Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fanpage na FB "Futbol w TV" podał informację, że mecz o Superpuchar Europy będzie transmitowany przez Eleven. Coś wątpię w ten news.

 

Najlepiej przytoczyć cały cytat:

 

2. Bundesliga od 28 lipca na Eleven Sports!

Na antenie tej stacji również mecz o Superpuchar Europy i pierwsza Bundesliga!

 

Z kontekstu można chyba domyśleć się, że nie chodzi o Europę (UEFA Super Cup czyli RM - MU rozgrywany w Skopje), tylko o Niemcy (DFL-Supercup czyli Dortmund - Bayern na Signal Iduna Park)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba być Szerlokiem by domyśleć się, że głównym komentatorem (mecze Bayernu przede wszystkim) będzie Mirosławski, a gdy ten nie będzie mógł (Classico, czy Formuła) to będzie to Święcicki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna odpowiedź, dziękuję. ;) Pytałem się poważnie, bo zdecydowanie jest coś nie tak, może przez głośniki w TV różnicy nie słychać, ale przez słuchawki lub kino owszem. Ale ok niech będzie to tylko moje urojenia, tylko się ośmieszyłem, przepraszam, nigdy już złego słowa w kwestiach technicznych na Eleven nie powiem. ;)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem Getafe vs Tenerife - tragedia, w dalszym ciagu nie da sie na tym badziewiu nic ogladac (mowa o Elevenach). Przez dluzszy czas tam nie zagladalem.

Dzwiek ze stadionu na takim samym poziomie glosnosci jak komentatorzy - wychodzi kompletny belkot, nic nie mozna zrozumiec, uszy bola.

 

Amatorka pelna geba. Czy oni nie potrafia porzadnie zrobic jedynej rzeczy, ktora zalezy od nich?

 

Nie wiem, w jaki sposob przezyje ogladanie Bundesligi od tego sezonu na Elevenach - nieprzerwany slowotok komentatorow o pupie Maryni, do ktorego doszedl od jakiegos czasu problem z identyczna glosnoscia backgroundu i komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 lipca Eleven zacznie spotkaniami 2. BL. To wynika z komunikatu prasowego. Nie ma na ten moment terminarza, ale prawdopodobnie będzie to rywalizacja dwóch mocnych drużyn, bo takie praktyki się stosuje.

 

Tomasza Hajty nie będzie. Bo nie chce go Mirosławski.   

 

Ludzie z Eleven są oszczędni w przekazywaniu informacji, więc pewnie będzie wszystko zapinane na ostatnio guzik. Spodziewać się można, że wyjdzie jak zawsze. Jak Eurosportowi nigdy nie zrywało sygnału, w Eleven będzie zrywało itd. W obecnej sytuacji Eleven nie ma anten, żeby pokazać BL tak obszernie jak Eurosport. Jeśli będą nowe kanały, to pewnie z opóźnieniem, a i pewnie będą problemy z dodaniem ich do platform i kablówek. Wszystko to było już przerabiane, a oni nie uczą się na błędach.  

Edytowane przez darius010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bundesliga na eurosporcie to było coś, ale sądząc po waszych opiniach będzie tylko gorzej, nie oglądałem tych kanałów ale że zabrali Bundesligę to musiałem je aktywować jak nie będą chociaż jakieś podsumowania kolejki puszczać tj. eurosport w niedziele to 15 zł. psu w bude. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, w jaki sposob przezyje ogladanie Bundesligi od tego sezonu na Elevenach - nieprzerwany slowotok komentatorow o pupie Maryni, do ktorego doszedl od jakiegos czasu problem z identyczna glosnoscia backgroundu i komentarza.

Są na forum jednostki, które pieją z zachwytu nad taką formą komentarza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem Getafe vs Tenerife - tragedia, w dalszym ciagu nie da sie na tym badziewiu nic ogladac (mowa o Elevenach). Przez dluzszy czas tam nie zagladalem.

Dzwiek ze stadionu na takim samym poziomie glosnosci jak komentatorzy - wychodzi kompletny belkot, nic nie mozna zrozumiec, uszy bola.

 

Amatorka pelna geba. Czy oni nie potrafia porzadnie zrobic jedynej rzeczy, ktora zalezy od nich?

 

Nie wiem, w jaki sposob przezyje ogladanie Bundesligi od tego sezonu na Elevenach - nieprzerwany slowotok komentatorow o pupie Maryni, do ktorego doszedl od jakiegos czasu problem z identyczna glosnoscia backgroundu i komentarza.

Nie tylko ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...