Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znaczy nie wiem czy śledziliście TT Święcickiego, bo napisał coś takiego: https://twitter.com/matiswiecicki/status/832250931504873473

Jest to odpowiedź na pytanie o krzywdzenie w kwestii ilości meczów po dołączeniu Bundesligi. Tylko, że ja słuchałem tej konferencji i kojarzę, że Mirosławski powiedział, że wykorzystują prawa maksymalnie, więc nie wiem co Święcicki ma na myśli.

 

Dla mnie Bundesliga przy 3 kanałach to może nie powrót do C+, bo 3-4 meczów LL i 2 Calcio się nie spodziewam, ale po prostu liczba się mocno ograniczy, bo Bundesliga swoje "zje". Jednak nie bardzo wierzę, że uruchomią 4 kanał, bo już byłaby mowa, a ponadto chyba nigdzie 4 kanałow nie mają - tu pewnie @kunkore jest lepiej zorientowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmocnienie bardzo mocne oferty. https://satkurier.pl/news/156650/czy-bundesliga-poprawi-ogladalnosc-eleven-sports.html

Wątpię by Eleven szedł drogą Eurosportu. Co by nie mówić o Eurosporcie to przez lata swoją pozycję i markę budował w oparciu o różnorodne prawa sportowe(sporty zimowe, tenis, kolarstwo, lekkoatletyka czy nawet snooker, darts), a właściwie piłka nożna była skromnym dodatkiem. Dopiero w ostatnich latach Eurosporty zmieniły swój charakter stawiając mocniej na piłkę nożną. Eleven ewidentnie widać,że konkuruje z Canal+ i swoją ofertę opiera przede wszystkim na futbolu. Jedynymi liczącymi się prawami poza futbolem, które Eleven poważnie traktuje to Formuła 1. 

Jednak ten Pan chyba słabo zorientowany, bo Luty i wejście TVP SPORT do naziemnej zostało już dawno temu przełożone i obwarowane warunkiem wpływów abonamentowych. Dziwne,że satkurier zatrudnia tak słabo zorientowanych pracowników.

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Project_ALF oczywiście, ale miejsce na F1 musi się zawsze w ramówce znaleźć nawet kosztem kiedy w tym samym momencie będzie Bundesliga i Hiszpańska i Włoska.

Dlatego kanał numer 2 nazywa się Sports. 

 

IMO wszystkie kanały kojarzą się jednoznacznie z futbolem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tam wcale nie cieszę z tej zmiany stacji dla Bundesligi. Eurosport pokazywał ją tyle ile się dało. 5 meczów z kolejki do tego 2 magazyny i bramki w każdej przerwie. W Eleven może być tylko gorzej, bo chyba nikt nie wierzy w transmisje z 2 meczów o 15;30 w sobotę. Komentatorzy Eurosportu też lepsi - Borek i Janisz od lat znający ligę, eksperci również merytoryczni - Hajto przynajmniej opowiada jakieś anegdoty z kariery i przypomina stare składy :D a Gazda powie tylko tyle ile wyczyta z internetowego wydania Kickera. Jedynym plusem tego zakupu nowej ligi byłoby sprowadzenie Borka, który już nie ma czego komentować (Polsat przecież traci kadrę, zostaje PP oraz boks i mma ale czy to starczy?).

 

Eleven zaczyna przypominać Canal+. Nakupili praw i teraz będą tylko najważniejsze spotkania. O meczach Sampdoria-Torino czy Bilbao-Alaves można już zapomnieć. Na dodatek jeszcze stratuje zaraz F1, która w ogóle jest piątym kołem u wozu. Najgorzej pewnie wyjdzie na tym wszystkim Ligue1. Pewnie będą jakieś łączenia od 50 minuty i Mirosławski to uzna za transmisje...

 

Ktoś tu pisał, że Eleven może powalczyć o żużel. Akurat od tego to niech się trzymają z daleka. Wystarczy, że zanudzili ligę angielską tak, że praktycznie przestałem ją oglądać. w nc+ żużel jest pokazywany najlepiej w historii i niech tak zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co jest pewne i zmieni się w ofercie stacji to programy i produkcje własne. Nowe studio ma ruszyć za kilka tygodni.

- Studio już jest gotowe, teraz robimy testy. Działamy spokojnie i cierpliwie. Na początku będzie to studio do meczów. Potem będziemy dodawać kolejne elementy. Ja chcę studia od poniedziałku do niedzieli. Docelowo to będą też programy publicystyczne, trochę newsów i programy reportażowe -zapowiada Mirosławski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hitem transferowym będzie przejście Borka do Eleven :D w końcu pewnie byłby topowym komentatorem przydzielonym do najlepszych meczów nie tylko Bundesligi :) oczywiście najlepsze mecze Mirosławski chce komentować :P ale tak czy siak myślę że Eurosport kupi pakiet meczu sobotniej o 18:30 i dalej Borek będzie komentował Bundeslige w Eurosporcie :D

Edytowane przez Barti90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Borka w Eleven bym nie liczył - to twarz Polsatu od lat, poza tym w jednym z wywiadów wspominał, że często go kusili inni, ale on woli stabilizację.

 

Inna sprawa, że widać po nim, że jest już po drugiej stronie rzeki - jako jeden z niewielu w tym kraju (a może nawet jedyny, nie sprawdzałem tego dokładnie) skomentował już wszystko: finał MŚ, ME, LM, najważniejsze mecze Polaków. Wyżej wejść się nie da. A jak się prześledzi jego ostatnie zajęcia - latanie po świecie za galami bokserskimi i meczami, oraz urlopowanie się w Tajlandii, gdzie bodajże kupił nawet dom, to wyjdzie na to, że w Polsacie mu ciepło i wygodnie i już nie musi się z nikim ścigać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co jest pewne i zmieni się w ofercie stacji to programy i produkcje własne. Nowe studio ma ruszyć za kilka tygodni.

- Studio już jest gotowe, teraz robimy testy. Działamy spokojnie i cierpliwie. Na początku będzie to studio do meczów. Potem będziemy dodawać kolejne elementy. Ja chcę studia od poniedziałku do niedzieli. Docelowo to będą też programy publicystyczne, trochę newsów i programy reportażowe -zapowiada Mirosławski.

Z jakiej strony to cytat? Edytowane przez Globus903
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Tomasz Hajto dalej będzie komentował Bundesligę? Czy powstanie nowy kanał sportowy z grupy Eleven? Czy po pozyskaniu przez tę stację nowego kontentu widz będzie musiał płacić za sportową ofertę więcej? Po czwartkowej informacji dotyczącej przetasowań na rynku piłkarskich praw medialnych kibice w internecie zadają sporo pytań. Na najważniejsze staramy się odpowiedzieć.

 

http://www.sport.pl/sport/1,65025,21383763,bundesliga-w-eleven-co-to-oznacza-dla-widza-odpowiadamy-na.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dość jasno się sugeruje, że dodatkowy kanał to wyższy abonament - szok i niedowierzanie, ktoś chyba musiał czytać moje wczorajsze i przedwczorajsze dywagacje w tym temacie heh... Czyli wychodzi na to, że albo 3 kanały i okrojona ilość meczów, by wszystko pomieścić, albo dodatkowy kanał i abonament w górę. Jak nic powtórka ze schematów, które tak raziły w stacji z plusikiem :)

Edytowane przez spirit83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez kupienie Bundesligi Eleven staje sie pomału monopolista od piłki noznej, ale czy to dla kibiców dobra informacja?  Wg mnie nie,  płacic za to  co miało sie w pakiecie razem z innymi kanalami to raczej zła informacja, jednak nie ktorzy ucieszyli sie  to gratuluje. :wink:    Ogladalnosc bundesligi zapewnie spadnie tak jak to sie stalo po przejeciu przez tą stacje innych praw bo normalny "janusz" stwierdzi jak nie mam to nie ma i raczej nie bedzie szukał transmisji. Ogladalem zawsze F1 ale odkad  zmienił sie nadawca to moze trzy miesiace miałem Eleven i szczerze stwierdziłem komentarz na marnym poziomie, jedynie Sokół cos wie o F1.I teraz nie ogladam juz F1 i mi to w zyciu nie przeszkadza i nie siedze przed tv tyle. I tak na marginasie nie znam nikogo kto wykupił pakiet Eleven, to tez o czyms swiadczy. Jedyny plus Eleven to ze właczam i wyłaczam po miesiacu. Mirosławski stawia na młodych ale czy młody wie tyle co starszy  komentator i on nikogo nie przyjmie z innej stacji bo wie że to by było wbrew jego logice. Mówi że przy Bundeslidze beda korespondenci z Niemiec ale jak sie beda zbierac jak z tym studiem to troche im  zejdzie. Cena moze pozostac ta sama bo zapewne liczyli sie juz wczesniej z ewentualnym zakupem tych praw a ewentualne podniesienie cen wiązał bym z utworzeniem nowego kanału i cały czas poszerzaniem swojej oferty. 

Reasumując to ogladalność Bundesligi spadnie ale zycze tej stacji  jak najlepiej tym bardziej że juz byli tacy co duzo brali i gdzie teraz sa  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie pasuje ta Bundesliga w Eleven. Przyzwyczaiłem się w tym roku do szerokiej oferty z ligi hiszpańskiej i francuskiej. Oglądam wiele spotkań z tych lig, a teraz mogą mecze okroić. Monaco, PSG i Nicea to kluby, które walczą o mistrzostwo Ligue 1 i mam nadzieję, że mecze z ich udziałem nie wypadną z ramówki...Bardzo źle by się stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...