Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też jest gupie ustwanie meczy komu chce się ogladac mecz w poniedzialek i niedzielę i piatek o 22.00

Stary był lepszy model meczu Laliga ?

Być można eleven zapłaciło żeby pokazywać jaka jedyną stacją w Polsce wszystkie spotkania La liga?

La liga zrobiło model ekstraklasy przy ustawanie meczy?

 

Gdzieś czytam ze mają wszystkie spotkania laliga komentować ze stadionu eleven? W Danii viasat pokazuje wiele spotkań ze stadion np. WIMBLEDON,żużel, ręczna , piłka nożna? Piatek i sobota były mecze ze stadionu ta sama para. Także w Lalig kanal Viasat wysyła swoich komentatorów na wszystkie wybrane przez ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jest gupie ustwanie meczy komu chce się ogladac mecz w poniedzialek i niedzielę i piatek o 22.00

Stary był lepszy model meczu Laliga ?

Być można eleven zapłaciło żeby pokazywać jaka jedyną stacją w Polsce wszystkie spotkania La liga?

La liga zrobiło model ekstraklasy przy ustawanie meczy?

Gdzieś czytam ze mają wszystkie spotkania laliga komentować ze stadionu eleven? W Danii viasat pokazuje wiele spotkań ze stadion np. WIMBLEDON,żużel, ręczna , piłka nożna? Piatek i sobota były mecze ze stadionu ta sama para. Także w Lalig kanal Viasat wysyła swoich komentatorów na wszystkie wybrane przez ich.

Mógłbyś czytać swoje posty zanim wyślesz i je ewentualnie poprawić? Bo tego się nie da czytać.

 

Dla mnie mecz ligi hiszpańskiej o 22 to większa frajda niż w samo południe. Lepszy klimat na dobrą, hiszpańską piłkę. Jeszcze żeby bramek padało mniej więcej tyle ile w sobotnim Sevilla-Espanyol :)

 

Ja mam tak samo. 22 na zegarku, wiem, że już żadne zajęcia nie wzywają, można się rozsiąść w fotelu ispokojnie obejrzeć meczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy muszą wczęśnie rano wstawać, więc kończenie meczów o północy to nie jest im na rękę, zwłaszcza tych niedzielnych i w środku tygodnia.

 

No to masz wcześniejsze.....to nie jest C+, który Ci powybiera mecze, tylko oglądasz jak Ci pasuje. Jednemu pasuje o 12 innemu o 18, a kolejnemu o 20 czy 22. Za starych czasów C+ sobie wybrał mecz o 18 i 20, a reszty nie opłacało się przecież pokazać. Na szczęście Eleven takich bzdur nie robi i chwała im za to, tylko pokazują ile mogą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież mecze o 22:00 są bo temperatura w Hiszpanii nie pozawala grać wcześniej. A, że mecze w La Liga są czasowo rozłożone, żeby się na siebie nie nakładały to występuje mecze o 22:00. Zawsze tak było, o czym mowa? Kiedyś normą były mecze Realu i Barcy o 22:00, pamiętam El Clasico o tej godzinie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale starają się, może nie to samo co Polsacie. Studio przed kwalifikacjami to spory plus. Dobrze wykorzystują Sokoła. I te magazyny, w PS nigdy ich nie puszczali.

A przed sezonem wydawało się że F1 jest na doczepkę, oni zrobili z tego czołowy produkt.

Nie mogę się doczekać tej nowej siedziby.

W tej telewizji widać pasję, A TO JEST BARDZO WAŻNE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...