Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.12.2021 o 21:25, ircios napisał:

C+ nic nie ma wspólnego z Player. Drogi TVN i C+ już się dawno temu rozeszły.

No coś tam jednak wspólnego ma, bo oprócz kolekcji Canal+, udostępnia filmy do wypożyczenia w VOD, a sam TVN nadal ma 32% akcji pomimo wcześniejszych chęci sprzedaży, więc można by liczyć na dodatkowe eurosporty, ale cóż…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, czerstwy napisał:

 Nawet głupi prazent w postaci jakiegoś okna otwartego.

Otwarte okno to i tak nie najlepsza opcja, bo zaraz będzie jatka typu "ja dostałem, a ja mam wyższy pakiet i nic nie dostałem"

Nowy soft dla osłody i to chyba na tyle z tych nowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Artek_czekałem 2 lata...poczekam i rok. W sumie C+4K i obietnica nowego softu zatrzymały mnie przed rezygnacją z całej umowy z  Canal+ ;-)

Jakościowo mimo utraty praw paczka " premium" C+ lepiej wygląda niż u  kablowej konkurencji.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, mikoko napisał:

W końcu na c+4K na dzisiejszym meczu Premier League kolory są poprawne.

Jak już pisałem w wątku Canal+4K do transmisji w 4K potrzebny jest odpowiedni stadion z odpowiednim oświetleniem-chodzi o ilość luxów. Widocznie w Anglii spełniają te warunki stąd transmisja ma odpowiedni standard. A w naszej lidzie co masz ? Weź taki stadion Rakowa. Zaorali pole, dostawili trybuny i oświetlenie z przeceny. Potem widać efekty podczas transmisji - gdy brakuje luxów obraz jest ciemny a kolory przekłamane.

Edytowane przez andjaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kilkadziesiąt jak nie kilkaset transmisji z Anglii, może kilka było ok. Reszta albo za ciemne kolory, albo za dużo zielonego. Z ligą hiszpańską jest dokładnie to samo. Problem leży w naszych pseudo nadawcach. Bo na zagranicznych kanałach 4K wygląda to tak jak należy. To samo jest u nas, raz z Częstochowy transmisja jest ok, a innym razem nie da się patrzeć. Tutaj problem leży tylko i wyłącznie po stronie Canal+ i Eleven. Oświetlenie nie ma nic do rzeczy, bo gdyby miało to zawsze byłoby źle, a nie losowo.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...