Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

BlizzareX trochę szacunku te leśne dziadki jak ich nazywasz osiągneły w życiu poziom do którego Ty nie sięgniesz bo nie masz szacunku do innych.

Takie mecze są rozgrywane w cywilizowanych krajach i nikt tego nie neguje a nawet z chęcią na takie mecze przychodzi.

Szanować to ja mogę rodziców albo ludzi, którzy działają w imię  ideałów, a nie bandę najemników,którzy biorą kasę za pracę którą wykonują jak każdy inny.Poza tym wielu tych idoli których tak uwielbiasz to puści ludzie dla których liczą się tylko drogie ciuchy,bryki i modelka u boku a sam ma trudności żeby sklecić zdanie. Oczywiście nie mówię że wszyscy są tacy ale nie mam pojęcia kim oni znowu są żebym miał ich tak wielbić jak ty.

Edytowane przez BizzareX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to również świetna wiadomość, gdyż w lipcu będą w Eleven aż trzy wyścigi F1, tj.GP Austrii, Wielkiej Brytanii i Węgier. Do tego kwalifikacje i treningi ;) Kopana w lipcu nie jest mi potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanować to ja mogę rodziców albo ludzi, którzy działają w imię  ideałów, a nie bandę najemników,którzy biorą kasę za pracę którą wykonują jak każdy inny.Poza tym wielu tych idoli których tak uwielbiasz to puści ludzie dla których liczą się tylko drogie ciuchy,bryki i modelka u boku a sam ma trudności żeby sklecić zdanie. Oczywiście nie mówię że wszyscy są tacy ale nie mam pojęcia kim oni znowu są żebym miał ich tak wielbić jak ty.

To ten mecz już się odbył? Jakoś tak bez echa przeszedł... oglądał go ktoś? Jak tam frekwencja? Były tłumy? Działo się coś ciekawego na murawie? Przylot gwiazd zagranicy okazał się sukcesem? Mógłby ktoś pokrótce zrelacjonować lub dać linka do jakiegoś artykułu? Obojętnie jakiego, mogą być nawet pomyje typu weszło lub onet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa mecze zuzla w piatki oznacza ze w piatki wieczorem bedzie zajeta cala jedna antena Eleven Sports. Majac na uwadze ze liga francuska,niemiecka a czasem hiszpanska i wloska (juz nie wspominam o 1 angielskiejczy belgijskiej) graja w piatki wieczorem to robi sie bardzo malo miejsca na pilke nozna. Czwarty kanal potrzebny od zaraz.

Edytowane przez aboutreka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...