Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

https://s26.postimg.org/co8ue9q89/image.jpg

Właśnie skorzystałem. :cool:

Miałem Eleven do końca tego miesiąca za 11.90(zobowiązanie 12 miesięczne)

 

U mnie było podobnie, bo już miałem Eleveny więc nie było u mnie w ICA takiego + miesiąca. Jednak przemiła pani coś pokombinowała i zaraz się pojawił.

Wystarczy zadzwonić na infolinię. :P

 

Zadzwoniłem na infolinię, nie miałem miłej Pani, tylko najwidoczniej niekompetentnego Pana - nie mogę skorzystać z promocji +miesiąca, dopóki obecnie zobowiązanie na 11stki się nie skończy. Nie wiem, jak się Wam to udało, ale fajnie by było, jakby ktoś to oficjalnie wyjaśnił, czy można, czy nie można i najlepiej poparł to jakimś zapisem regulaminowym.

Z góry podziękował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziecie brali ten Eleven to uważajcie by Universal Channel nie stał się czasem kanałem niegwarantowanym na umowie. To oczywiście dla tych,którzy chcą w grudniu rozwiązać umowę.

Nie jest aby przykrywka aby nie można było wypowiedzieć umowy w styczniu? Zdeklarowanie się na Eleveny wiąże się z umową min. do marca. Lepiej na spokojnie przyglądnąć się warunkom tej promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Zadzwoniłem na infolinię, nie miałem miłej Pani, tylko najwidoczniej niekompetentnego Pana - nie mogę skorzystać z promocji +miesiąca, dopóki obecnie zobowiązanie na 11stki się nie skończy. Nie wiem, jak się Wam to udało.....

Do kiedy masz Eleven? U mnie 12 miesięczne zobowiązanie kończyło się w tym miesiącu. Dlatego widocznie mogłem skorzystać.

Tak to wyglądało:

https://s25.postimg.org/mtiguv92n/2017-09-04_164607.jpg

Zdeklarowanie się na Eleveny wiąże się z umową min. do marca. Lepiej na spokojnie przyglądnąć się warunkom tej promocji.

Umowa do końca września 2018 więc nie miałem czemu się przyglądać. :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven Sports 15,90 zł/mies. 11,90 zł/mies. do 01-02-2018 Wyłączenie nie jest możliwe to i promocja nie jest możliwa - ponoć, jak mówili mi na infolinii.

 

Skoro masz już aktywną opcję Eleven to jak chcesz skorzystać z niej ponownie pod postacią +Miesiąca ?Nie możesz aktywować czegoś co już masz aktywne.Ja w sobotę włączyłem opcję Eleven i również nie jest dla mnie dostępny +Miesiąca co jest zrozumiałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Manpackiem dało się :)

- to proszę wytłumaczyć mi reklamowany zapis - będzie dostępna dla wszystkich obecnych abonentów nc+

- jestem obecnym abonentem nc+

mówimy o plusie miesiąca - jedno drugiego nie wyklucza - w ramach plusa może mi się przedłużyć obecnie trwająca promocja - żaden problem.

Edytowane przez darlen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@darlen, wszystkich nie posiadających, a ty go jeszcze masz prawie pół roku. U mnie się kończył w tym miesiącu za który zapłacę, a od października mam te dwa miesiące za darmo.W ramach +miesiąca.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest napisane stwierdzenie: "nieposiadających"...?? :) pokażcie mi a zamilknę - to jest jakieś wykluczenie z puli wszystkich obecnych abonentów nc+ o którym nie ma mowy w komunikacie choćby https://satkurier.pl/news/162464/nc-kanaly-eleven-sports-w-ramach-akcji-miesiaca.html

Edytowane przez darlen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

w sumie to kolega miał rację o nieprawdziwej informacji ;)

 - ja nie mogę otrzymać promocji a jestem abonentem nc+ i w jakiś nieopisany sposób nie zaliczam się do grupy wszystkich abonentów nc+

Masz opcję Eleven aktywną więc +miesiąca cie nie obejmuje. Koniec "bicia piany" ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było by bicia piany, gdyby portal nie wrzucał fejków zamiast sprawdzonych informacji. Oczekuję sprostowania, a nie powielania kłamstwa - na szczęście niedługo będzie to karalne.

Kiedyś była taka zasada, jak ktoś coś publicznie ogłosił to musiał się do tego zobowiązać, a teraz każdy z gęby robi cholewę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca. Miałem przypadek, że brałem mulitpack z zobowiązaniem i był ważny do sierpnia, a umowa kończyła mi się w czerwcu, więc powiedziano mi, że nie muszę brać, mimo to że dałem wypowiedzenie i robię aneks.
Ale tylko w trakcie przedłużenia można zrezygnować, więc nie możesz w październiku, a w listopadzie lub jeśli przedłużasz w październiku.
Piszę to, co ja miałem rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

W czym te promocje na Eleven teraz są takie dobre?

Dwa miesiące za darmo, potem stała opłata. Nie interesuje mnie opcja "włącz, wyłącz" . Tyle i aż tyle. :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja włączam opcję Eleven na początku miesiąca za 15,90 i 1-wszy miesiąc za free, dopiero drugi płatny. Wychodzi 7,95 na miesiąc i żadnych zobowiązań...W czym te promocje na Eleven teraz są takie dobre?

Dokładnie, a włączając blo..... przedłużamy promocje o kolejne miesiące
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja włączam opcję Eleven na początku miesiąca za 15,90 i 1-wszy miesiąc za free, dopiero drugi płatny. Wychodzi 7,95 na miesiąc i żadnych zobowiązań...W czym te promocje na Eleven teraz są takie dobre?

He, he, robię dokładnie tak samo. Wychodzi taniej, na wakacje wyłączam całkowicie (interesuje mnie tylko kopana). Jeden telefon miesięcznie i wszystko gra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...