Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z kolei platformą dla najbiedniejszych ludzi w tamtych czasach był Polsat 2 Cyfrowy za 25 zł/mies. Mój wujek posiadał Wizję TV od 1998 roku do 2000 roku, potem przeszedł na Polsat 2 Cyfrowy na 4 lata, a po czterech latach przeszedł do Cyfry+.

Edytowane przez Darek z Ozimka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Vampi napisał:

W sumie z ciekawości napisałem na czacie na stronie CANAL+ i zapytałem czy będą jutro nowe kanały.
Odpowiedź brzmiała, że nie ma ich w planie. Jeśli wierzyć przedstawicielowi ze strony internetowej CANAL+ to jutro (oprócz nowego oprogramowania) nie będzie żadnych nowych kanałów.

@CashBackPlease No to co z tymi polsatami sport? Będą czy nie? Bo twierdzisz że konsultant tak komuś powiedział, a wyżej komuś nie powiedział :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, A&G napisał:

Dokładnie tak jak piszecie. Mieć WizjęTV, czy Canal+ to był prestiż. 

Pamiętam. To były czasy. Ja wygrałem Wizję TV z opłaconym abonamentem w konkursie margaryny. Pół szkoły przyszło zobaczyć z czym to się je, nie wspominając o meczach kadry, kiedy to cały dom wypełniali "znajomi", których pierwszy raz na oczy widziałem.

Potem fuzja i Cyferka do dziś...

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźcie sobie w 1998 roku PlayStation lub Nintendo64. 

Ile to wtedy musiało kosztować to nie mam pojęcia. 

 

A pamiętacie czasy walk goloty w płatnym HBO? Był epizod walk Gołoty w płatnym HBO. Do dnia dzisiejszego nie zapomnę ile facetów było wtedy w domu. Mój ojciec, jego szwagry, koledzy, ja jako małolat, kumple, ich dzieci. To co wtedy się działo to była masakra. 

 

Na Wizję czy na C+ nie każdy mógł sobie pozwolić. 

Ale i tak największym przeskokiem ever było zobaczenie w latach 97-99 nie pamiętam dokładnie, PlayStation. To było zupełnie coś nieosiągalnego, coś czego nikt nie miał, coś czego można było zazdrościć. Piszecie o kaucji za C+. Wtedy podobno na PlayStation to trzeba było odkładać kilka miesięcy wypłaty lub być obrztdkiwie bogatym. C+ czy Wizja to był pikuś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PawelTSW napisał:

@CashBackPlease No to co z tymi polsatami sport? Będą czy nie? Bo twierdzisz że konsultant tak komuś powiedział, a wyżej komuś nie powiedział :D

Z tego co widzę to chyba w Canal+ online pojawi się Polsat News. Tak wskazuje screen zrobiony w temacie aktualizacji dekodera 4k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiasem mówiąc, mi jako klientowi Wizji ciężko było patrzeć na tę fuzję, bo kanały, które wtedy naprawdę były świetne jak choćby Wizja 1, czy Fox Kids po prostu, z czasem niestety zniknęły. Moim zdaniem, w tej platformie był spory potencjał, którego dzisiejszy canal + niestety nie ma i jednocześnie zasoby byłej Wizji zostały po prostu wchłonięte. Tak samo było z n-ką, która w swoim "Prime timie" była sporym wydarzeniem i medialnym i technologicznym. Dziś C+ nie osiągnie już tego "efektu wow". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Darek z Ozimka napisał:

Czyli się nie mylę z twierdzeniem że wtedy Polsat był dla tych biedniejszych.

Był. Wtedy jakoś ciotka mieszkająca w mieście miała kredyt, czy umowę w banku nie pamiętam i dostala dekoder od Polsatu z kluczykiem czy z czymś. Nie pamiętam zbyt dobrze ale początkowo było za darmo potem był płatny. No i paszport Polsatu w tamtych czasach jej właśnie dali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, A&G napisał:

Na początku nawet za darmo.

 

Mój znajomy prowadził sprzedaż platform i cały Polsat "szedł" na wieś. Miasto kupowało zaś WizjęTV i Canal+.

Gdzie było za darmo? W Polsacie ?😂Tam sama aktywacja była kilka 100 + kaucja za dekoder.No chyba że miałeś konto chyba w invest Banku czy jakoś tak to może i było za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, czerstwy napisał:

Gdzie było za darmo? W Polsacie ?😂

Tak samo wszyscy się dziwili, jak przychodzili do znajomego po sprzęt sat. I stałym tematem rozmów było ciekawe jak długo Solorz tak pociągnie. I tak jak gdybaliśmy, tak się stało - po kilku miesiącach Solorz zaczął pobierać chyba 9,90 lub 19,90/miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ircios napisał:

Nie zostaną żadne Cameleony i wymienisz 2 dekodery. MR w sieci lub 2 umowy. Więcej masz napisane o takich ofertach w temacie dla stałych abonentów. Są tam pakiety jakie możesz otrzymać i ceny.

 

@Krzysiek11:) ruchy już były. Kodowanie dla Polsatu na kanałach od C+ jest już przypięte. 

a jak zostawie pace i sagema?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...