Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem z tych co lubią narzekać, ale widzę że Bundesligę to mogę spisać na straty jako abonent CePów, szkoda, zastanawiam się powoli nad rezygnacją z pakietu Eleven skoro mam być robiony w wała, wziąłem Eleven głównie dlatego że zabrali Bundesligę z Eurosportu, miało być szumne "na wyłączność, później się okazało że mecze Borussi obejrzę za kilka lat z wyjątkami, teraz uruchomiono 4 kanał znowu tylko dla nc+, i nie dość że mocny mecz Bayern M. - Borussia M. wylądował w Canal+, to jeszcze RB Lipsk - Werder w Eleven 4 więc tez w nc+ (i tak oto zrobiono mnie/nas w wała po raz drugi, bo dodatkowo do tych 2 meczów co sobie wybiera C+ dochodzą kolejne z E4), za to ja mogę obejrzeć "hit" Bologna - Sampdoria, i zadowolić się jednym dobrym meczem z Bundesligi na cały weekend, bo nawet Hoffenheimu nie ma, tylko pojedynek ogórów z dołu tabeli... 

To może zrób tak jak ja - przy najbliższym przedłużaniu umowy , mój warunek będzie taki - wyłączyć eleveny.

Pomyśl teraz razy np. 100 000 abonentów tak zrobi , odczują to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kanałem rezerwowym" był np. kanał nSport 36. Eleven Sports 4 jest/będzie pełnowartościowym kanałem, no ale zobaczymy czy faktycznie tylko mecze "czwartego wyboru" znajdą się tam.

nSport 36 był serwisem pop-up. ELEVEN SPORTS 4 to rzeczywiście pełnoprawny kanał, ale patrząc na ilość transmisji na żywo, to rzeczywiście będzie on wykorzystywany raczej do tego co się nie zmieści na pozostałych kanałach. A jak kanał będzie non-premium i oferowany poza opcją ELEVEN, to nie spodziewałbym się dużych transmisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja. Pierwszy mecz Bundesligi w ELEVEN był 18 sierpnia, w CANAL+ i CANAL+ SPORT niespełna dwa miesiące później, czyli 14 października. Nikt przez ten czas nie mógł się spodziewać, że dojdzie w ogóle do takiej współpracy pomiędzy tymi dwoma nadawcami.

 

Zwłaszcza, że wcześniej plotkowano, że Eurosport w walce o niemiecką piłką mógłby zawrzeć sojusz z CANAL+ właśnie. Wyszło inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niezupełnie Pawop bo było podane do publicznej wiadomości na jaki okres podpisano umowę, potem reklamowali się że na wyłączność od sezonu 2017/2018, do tej sytuacji to było wiadome że to oznacza daną ligę w danej stacji do końca przynajmniej danego sezonu, a oni po prostu złapali ludzi na kłamstwo (takie umowy to nie jest jedno popołudnie negocjacji), lub co najwyżej na półprawdę, w każdym razie oszukali ludzi, bo co innego gdyby oddali te mecze samemu zachowując prawa do transmisji (przynajmniej przez ten jeden pełny sezon, a nie po kilku kolejkach sytuacja zmienia się diametralnie), a co innego kiedy oddali połowę, a w tym tygodniu nawet i 3 z 4 najciekawszych meczów w kolejce, możemy się spierać o słówka użyte w reklamach itp. ale czy naprawdę jest czego bronić, równie dobrze można wpuścić do bloków reklamowych jawnych złodziei bo też sklecą reklamę z półprawd.  

Już pal licho gdyby chociaż w jakikolwiek, nawet symboliczny sposób próbowali jakoś zadośćuczynić tej sytuacji, a oni mieli i mają abonentów spoza nc+ daleko w d... 

 

 

To może zrób tak jak ja - przy najbliższym przedłużaniu umowy , mój warunek będzie taki - wyłączyć eleveny.

Pomyśl teraz razy np. 100 000 abonentów tak zrobi , odczują to?

 

Na tym się najprawdopodobniej skończy moja "współpraca" z tymi stacjami, niby lubię pokibicować Barcelonie, czy rywalom Realu, ale bądźmy szczerzy, tam się liczy dosłownie kilka meczy w roku, niby Serie A jest bardzo ciekawa, ale z kolei za nikim tam zbytnio nie przepadam, więc oglądam co większe hiciory, lecz bez emocji, i w obecnym stanie dla mnie wydatek na Eleveny traci sens, kiedy odebrano mi większość mojej ulubionej ligi wbrew wcześniejszym zapewnieniom, taka moja opinia, nie każdy musi lubić to co ja.

Edytowane przez Garrus27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ES4 od samego początku nie był zapowiadany jako kanał rezerwowy? Jego głównym celem jest transmitowanie meczów, dla których zabrakło miejsca na pozostałych kanałach ESN. Nawet brak dłuższej ramówki może sugerować, że jest ona układana na bieżąco, aby potem nie było pytań typu:

Dlaczego nie ma zapowiadanej transmisji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś dziwny przekaz mają przy aktualnie nadawanym meczu NFL. Obraz z jednej kamery, brak paska informacyjnego. Prawie cała pierwsza kwarta tak była nadawana, pod koniec już normalny przekaz został włączony.

Edytowane przez odja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A czy ES4 od samego początku nie był zapowiadany jako kanał rezerwowy?

 

Dokładnie. Nie pamiętam już teraz kto, ale ktoś z Eleven nazywał ten kanał właśnie rezerwowym.

No ale wiadomo. Przeciętny forumowicz SatKuriera wie lepiej. Dadzą tam El Clasico tylko po to, aby zirytować abonentów CP, UPC czy część klientów nc+.

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Panowie zejdzcie na ziemie. Eleven to co miał zgarnąć to już to zrobił. Nie zapominajcie że jest współpraca Eleven z NC+ , tyle i aż tyle. :cool:
 

No chyba że ESA zawita do 11, ale to mrzonka.

Dobrze napisane. :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz Schalke - Dortmund będzie komentowany ze stadionu przez Dumanowskiego, no on jeszcze spotkania ze stadionu nie komentowała, a że na stadion do Włoch nie ma co liczyć wysłali  go na Bundesligę, dziwne. 

patrząc na ramówkę w niedzielę Święcicki i Ćwiąkała komentują tylko mecz Barcelona - Valencia i tak się zastanawiał czy przypadkiem oni też nie będą komentować ze stadionu, w zamian za derby Madrytu komentowane z Warszawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś dostępna ramówka dla Eleven Sports 4?

Tak u Naczelnego Eleven :) sorki mały żarcik 

Mecz Schalke - Dortmund będzie komentowany ze stadionu przez Dumanowskiego, no on jeszcze spotkania ze stadionu nie komentowała, a że na stadion do Włoch nie ma co liczyć wysłali  go na Bundesligę, dziwne. 

patrząc na ramówkę w niedzielę Święcicki i Ćwiąkała komentują tylko mecz Barcelona - Valencia i tak się zastanawiał czy przypadkiem oni też nie będą komentować ze stadionu, w zamian za derby Madrytu komentowane z Warszawy. 

Będzie ze stadionu komentować Napoli- Juventus 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura. W chwili gdy reklamowali Bundeslige, to była ona w całości w Eleven, więc mówili prawdę.

To prawda. Z tym że nową umowę podpisuje się na 2 lata, więc ci co wybrali CP z powodu Bundesligi (zwłaszcza kibice Borussii), mogą czuć się oszukani

Zresztą nc+ robi coś podobnego, na ich stronie wielki baner "WSZYSTKIE MECZE CHAMPIONS LEAGUE TYLKO W NC+" !  No to super sprawa, klikasz na "zamów", a tam również pisze że umowa na 24 miesiące. Ciekaw jestem czy jest też informacja gdzieś, choć drobnym druczkiem że Liga Mistrzów na C+ tylko do maja 2018. Pewnie uczciwi sprzedawcy w salonie jeszcze ostrzegają nowych klientów o tym "małym" szczególe, ale niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...