Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety to norma w tej stacji, nie potrafią korzystać z swoich kanałów praw i nie mają dobrego kontaktu z widzem.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Poprawiono też błąd ortograficzny w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest czasami tak, że mecz o Superpuchar wlicza się do sezonu 2016/2017 ? W sensie, że jeżeli Eleven posiadał prawa do ligi belgijskiej w sezonie 2016/2017 to może pokazać mecz o Superpuchar Belgii ? ;)

Edytowane przez tyrla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest czasami tak, że mecz o Superpuchar wlicza się do sezonu 2016/2017 ? W sensie, że jeżeli Eleven posiadał prawa do ligi belgijskiej w sezonie 2016/2017 to może pokazać mecz o Superpuchar Belgii ? ;)

Superpuchar to jest zawsze rozpoczęcie nowego sezonu, a nie zakończenie starego. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym meczem Darmstadt spory minus :/ To stała praktyka, że dają mecz od początku zamiast wejść LIVE? Ale generalnie nie ma najgorzej. Wiadomo, że 2. Bundesligi będzie później mniej, ale myślę, że na te 2-3 spotkania w każdej kolejce można liczyć + oczywiście 6-7 meczów Bundesligi. Komentatorzy raczej dają radę (chociaż niektórzy trochę przymuleni), jakość w porównaniu z Eurosportem strawna. Trochę się obawiałem przenosin piłki niemieckiej do Eleven, ale wygląda na to, że nie będzie najgorzej :beer:

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie opakowali 2. Bundesligę  jeśli chodzi o komentarz. Nie wiem, kto według Ciebie jest zamulony, ale Grzywacz - Zieliński, Chabiniak - Ćwiąkała (fajne zaskoczenie dla mnie, mało ich słuchałem razem) i Guziak- Gazda spisali się świetnie. 

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO dla kibica lepiej było, kiedy Bundesliga była w Eurosporcie. Eleven pokazywał więcej meczów z innych lig, Eurosport obszernie pokazywał Bundesligę, był wybór i wszyscy byli zadowoleni. Teraz będzie priorytetowa La Liga i Bundesliga, a ucierpi Serie A i przede wszystkim Ligue 1, które jest już chyba jedynie maskotką i świetnym sposobem marketingowym Eleven. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO dla kibica lepiej było, kiedy Bundesliga była w Eurosporcie. Eleven pokazywał więcej meczów z innych lig, Eurosport obszernie pokazywał Bundesligę, był wybór i wszyscy byli zadowoleni. Teraz będzie priorytetowa La Liga i Bundesliga, a ucierpi Serie A i przede wszystkim Ligue 1, które jest już chyba jedynie maskotką i świetnym sposobem marketingowym Eleven. 

 

Ja uważam, że jest jakaś przesadna histeria z tym cierpieniem Serie A. Pokazują w pierwszej kolejce całą potencjalną czołówkę. Jak dla mnie to OK.

Hity zawsze pokażą. Puszczanie dla samego puszczania meczu Cagliari - Crotone mija się z celem. 

Natomiast chciałbym widzieć Ligue 1 w Eurosporcie. Ciekawe, czy miało dużo słabsze wyniki od Bundesligi? Śmiem wątpić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...