Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie podoba mi się takie podejście aprobujące bylejakość. Kanały HD, szczególnie te sportowe, powinny nadawać w lepszej jakości. Ale jak się okazuje polskiemu widzowi wystarczy byle co np. disco polo i się cieszy...

 

Powinny owszem. Ale płaciłbyś 20-30zł miesięcznie? Bo ja bym się zastanowił - a tak mam taniej i też dobrze, zresztą wszystko widzę wyraźnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jedną ligę hiszpańską 30 zł!? Pozostałe to tylko dodatki. Ja płacę niecałe 8 zł i uważam, że to adekwatna kwota. Za Eurosport, gdzie mam Bundesligę nie muszę dodatkowo płacić. Jak na kanał premium, to jakość obrazu nie powala. Oczywiście daleko im do Sportklubu czy Orange Sport, ale z drugiej strony powinni dążyć do jakości Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do obrazu to może i racja że nie mają takiej jakosci jak C+ ale za to maja tyle praw nawet z samej piłki nożnej gdzie canal w swojej świetności nie miało. Sam miałem C+ przeł 1,5 roku, ale jak podwyzszyli co cen kosmicznych powiedziałem nara i nie wrócę jeśli nie obniża do normalnej ceny a nie obniża. Z Esn napewno nie zrezygnuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla ciebie cena 60-70 zł z pakietem podstawą jest kosmiczna to gratuluje zarobków.Porównanie pakietów Eleven i C+ jest kompletnie bez sensu bo oba prezentują różne treści.Eleven tylko sport a ten drugi jeszcze ofertę np.filmową

 

Co do obrazu to może i racja że nie mają takiej jakosci jak C+ ale za to maja tyle praw nawet z samej piłki nożnej gdzie canal w swojej świetności nie miało. Sam miałem C+ przeł 1,5 roku, ale jak podwyzszyli co cen kosmicznych powiedziałem nara i nie wrócę jeśli nie obniża do normalnej ceny a nie obniża. Z Esn napewno nie zrezygnuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko on raczej miał na myśli ilość meczów...Eleven pokazuje tyle z hiszpańskiej ile C+ z hiszpańskiej, włoskiej i francuskiej razem wzięte :) Właśnie biorąc to pod uwagę 15 PLN to grosze.

Z żadnej ligi nie oglądam wszystkich meczów, tylko te wybrane, z mojego punktu widzenia najciekawsze. Odnoszę wrażenie, że post dotyczył PRAW piłkarskich, a nie ich wykorzystania. Gdyby mieli tak jak kilka lat temu C+ ligi włoską, francuską, hiszpańską, polską i angielską, to na 100% nie pokazywaliby wszystkich meczów na swoich antenach, chyba że mieliby ich 10 :). Nadal nie rozumiem ciągłego wychwalania Eleven. Nadal uważam, że każdy kibic piłkarski musi mieć Canal+, Eleven i Eurosport. Chyba, że jest maniakiem tylko jednej ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o oglądanie 100% meczów, ale o wybór. Ja wiem, że to trudno pojąć po latach jak nam C+ wybierał 2-3,4 w porywach mecze. Ja chce mieć dostep do wszystkich, a jak się nie da do jak największej ilości. A jak się nie mieści to niech robią jak w LM czyli w necie :) Tymczasem BPL z netu im wyleciała, no ale to już szczegół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinny owszem. Ale płaciłbyś 20-30zł miesięcznie? Bo ja bym się zastanowił - a tak mam taniej i też dobrze, zresztą wszystko widzę wyraźnie

Bez przerwy wypisujesz te same bzdury, próbując wytłumaczyć w ten sposób wujową jakość Elevenów. Patrząc na ceny dla przedłużających umowę, to za paczkę C+(6 kanałów) wołają ok 25 zł, w tym dostępność tych kanałów przez internet(nc+ go) za free. Zatem 3 dychy za 2 kanały Eleven w dobrej jakości, to zwyczajnie twoje brednie.

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z żadnej ligi nie oglądam wszystkich meczów, tylko te wybrane, z mojego punktu widzenia najciekawsze. Odnoszę wrażenie, że post dotyczył PRAW piłkarskich, a nie ich wykorzystania. Gdyby mieli tak jak kilka lat temu C+ ligi włoską, francuską, hiszpańską, polską i angielską, to na 100% nie pokazywaliby wszystkich meczów na swoich antenach, chyba że mieliby ich 10 :). Nadal nie rozumiem ciągłego wychwalania Eleven. Nadal uważam, że każdy kibic piłkarski musi mieć Canal+, Eleven i Eurosport. Chyba, że jest maniakiem tylko jednej ligi.

No jak ktos jest Januszem to tak wybiera mecze. Pasjonaci sie ciesza bo Eleven im daje możliwość oglądania tego co sobie wybiorą sami.

Nie rozumiem co wam w Eleven nie pasuje?

Szukacie dziury w calym a oni począwszy od komentatorów poprzez prawa do transmisji i ilosc pokazywanych wydarzeń przebijaja wszystkich niemalze. Sa oczywiście pewne mankamenty jak czasami nakładające sie wydarzenia ale trzeci kanal to zmieni.

 

Dla mnje kanaly Eleven to najlepsze co sie moglo stac! Jestem bardzo zadowolony z tego powodu ze mam możliwości niemal codziennie oglądać jakies mecze. Wcześniej trzeba bylo się posilkowac streamamina necie i irytować jak sie cielo...

 

Brawo Eleven!! Tak dalej rozwijać sie i gitara ;)

Z żadnej ligi nie oglądam wszystkich meczów, tylko te wybrane, z mojego punktu widzenia najciekawsze. Odnoszę wrażenie, że post dotyczył PRAW piłkarskich, a nie ich wykorzystania. Gdyby mieli tak jak kilka lat temu C+ ligi włoską, francuską, hiszpańską, polską i angielską, to na 100% nie pokazywaliby wszystkich meczów na swoich antenach, chyba że mieliby ich 10 :). Nadal nie rozumiem ciągłego wychwalania Eleven. Nadal uważam, że każdy kibic piłkarski musi mieć Canal+, Eleven i Eurosport. Chyba, że jest maniakiem tylko jednej ligi.

No jak ktos jest Januszem to tak wybiera mecze. Pasjonaci sie ciesza bo Eleven im daje możliwość oglądania tego co sobie wybiorą sami.

Nie rozumiem co wam w Eleven nie pasuje?

Szukacie dziury w calym a oni począwszy od komentatorów poprzez prawa do transmisji i ilosc pokazywanych wydarzeń przebijaja wszystkich niemalze. Sa oczywiście pewne mankamenty jak czasami nakładające sie wydarzenia ale trzeci kanal to zmieni.

 

Dla mnje kanaly Eleven to najlepsze co sie moglo stac! Jestem bardzo zadowolony z tego powodu ze mam możliwości niemal codziennie oglądać jakies mecze. Wcześniej trzeba bylo się posilkowac streamamina necie i irytować jak sie cielo...

 

Brawo Eleven!! Tak dalej rozwijać sie i gitara ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...