołączeniem Viaplay, więc czemu Canal+ miałby taki problem mieć? Skoro zmienili w dekoderach oprogramowanie, dodali zakładkę "aplikacje" i nie mieli problemu z wgraniem Netflixa, to co stoi na przeszkodzie, żeby wgrać też Viaplay i oszczędzić swoim abonentom konieczności kupowania "przystawek"?

 

7 godzin temu, ircios napisał:

Co za sprzęt Ty masz, że tv z 2019 i nie ma tej aplikacji?

Jakiś telewizor Sony, ale bez Android TV. Dopiero z upływem czasu zorientowałem się, że tam jest system Linux, a dostępne aplikacje są niemodyfikowalne. Wśród nich niestety nie ma Viaplay.

 

7 godzin temu, TaTo46 napisał:

ściągnąć odpowiednią dla Twojego tv, aplikację Viaplay i wgrać przez pendrive.

Da się tak? A w jaki sposób mogę ją wgrać i skąd ją ściągnąć, żeby śmigała na tym telewizorze? :)

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cambos napisał:

@lakiman nie ma się co nastawiać, tylko zamawiać Chromecasta 4 :)

Zastanów się nad Realme 4k smart google tv.. Mam jeden starszy telewizor i też zastanawiam się nad przystawką. Obejrzałem trochę filmów na YT i tam bardzo chwalą realme. Je będę brał realme 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest w Vectrze.

PLAY oferuje przystawki telewizyjne z Android TV.

Podobno wkrótce ma być wersja 3.

W UPC jest zamknięte oprogramowanie i apki narzuca operator.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.06.2022 o 14:46, ircios napisał:

I nie zanosi się aby było w dekoderach. Zwłaszcza,  że Viaplay nie współpracuje z C+. A nawet gdyby, to mamy przykład z HBO Max, gdzie przyszłość pojawienia się aplikacji w dekoderach C+ jest bardzo, ale to bardzo mglista.

C+ dostaje różne ciosy. A to canal+ online jest ograniczony pod względem sprzętowym( dostepność na smart tv) a to utrata Ligi Angielskiej, ciągle coś.

 

Ja widziałem ich fp na facebooku 14.06 i generalnie sporo krytyki się na nich wylalo za brak disney+ od premiery.

Podobna ilość pomyj wyleje się na start ligi angielskiej. Chyba, że dodadzą viaplay właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, domin107 napisał:

C+ dostaje różne ciosy. A to canal+ online jest ograniczony pod względem sprzętowym( dostepność na smart tv) a to utrata Ligi Angielskiej, ciągle coś.

 

Ja widziałem ich fp na facebooku 14.06 i generalnie sporo krytyki się na nich wylalo za brak disney+ od premiery... 

Dlatego ja zastanawiam się nad przejściem do PB.. Trochę taniej, programy w większości te same, Disney plus za darmo na 2 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, daro napisał:

Dlatego ja zastanawiam się nad przejściem do PB.. Trochę taniej, programy w większości te same, Disney plus za darmo na 2 lata

Ja się nie zastanawiam. Przedłużyłem ostatnio umowę. Mam nadzieję, że będą dodawać rózne apki i staną się taką usługą "matką" . Myślę, że to jedyna droga dla nich. Tym bardziej jeśli viaplay zgarnie ligę polską.

 

 

Edytowane przez domin107
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lakiman napisał:

Podobno wkrótce ma być wersja 3.

Już jest.

 

Nie liczcie na Viaplay na satelicie (szczególnie Canal+), nawet na jeden kanał, jeżeli nie będzie porządku z zabezpieczeniami kanałów jak np. na Ukrainie, to nie ma szans, że wejdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...