Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W skarbie kibica La Liga Przeglądu Sportowego wywiad z Mirosławskim i Ćwiąkałą i po raz kolejny zapewnienia: trzeci kanał - "niebawem", więcej meczów LL komentowanych ze stadionu, studio - przedmeczowe, między połowami i po meczu niemal przy każdym spotkaniu, łączenia z korespondentami w Hiszpanii.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest takie proste. O ile dla abonentów kolejny kanał będzie oznaczał większy wybór transmisji, to dla operatorów już tylko większy rachunek.

 

Spokojnie. Operatorzy sprzedając Eleven po 15 zł baaaaardzo dobrze na tym zarabiają  :)

Taka nc+ na sprzedaży Eleven zarabia więcej niż na sprzedaży Canal+ w ofertach utrzymaniowych :)

 

Mniejszym kablówkom opłaca się włączyć Eleven do wyższych pakietów, bo wiedzą, że nie zarobią na sprzedaży jako "premium".

Z kolei duzi operatorzy wolą sprzedawać Eleveny jako pakiet dodatkowy, bo wiedzą, że mają większą bazę abonentów, którzy dopłacą, a operator zarobi więcej niż oferując w pakietach podstawowych :)

To takie małe info  dla tych, co  płacąc po 15 zł nc+/CP myślą, że Eleven stosuje inne ceny dla dużych i małych :)

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skarbie kibica La Liga Przeglądu Sportowego wywiad z Mirosławskim i Ćwiąkałą i po raz kolejny zapewnienia: trzeci kanał - "niebawem", więcej meczów LL komentowanych ze stadionu, studio - przedmeczowe, między połowami i po meczu praktycznie przy każdym spotkaniu, łączenia z korespondentami w Hiszpanii.

Studio przy każdym spotkaniu? Jakoś tego nie widzę w programie który jest do końca września nie ma żadnego nowego programu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy czas na inne transmisje by zabierało? Wątpię. Przy takiej hiszpańskiej przecież są odstępy 15-minutowe między meczami a to moim zdaniem wystarczająco na studio pomeczowe i krótki wstęp na następne spotkanie :) A o studiu przy każdym spotkaniu to była mowa o tym głównie w kontekście hiszpańskiej.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to jakiś błąd, ale Sky Bet Championship w sobotę skomentuje Julian Kowalski. Jak dotąd nie kojarzę go w Eleven.

Dziwne że St.Johnstone - Celtic nie pokażą w sobotę o 13.15

Z drugiej strony wychodzi że Radosława Majdana w Eleven nie będzie, i to jego zastąpił Filip Kapica przy Serie A. Zobaczymy jak z jego wiedzą, bo głos to taki średni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzedzam, że podczas dzisiejsze transmisji z Hiszpanii Mirosławski ponownie zapowie 3 kanał...... rzecz jasna - wkrótce, niebawem itd. 

Jeśli ten nie wystartuję do przyszłego weekendu, kiedy będą 3 ligi i F1 to można o nim zapomnieć, analogiczna historia jak ze studiem.  

Edytowane przez darius010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzedzam, że podczas dzisiejsze transmisji z Hiszpanii Mirosławski ponownie zapowie 3 kanał...... rzecz jasna - wkrótce, niebawem itd.

Jeśli ten nie wystartuję do przyszłego weekendu, kiedy będą 3 ligi i F1 to można o nim zapomnieć, analogiczna historia jak ze studiem.

Nie pisz bzdur, uruchamią kiedy będę chcieli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziś w skarbie kibica włoskiej tym razem wywiad z Dumanowskim, i kolejne zapewnienia - studio "w trakcie sezonu" (to już brzmi gorzej niż niebawem :D), długie analizy w studio przed i po zakończeniu gry (zastanawia mnie jedno jak oni ogarną studio do hiszpańskiej i włoskiej na raz?), najważniejsze mecze komentowane ze stadionu, reportaże z Włoch, stały korespondent w Italii.

Tak w ogóle to Elevenom dobrze się wiedzie teraz współpraca z PS, na początku roku był jeszcze ten twitt Mirosławskiego, że nie podpisują "komentator Eleven" a teraz w każdym skarbie z ich lig Eleven jest promowany :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat przy włoskiej to na studio można sobie pozwolić, przerwy między meczami to 30-60 minut, w ogóle to fajnie by było jakby np. w studiu po meczu w ndz o 15 od razu pokazywali wydarzenia z innych spotkań rozgrywanych w tym samym czasie  :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co jakieś długie studio. 20 min. to dla mnie max. Przedstawić składy, powiedzieć o kontuzjach i pauzach za kartki, streścić ogólnie formę zespołów. Jakoś nie lubię ględzenia o tym, który piłkarz zmienił sobie partnerkę albo rozbił wóz za ileś kasy. Oczywiście nie odnosi się to do meczów na szczycie danej ligi czyli zapowiadanych hitów derbowych w Hiszpanii czy Włoszech. Wtedy można poświęcić nawet około godziny na studio bo jest o czym mówić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reportaże z Włoch w formie Total Italian czy może jakaś inna produkcja Lega Calcio. Stały korespondent? Oby to nie był ten fan Torino, albo jakiś tego typu koleś. Chyba że chodzi o tego co się wypowiadał w Sport+Extra. Mecz komentowany ze stadionu to jak najbardziej na plus. No i liczę że na mecz Juventus - Napoli (ok.30 październik) zdążą ze studiem. A sama kabina wygląda estetycznie, nowocześnie, sprzętu nie ocenię bo się nie znam, brak porównania.

A może zrobią studia jak kiedyś w Canal+Sport? Czyli w jednym kanale omawiają mecz, resztą ogólnikowo, a pozostałe stacje będą do samych transmisji. Może nowe twarze będą tymi z PS, skoro jakąś współpracę mają?

No i gdzie ten Kręcina? :mrgreen:

Edytowane przez Barti
Nazwy krajów piszemy wielką literą! Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sport+extra to był mega program. A jeszcze ze skrótami wszystkich meczów to już w ogóle w godzinę max półtorej było się na bieżąco ;)

 

W eleven też powinni o czymś takim pomyśleć. Magazyny poszczególnych lig trwające godzinę mnie nie przekonują są za długie.

 

Myślę że jakby dodać do eleven gol studio i ekspertów którzy sprawnie podsumują kolejkę to byłoby git! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Publiczności nie unikniemy w zachodnich telewizjach magazyn ligowy to prawdziwe szoł z udziałem publiczności i piękną prezenterką.

 

Ja myślę że można to wszystko wypośrodkować by były skróty wszystkich spotkań, zwięzłe i merytoryczne podsumowanie kolejki, publiczność i piękna prezenterka. To jest do zrobienia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziś w skarbie kibica włoskiej tym razem wywiad z Dumanowskim, i kolejne zapewnienia - studio "w trakcie sezonu" (to już brzmi gorzej niż niebawem :D), długie analizy w studio przed i po zakończeniu gry (zastanawia mnie jedno jak oni ogarną studio do hiszpańskiej i włoskiej na raz?), najważniejsze mecze komentowane ze stadionu, reportaże z Włoch, stały korespondent w Italii.

Tak w ogóle to Elevenom dobrze się wiedzie teraz współpraca z PS, na początku roku był jeszcze ten twitt Mirosławskiego, że nie podpisują "komentator Eleven" a teraz w każdym skarbie z ich lig Eleven jest promowany :)

Co najlepsze Mirosławski w swoim programie często krytykował "PS".Marcin Gazda z Eleven pracuje także w "PS".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...