Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Na 3 miesiące. Ogromna przewaga nad konkurencją :D

Tyle że to nie pierwsza taka wyłączność. Większa pewność co do oferty jest w przypadku jak się ma Eleven w NC+. 

Eleven w CP to już mniej przyjemniej się robi. Tak jest od początku powstania tej stacji. 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o o to że, w przetargu na ESA:

1. NC+ musi go wygrać.

2. nc+ boi się cp

3. nc+ łącżc siły z 11 ma o jednego wroga mniej

4 cp przy takim układzie jest bez szans

5 wszystkim ten układ pasuje bo nc+ zależy tylko na Legii 

6. 11 ma reklamę wśród lokalnych kibiców.

 

Prawdopodobieństwo: 33%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy nc+ zależy tylko na Lechu i Legii bo tylko ich mecze są w 100% o chronionych godzinach których Eurosport nie może pokazać a z pozostałymi tak nie jest więc Eleven równie dobrze mógłby dostać równoczesne emisje spotkań 3-8.

Edytowane przez kunkore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emil Ja akurat mam kablówkę i mam dostęp i do Eleven i do C+i do PS, więc ja nie straciłem tym razem, ale czy wiem, że kiedyś tak się nie stanie. Np: Eleven mam tylko 2 kanały, kablówka nie dołączyła 3 i pewnie 4 kanał też nie dołączy, bo taka jest polityka Eleven. Inna niż dotychczas prowadzona przez stację sportowe w Polsce. I to mnie niepokoi. I tak wspólczuje niektórym którzy chcą oglądać Bundesligę, najlepsze mecze  z tej ligi. kupili te kanały u operatorów.a tu w trakcie sezonu bęc i nie ma 2 pod względem ważności meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa Eleven kolejny raz nie zawodzi. Wczoraj znowu super magazyn Eleven F1 :)

 

Dzis dwa mecze Ligue1. Ciekawie sie zapowiada mecz Nantes-Monaco. Swiecicki ma komentować więc gites. A na weekend znowu 9 meczów Serie A, w tym w piątek creme de la creme, czyli mecz rundy w Neapolu. Juventus przyjedzie bez wroga publicznego numero uno, czyli Pipity Higuaina zabraknie. Ale i tak mecz to będzie sztosik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan transmisji na weekend + komentatorzy :

 

Piątek, 1 grudnia:
(18:30) AS Roma – SPAL 2013 (Eleven Sports 2 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(18:30) Arminia Bielefeld – St. Pauli (Eleven Sports 3 ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak)
(20:30) SC Freiburg – HSV (Eleven Sports 2 ; Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała)
(20:30) Leeds United – Aston Villa (Eleven Sports 3 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(20:45) SSC Napoli – Juventus Turyn (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(21:00) Malaga CF – UD Levante (Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)

Sobota, 2 grudnia:
(13:00) FC Barcelona – Celta Vigo (Eleven Sports 1 ; Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała)
(13:00) Holstein Kiel – Fortuna Duesseldorf (Eleven Sports 2 ; Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak)
(13:30) Notts County – Oxford City (Eleven Sports 3 ; Michał Mitrut – Paweł Wróbel)
(15:30) Bayern Monachium – Hannover 96 (Eleven Sports 1 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(15:30) TSG 1899 Hoffenheim – RB Lipsk (Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(16:15) Atletico Madryt – Real Sociedad (Eleven Sports 2 ; Michał Mitrut – Marcin Gazda)
(17:30) Racing Strasbourg – Paris Saint-Germain (Eleven Sports 3 ; Julian Kowalski – Stefan Białas)
(18:00) KSC Lokeren – RSC Anderlecht (Eleven Sports 4 ; Sebastian Chabiniak)
(18:30) Sevilla FC – Deportivo La Coruna (Eleven Sports 2 ; Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński)
(20:00) AS Monaco – Angers SCO (Eleven Sports 3 ; Dominik Guziak – Stefan Białas)
(20:45) Athletic Bilbao – Real Madryt (Eleven Sports 1 ; Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała)
(20:45) Torino FC – Atalanta Bergamo (Eleven Sports 2 ; Julian Kowalski – Piotr Czachowski)

Niedziela, 3 grudnia:
(12:00) CD Leganes – Villarreal CF (Eleven Sports 2 ; Michał Mitrut – Marcin Gazda)
(12:30) Benevento Calcio – AC Milan (Eleven Sports 1 ; Dominik Guziak – Piotr Czachowski)
(13:30) SV Darmstadt – SSV Jahn Regensburg (Eleven Sports 3 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(15:00) Inter Mediolan – Chievo Verona (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(15:00) AC Fiorentina – US Sassuolo (Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski – Piotr Czachowski)
(15:30) Hertha Berlin – Eintracht Frankfurt (Eleven Sports 2 ; Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak)
(16:15) Getafe CF – Valencia CF (Eleven Sports 3 ; Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała)
(18:00) VfL Wolfsburg – Borussia Moenchengladbach (Eleven Sports 1 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(18:30) SD Eibar – Espanyol Barcelona (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut – Marcin Gazda)
(20:45) Sampdoria Genua – Lazio Rzym (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(20:45) UD Las Palmas – Real Betis (Eleven Sports 2 ; Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała)
(21:00) Montpellier HSC – Olympique Marsylia (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 ; Sebastian Chabiniak – Mateusz Majak)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcówce (2 ostatnie minuty) 1 połowy już bez komentarza czyli dosyć tradycyjnie jak na eleven :-) swoją drogą w studiu cisza, nie przeproszą nie powiedzą co się stało jakby nic nie było, może się uda na 2 połowę odzyskać komentarz ze stadionu, lecz znając eleven będzie z tym problem, może wtedy przeproszą. :/

ciekawe co teraz powiedzą, że stadion w Neapolu nie jest w 100% gotowy na wizytę komentatorów więc już do Włoch jeździć/latać nie będą.

obstawiam, że komentatorów już dziś nie usłyszymy i wtedy ktoś jednak będzie musiał przeprosić a nie udawać, że wszystko gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...