Skocz do zawartości

Pakiet Eleven w Polsat Box - informacje, problemy itp.


kaeres
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie w sprawie zamawiania Elevenów w CP.

Jeżeli zamówię np. 29.08.2016 to od kiedy będą włączone ?

Gdy zrezygnuję 30.08.2016 to kiedy będą wyłączone ?

Za jaki okres będę obciążony i jaką kwotą ?

Edytowane przez Barti
Wydzielono posty jako oddzielny wątek i przeniesiono do odpowiedniego działu forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej nie ujrzysz wogóle Elevenów i za nich nie zapłacisz. Jeśli zamówisz je 29.08 to włączą Ci je dopiero z początkiem następnego okresu rozliczeniowego.

 

Jednym słowem, nie da się kombinować tak jak w nc+.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka dotycząca kanałów eleven w wariancie umowy 12/5:

 

Jak bierzemy pakiet fmax hd + cinemax, sport, film to za pakiet eleven przez 12 miesięcy płacimy 15 zł.

Jak bierzemy pakiet premium max, to pakiet eleven mamy przez pierwsze 5 miesięcy free. 

 

Z uwagi na powyższe różnica kosztu między dwoma ww. pakietami nie jest duża (mam na myśli koszt wyliczony jako średni abo/miesiąc w perspektywie 12 miesięcy). 

 

P.S. podziękowania dla wszystkich aktywnych na forum za cenne info przydatne podczas negocjacji z CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zamówiłem eleven 5.08 okres rozliczeniowy 21 każdego miesiąca, pakiet został na moim dekoderze aktywowany po kilku godzinach i od 5 do 20 sierpnia oglądam za free a 15 zł do rachunku za okres 21 sierpnia - 20 września :D Teoretycznie mógłbym 20 sierpnia zrezygnować z pakietu i nie zapłacić nic :P później złożyć dyspozycje 22 sierpnia aktywacji od następnego okresu rozliczeniowego i jeśli dali by darmowy okres to cały pakiet był by za free - ale aż takim kombinatorem nie jestem, tym bardziej że eleven jest wart moim zdaniem swojej ceny :D

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie, to Twoja rezygnacja nie zostałaby przyjęta, bo w jednym okresie rozliczeniowym nie zrobisz dwóch zmian na jednej opcji dodatkowej. Anulowałbyś subskrypcję dopiero w kolejnym okresie, czyli na koniec 1 miesiaca, za który zapłacisz.

ale teoretyzując okres rozliczeniowy którego dotyczyć będzie moje zamówienie jeszcze się nie rozpocznie - stąd istnieć może szansa "anulowania zamówienia" (choć np. w przypadku HBO o zmianach dotyczących nowego okresu trzeba zgłosić minimum 3 dni przed zakończeniem obecnego - bo jak twierdzi konsultant nie wyrabiają z aktywacją usługi.  Przerabiałem już podobną sytuację : po 20 kwietnia zamówiłem dostęp do Eleven  - który promocyjnie nadawał do 30.04 i zgłosiłem dyspozycję wyłączenia usługi przed  20.05 ( po zakończeniu laliga )- - efekt 20 dni za free bez opłat  i brak zobowiązań za kolejny okres rozliczeniowy :D Wyłączenie pakietu o którym mowa nastąpiło przez ICOK.  Nie chciałem płacić przez okres ogórkowy

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie, to Twoja rezygnacja nie zostałaby przyjęta, bo w jednym okresie rozliczeniowym nie zrobisz dwóch zmian na jednej opcji dodatkowej. Anulowałbyś subskrypcję dopiero w kolejnym okresie, czyli na koniec 1 miesiaca, za który zapłacisz.

 

Można wielokrotnie składać deklaracje zmiany pakietów w cyklu rozliczeniowym, pod uwagę będzie brana ostatnia złożona deklaracja. Mówi o tym zapis w PWU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...