Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bundesliga na eurosporcie to było coś, ale sądząc po waszych opiniach będzie tylko gorzej, nie oglądałem tych kanałów ale że zabrali Bundesligę to musiałem je aktywować jak nie będą chociaż jakieś podsumowania kolejki puszczać tj. eurosport w niedziele to 15 zł. psu w bude. :/

 

Będzie podsumowanie, będzie studio przed niektórymi meczami, będą wyjazdy do Niemiec i komentatorzy na stadionie. Ale będą też problemy techniczne i liczne niedociągnięcia - owszem gdzie ich nie ma. Ale, tak jak wspomniałem w Eleven one rażą, bo to są szkolne błędy jak choćby synchronizacja dźwięku podczas El calsico, oczywiście poprawili - ale wypadało sprawdzić wcześniej.     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie podsumowanie, będzie studio przed niektórymi meczami, będą wyjazdy do Niemiec i komentatorzy na stadionie. Ale będą też problemy techniczne i liczne niedociągnięcia - owszem gdzie ich nie ma. Ale, tak jak wspomniałem w Eleven one rażą, bo to są szkolne błędy jak choćby synchronizacja dźwięku podczas El calsico, oczywiście poprawili - ale wypadało sprawdzić wcześniej.     

 

No właśnie kiedyś w Vectrze oglądałem Barcę, no to sorry, ale szału z obrazem nie było. Fakt, że Eurosport 2 jest w HD, ale jakość obrazu i dźwięku to żenada, jak na dzisiejsze standardy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzwiek ze stadionu na takim samym poziomie glosnosci jak komentatorzy - wychodzi kompletny belkot, nic nie mozna zrozumiec, uszy bola.

O i właśnie o to mi chodzi z dźwiękiem na głównym Elevenie, ktoś widzę to też zauważył, na dwóch pozostałych jest odpowiednio przyciszony. Zwłaszcza przy magazynach to kuleje kiedy oryginalny lektor zagłusza wręcz polskiego, tego się nie da słuchać!

Od razu zaznaczam, że nie wiem czyja to wina, może to coś nc+ nawala przy uplinku i nie będę tu zrzucał na Eleven, ale wyraźnie od prawie dwóch tygodni jest coś nie tak i to denerwuje. ;) Dobrze chociaż że ostatnio na głównym Eleven nic oprócz F1 się nie dzieje. ;)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z ta liga brazylijską w Eleven? Rozumiem, że jest mała oglądalność, ale czy to jest jakiś problem albo dodatkowe koszty pokazać mecz z soboty lub w nocy z soboty na niedzielę i niedzielny rozgrywany o 23:30/00:00 nawet z angielskim, oryginalnym albo w ogóle bez komentarza? W zeszłym roku pokazywali po kilka meczów z kolejki, teraz tylko w niedzielę o 21. Dwa tygodnie i tydzień temu na flashscore przy tych późniejszych meczach widniała informacja o transmisji w Eleven, więc chyba pierwotnie były w planach te mecze?

Zastanawia mnie zawsze jaki jest sens puszczać jakieś powtórki z ligi włoskiej sprzed paru tygodni zamiast meczu na żywo, oglądalność pewnie byłaby podobna ale chociaż można by było obejrzeć jakiś mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

El Classico, to chyba słaby przykład, bo na tym meczu to regularnie każdy polski nadawca się wykłada.

Trochę podejrzałem mecz Gdańsk - Tarnów i jednak nie rozumiem Olkowicza, i jego pretensji do wyjątkowej Anitki (albo ja jestem nią zaślepiony). Na szczęście jest Korościel, inteligentny komentator, opanował sytuację, nie mam porównania, ale jak dla mnie M. Korościel topowy komentator żużla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez ubolewam, że tylko jeden mecz z ligi brazylijskiej na kolejkę puszczają :( szkoda bo mecze Santosu i Flamengo musiałem w necie obejrzeć, ale chociaż Gremio-Corinthians na Eleven było i to z super konentarzem. Cwiakala i Pawłowski czyli bylo milo ich posłuchać ;)

 

Juz nje wspominam nawet o GP Azerbejdżanu F1 bo to co tam sie działo to sztos!! Szalony wyścig i pięć godzin transmisji w Eleven wraz ze studiem przed i po wyścigu. Super sprawa i same pochwały im się należą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja żałowałem, że w studio nie było wczoraj Gąsiorowskiego tylko Jermakow. On jeszcze nie czuje tego klimatu studia F1 w Eleven choć po wyścigu trochę było lepiej niż wcześniej. A Sokół to rewelacja, zwłaszcza ten komentarz gdy Mclaren-y zabrały się do wyprzedzania.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie niespecjalnie.

 

Sokół "zeleveniał" bardzo szybko - zaczepki Gasiorowskiego, jakieś suche żarciki podczas transmisji, brzmi jak nie on. Człowiek ma wiedzę ogromną, potrafi wyłapać każdy detal, ale jednak zjechał poziomem komentarza bardzo i równa do dołu. Poza tym jest pewien spory rozdźwięk między tym jak i co pisze, a jak komentuje live, tutaj najlepiej można zaobserwować, że musi się dostosować do obowiązkowego luzu i heheszkowania na antenie.

 

Nie zmienia to jednak faktu, że wolę go 100 razy bardziej od Pana FK, fana Hamiltona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kanał Eleven Extra dołączył do pakietu podstawowego w Play Now. Stąd mam pytanie do kogoś kto miał już wcześniej możliwość oglądać ten kanał. Czy można na nim w czasie trwania sezonu spodziewać się jakichś transmisji, a jeśli tak to mniej więcej to jakich? Czy może wrzucają tu tylko dokumenty i powtórki z głównych stacji? Tak wzorem zeszłego sezonu. Z góry dziękuję za odpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnich przetasowaniach na rynku praw tv sytuacja Eleven wcale nie jest taka wesola.

Z kluczowych praw maja F1 do 2019 roku, LM reczna do 2019 roku, zuzel ekstraliga od 2019 roku i lige hiszpanska tylko przez sezon. Kluczowe bedzie przedluzenie praw do ligi hiszpanskiej albo/i pozyskanie praw do Ekstraklasy bo inaczej to ich oferta pilkarska nie bedzie powalac na kolanach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, pozyskanie Bundesligi to takie słabe zagranie.

Niech lepiej się pozbędą niszowych praw typu liga szkocka czy belgijska (na rzecz choćby Sportklubu, ale kto wie czy nc+ by tego nie wzięło biorąc pod uwagę jakie ochłapy już zgarnęli) i zainwestują w coś większego jak Premier League.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnich przetasowaniach na rynku praw tv sytuacja Eleven wcale nie jest taka wesola.

Z kluczowych praw maja F1 do 2019 roku, LM reczna do 2019 roku, zuzel ekstraliga od 2019 roku i lige hiszpanska tylko przez sezon. Kluczowe bedzie przedluzenie praw do ligi hiszpanskiej albo/i pozyskanie praw do Ekstraklasy bo inaczej to ich oferta pilkarska nie bedzie powalac na kolanach.

Liga Wloska, Francuska czy F1 zostaną w Eleven bo prawa sprzedaje MP&Silva zresztą Eleven utrzyma wszystko to co ma bo NC+ biorąc pod uwagę swoją sytuację nie ma jak zagrozić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włoska, francuska, czy nawet F1 w stosunku do innych praw, kosztują "grosze". Problem w tym, by mieć równe szanse przy przetargach. W obecnej sytuacji, prawa te mogą trafić do innego nadawcy tylko wtedy, kiedy Eleven nie będzie ich chciał...

Edytowane przez vigoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...