Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obiektywny1,  skąd masz takie informacje, czy to tylko twoje przypuszczenia że w UPC Eleven będzie ?

 

Wiem. Póki nie mamy żadnej ofi, to nie powiem. Wiesz... za duże problemy mógłbym mieć. :)

Trzeba oczekiwać na oficjalny komunikat, tak jak wspomniałem wcześniej już niedługo będzie..

Max 2-3 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze ocenić (zjechać) komentatorów. Dałem im kredyt zaufania...

 

Mirosławski to jedno wielkie nieporozumienie. Koleś ma przyjemny głos, ale nie potrafi komentować!, robi widza w balona poprzez sztucznie zawyżanie i darcie gęby w czasie przeciętnych meczy, komentuje w sposób pretensjonalny, rzuca co chwile "sucharami", strzela jakimiś anegdotami w strone color comentatorów którzy się śmieją z racji tego, że mają pracy... To jego nadmierne eksponowanie produktu, meczu dobija.

 

Ćwiąkała... Ktoś mi powie czemu robią z niego (Mirosławski to w ogóle) takiego eskeprta od ligi hiszpańskiej? Strzela banałami co 30 sekund typu "Illaramendi na pewno będzie chciał pokazać realowi, że żle zrobili go sprzedając" itd. - zero innowacyjnej wiedzy jak u pana LESZKA ORŁOWSKIEGO - jak oglądałem tę lige na C+ to wiedziałem, że dowiem się czegoś więcej mimo, że wiem dużo... pewnie więcej od Ćwiąkały.

 

Święcicki... He.... Haha.... Haha... Dobry komentator, przyjemnie się go słucha, ale jak zacznie rzucać jakimś sucharem i sam sie z niego śmieje hehe to robie facepalm.

 

Czechowski to bez komentarza. Janusz komentarza.

 

Mitrut - spoko, ale tez wali patosem.

 

Swoją drogą Mirosławski tak krytykował ekspertów od wszystkiego a komentuje Wilkowicz!?

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze ocenić (zjechać) komentatorów. Dałem im kredyt zaufania...

 

Mirosławski to jedno wielkie nieporozumienie. Koleś ma przyjemny głos, ale nie potrafi komentować!, robi widza w balona poprzez sztucznie zawyżanie i darcie gęby w czasie przeciętnych meczy, komentuje w sposób pretensjonalny, rzuca co chwile "sucharami", strzela jakimiś anegdotami w strone color comentatorów którzy się śmieją z racji tego, że mają pracy... To jego nadmierne eksponowanie produktu, meczu dobija.

 

Ćwiąkała... Ktoś mi powie czemu robią z niego (Mirosławski to w ogóle) takiego eskeprta od ligi hiszpańskiej? Strzela banałami co 30 sekund typu "Illaramendi na pewno będzie chciał pokazać realowi, że żle zrobili go sprzedając" itd. - zero innowacyjnej wiedzy jak u pana LESZKA ORŁOWSKIEGO - jak oglądałem tę lige na C+ to wiedziałem, że dowiem się czegoś więcej mimo, że wiem dużo... pewnie więcej od Ćwiąkały.

 

Święcicki... He.... Haha.... Haha... Dobry komentator, przyjemnie się go słucha, ale jak zacznie rzucać jakimś sucharem i sam sie z niego śmieje hehe to robie facepalm.

 

Czechowski to bez komentarza. Janusz komentarza.

 

Mitrut - spoko, ale tez wali patosem.

 

Swoją drogą Mirosławski tak krytykował ekspertów od wszystkiego a komentuje Wilkowicz!?

Zaraz wszyscy cię zjadą, że się nie znasz, więc dorzucę parę groszy.

 

 

Mierosławski & Ćwiąkała to jakaś żenada jest. Mierosławski ma doświadczenie i potrafi skomentować mecz, ale nic nadzwyczajnego. Zwykły komentator, Ćwikała komentuje w średniowiecznym stylu... "fantastyczne zagranie", "jak sądzę", "jakby" używa osobowych odnośników do widza. W dodatku komentują 3 mecze i we wszystkich mówią dokładne to samo. Czyli co napisały, albo co miały na okładkach hiszpańskie gazety. Słabe to jest, w porównaniu z C+ gdzie Wolski, Orłowski wymiatali.

 

Święcicki nie przygotuje się do meczy, bo nie ma czasu jak pracuje w Eleven i WP. Śledzi co jest grane i czyta książki sportowe. Ale na 100% nie przygotowuje się indywidualnie do spotkań i nie zna aktualności z klubu.Zmarnowany potencjał.

 

Czachowski i Mitrut bez większego doświadczenia, niech się uczą.

 

Wilkowicz to jest porażka, komentator piłkarski, który nie wie kto w Polsce pokazuje LM.... k*w ale na serio się pytał kiedyś na twiterze na którym kanele mecz może zobaczyć.

 

 

Białas i Grzywacz jedynie mi odpowiadają.                      

Edytowane przez darius010
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro według Was Ćwiąkała jest zły to moim zdaniem Orłowski z taką wadą wymowy w ogóle w tv nie powinien pracować.

 

Święcicki zawsze jest przygotowany.Wiele razy słyszałem podczas meczu od niego o tym,o czym sam przeczytałem przed transmisją na różnych stronach.Dla niego piłka to pasja a nie praca jak dla innych.

 

W parze ze Święcickim świetnie sprawdza się Piotr Czachowski,który w odpowiednich momentach potrafi świetnie przycisnąć niczym Kazek Węgrzyn.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentatorzy Eleven (chodzi mi o piłkę nożną) są ok; Mierosławski & Ćwiąkała czy Święcicki&Czachowski to klasa sama w sobie; Eleven i ich komentatorzy to powiew świeżości wobec zapinania pasów Twarowskiego czy wizji Rosłonia; oglądałem piłkę na NC+, wcześniej na Cyfrze+ i jakoś specjalnie nie płaczę z powodu zmian jakie zaszły z racji Eleven; NC+ traktowała ligę włoską i hiszpańska jak piąte koło u wozu; oczywiście ocena komentatorów to kwestia czysto subiektywna i dyskusja taka sprowadza się do lania wody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ traktowała ligę włoską i hiszpańska jak piąte koło u wozu;

Włoską być może, ale hiszpańską!? Właściwie wszystkie najważniejsze mecze były transmitowane, sorry ale naprawdę mecze typu Malaga- Levante interesują tylko wyjątkowych pasjonatów.

Co do komentatorów i ekspertów, to na pewno odkryciem jest Ćwiąkała. Mirosławski czasem nuży, ale i tak jest lepszy od Marchlińskiego, oczywiście do Wolskiego nawet się nie umywa. Grzywacz jest denerwujący, w porównaniu z Twarowskim, Rosłoniem czy nawet Pełką jest beznadziejny. Komentatorów lig włoskiej i francuskiej nie oceniam, bo tych lig nie oglądam.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam osobiście wolę komentatorów z NC+, jeśli chodzi o La Ligę to numer 1 dla mnie to Leszek Orłowski. Co do komentatorów z Eleven to dałbym im 4 z minusem. Praktycznie w każdym meczu jest tekst typu ,że to mecz sezonu lub bramka sezonu. Nie da się już tego słuchać, jedyne co jest gorsze to mister Jagoda z NC+, ten gostek to chyba pomylił zawody. Jak on komentuje to już mam mecz z głowy,wyłączam głos w tv i oglądam bez komentarza.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włoską być może, ale hiszpańską!? Właściwie wszystkie najważniejsze mecze były transmitowane, sorry ale naprawdę mecze typu Malaga- Levante interesują tylko wyjątkowych pasjonatów.

Co do komentatorów i ekspertów, to na pewno odkryciem jest Ćwiąkała. Mirosławski czasem nuży, ale i tak jest lepszy od Marchlińskiego, oczywiście do Wolskiego nawet się nie umywa. Grzywacz jest denerwujący, w porównaniu z Twarowskim, Rosłoniem czy nawet Pełką jest beznadziejny. Komentatorów lig włoskiej i francuskiej nie oceniam, bo tych lig nie oglądam.

Akurat tutaj się nie mogę zgodzić. Bo ile razy był przypadek, że nie pokazywali np starcia Bilbao - Villareal? Albo przykład najdobitniejszy to kolejki w czasie których odbywało się El Classico i liczba transmitowanych meczów spadała do TRZECH w cały weekend! 

 

Ćwiąkała jest w porządku ekspertem, C+ miał w swoich szeregach np Marcina Gazdę, przypomnę, że przygotowywał on kiedyś przegląd prasy w Sport+Extra gdy ten jeszcze istniał, nie dali mu szansy, a jak widać w Eleven potrafi się odnaleźć i jest ekspertem w czasie meczów. 

 

Grzywacz jest dobrym komnetatorem, mnie wcale nie denerwuje, w parze z Tomkiem Zielińskim dobrze się ich słucha, ma swoije zdanie na wiele tematów, ale jest wyrazisty, oczywiście nieraz pochopnie ocenia zawodników, np wczoraj Deulofeu, ale to jedyna wada jaką podczas jego komentarza dostrzegam to właśnie doczepianie się do piłkarzy technicznych i chcących coś zademonstrować pod publiczkę acz niemających jeszcze statusu dobry gracz. Za to chwali typowych angielskich piłkarzy jak Barry itp. 

 

 

A to jak czytam powyższe wypowiedzi dyskredytujące Mateusza Święcickiego to od razu widzę, że rozmowa jest prowadzona na zasadzie wszystko co z Eleven to trzeba wytknąć i jest be... 

 

Ludzie Mateusz Święcki to ma pasję, a tego nie ma większość dziennikarzy/komentatorów w tym kraju! 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że nic nie słychać o tak fantastycznej kablówce jak Vectra(ironia oczywiście). Pewnie tam Eleveny trafią najwcześniej za rok :).

Z info na 90% z 2 źródeł moich, to marzec/kwiecień. Jedno z tych źródeł zawsze miało sprawdzone info w takich sprawach.

Tylko nie linczuj mnie jeśli się nie sprawdzi. Ale jeśli chodzi o to jedno to zawsze mówiło prawdę. :wink:

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...