Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Nemar przejdzie do PSG to wartosc marketingowa i atrakcyjnosc ligi francuskiej znacznie wzrosnie. Tak jak pisalem kilka dni temu, marzy mi sie by Ligue 1 trafila do Eurosportu wypelniajac luke po Bundeslidze.

Niby jak ta wartość miałaby wzrosnąć? Bo będą o jedną bramkę więcej pakować ligowym słabeuszom i więcej sztuczek i dryblingów Neymara dla widzów? Nie rozśmieszaj mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, słabo mi się widzi Bundesliga bez Hajtowego i Borka - mam słuchać Ćwiąkały w co drugim meczu? :)

Tak, masz słuchać bo to ekspert top level a nie jakiś Hajto lol...

 

Grzywacz da sobie radę z Bundesliga, choć szkoda ze ma siw przy tej lidze marnować kosztem francuskiej. Ja tam liczę ze nadal zostanie Ligue1 w Eleven bo nikt lepiej tego nie opakuje i nie skomentuje. Taka prawda niestety jest.

 

Chabiniak jak ktos wyżej wspomniał fajnie komentuje. Ligę brazylijska nie ma większych zastrzeżeń, zawsze przygotowany jest a to podstawa. Borek kiedyś zarzucił w jakims wywiadzie w podcastcie ze sa przepakowani wiedzą przed meczem i ze ma o to zarzut haha, a mógł spojrzeć na swoich kumpli z Polsatu. Tam za to nikt nue jest przygotowany na takim poziomie jak Swiecicki,Cwiakala czy Guziak albo Grzywacz.

 

Eleven ma super kadrę komentatorów i się bardzo cieszę, ze powstał taki twor jak oni. Najlepsze co mogło sie trafić nam widzom dwa lata temu to Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z niewielu?

Tam to nie znalazłem z piłki komentatora, ktory prezentuje słaby poziom. Serio ciężko. Każdy jest świetny choć wiadomo,ze Guziak, Swiecicki i Pawlowski to top. Ogólnie to z calej ich kadry komentatorskiej tk tylko Majdana i moze Czachowskiego bym bie chciał dalej słuchać. Reszta klasa sama w sobie.

 

Eksperci Kapica,Cwiakala, Gazda czy trener Bialas, nie ma żadnych minusów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentował w Sportklubie, logika podpowiadała, że będzie to robił również dalej. Zwłaszcza, że jest bardzo uniwersalny. W Eleven robił oprócz oczywiście angielskiej, francuską dość często i sporadycznie włoską.

 

 

a tego to nie wiedziałem, że w SK robił Bundes, czyli wiedzę jakąś ma pewnie. :)

 

A kto oprócz Patryka i Grzywki komentował jeszcze BL w SK? :)

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E- sport w 11:

 

 

Gfinity Elite Series w najbliższy weekend w ELEVEN SPORTS:

 

Piątek, 28 lipca, Eleven Extra

22:00 Street Fighter V

 

Sobota, 29 lipca, Eleven Extra

22:00 Counterstrike: GO

 

Niedziela, 30 lipca, Eleven Extra

18:00 Rocket League

Edytowane przez kocik89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HOT BREAK NEWS! 

 

WAŻNE: Superpuchar Francji Monaco-PSG jutro od 20:50 w Eleven.


E- sport w 11:

 

 

Gfinity Elite Series w najbliższy weekend w ELEVEN SPORTS:

 

Piątek, 28 lipca, Eleven Extra

22:00 Street Fighter V

 

Sobota, 29 lipca, Eleven Extra

22:00 Counterstrike: GO

 

Niedziela, 30 lipca, Eleven Extra

18:00 Rocket League

 

Przez ten SZIT wypadł mecz Anderlechtu, no chyba sobie jaja robią!!


Szkoda tylko, że zaplecze Bundesligi w tym sezonie zapowiada się mało interesująco, awansował Stuttgart, spadli Darmstadt/Ingolstadt. Połowa Polaków uciekło z 2Bundesligi, jestem ciekaw oglądalności tych meczów.

 

Nikt tego nie będzie oglądał. To nisza jest, dziś pewnie kilkanascie osób z ciekawości rzuci okiem i tyle. 

W poniedziałek dojdą do wniosku, że 2. Bundesliga to zbędne prawa jakie nabyli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ruszą na stadion na Superpuchar Niemiec. Byłoby sympatycznie :)

Podczas któregoś meczu ICC Mirosławski powiedział, że Superpuchar Niemiec i pierwszy mecz sezonu Bundesligi Bayernu z Bayerem Leverkusen najprawdopodobniej będą razem z Ćwiąkałą komentować ze stadionu.

Edytowane przez olmar2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...