Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Okres rozliczeniowy 17 dnia w CP. Wczoraj uruchomiony Eleven przez ICOK.  Dziś nadal komunikat tego kanału nie ma w Twoim abonamencie. Wycwanili się i włączą dopiero 17 sierpnia? 

 Nie ten dział. Takie pytania tutaj..

https://forum.satkurier.pl/topic/17336-pakiet-eleven-w-cyfrowym-polsacie-informacje-problemy-itp/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ElevenF1 juz na najwyższym poziomie mimo iz Sokoła nie było to oglądało sie bardzo przyjemnie. Dyskusja w studio, świetna atmosfera. Ale wiadomo Gąsiorowski prowadził i byl Kapica, ktory potrafi zaciekawić tym co mówi i było poważnie ale i z humorem.

Gości nie da sie nie lubić! ;)

 

No szkoda, że nie było Sokoła. Ale jak Gąsiorowski prowadzi i jest Kapica to z góry wiadomo, że będzie ciekawie i zabawnie. :smile:

Wczoraj to była nawet taka scena, że Kapica prawie spadł z fotela, głowa prawie pod stołem wylądowała. :D Tylko już nie pamiętam co to spowodowało. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okres rozliczeniowy 17 dnia w CP. Wczoraj uruchomiony Eleven przez ICOK.  Dziś nadal komunikat tego kanału nie ma w Twoim abonamencie. Wycwanili się i włączą dopiero 17 sierpnia? 

Też to przerabiałem zadzwoniłem i popołudniu już było. Tego dnia co okres rozliczeniowy oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony to, że kupili takie prawa nie musi od razu oznaczać, że to faktycznie znajdzie się w ramówce. Już były przykłady praw, które kupili na wszystkie rynki, a u nas się to w ramówce nie znalazło, dla przykładu LFCTV, czy Euro Hockey League. Jestem pewien, że nawet jeśli się to pojawi to tylko jeśli nie będzie kolidować z czymkolwiek innym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę, ramówka w sezonie jest pełna, te prawa są nie potrzebne. Nie bez przyczyny kupują żużel który grają od maja do października. Mogliby się postarać o NBA. Ale c+ łatwo nie odpuści. Ładnie się zapowiada przetarg na ESA. Moim zdaniem może być tak

3 - 11

3 -c+

2 - ESP  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ładnie, ale nie rozumiem jednego: dlaczego tak "faworyzują" zaplecze niemieckiej ekstraklasy, a z pierwszej kolejki Ligue 1 jest tak mało spotkań mimo wolnych anten?

To było do przewidzenia, że Bundesliga i LaLigę dla nich priorytetowymi rozgrywkami piłkarskimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...