Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak jak pisałem, chwalić za, to co na plus, a problemy jak się rozwiąże, to zacznie się chwalić, a nie zakłamywać rzeczywistość, że ich nie ma.

 

A to mam się cieszyć, czy płakać, że pokazują mecze "ogórków", a nie faworytów, bo teraz już sam nie wiem?

 

I jeszcze do kolegi, który pisał wcześniej o C+, jak C+ odwala numery z jakością w BPL, to też krytykowałem... Nie wiem co ma wspólnego ten wątek z C+, chyba, że to tak na obronę Eleven... :mrgreen:

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A to mam się cieszyć, czy płakać, że pokazują mecze "ogórków", a nie faworytów, bo teraz już sam nie wiem?

 

 

 

Lepiej co tydzień dostać mecz Romy, Juve czy Milanu z outsiderem ? Jednak wolę np. starcie dwóch teamów ze strefy spadkowej czy starcie dwóch beniaminków. Takich meczów mi brakowało w C+, a dziś przynajmniej poza faworytami można zobaczyć wiele spotkań środka tabeli. Chodzi o to, że można sobie wyrobić pogląd na cała ligę, a nie tylko zespołów w miejsc 1-2....jak to bywało przez wiele sezonów w Serie A....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak jak pisałem, chwalić za, to co na plus, a problemy jak się rozwiąże, to zacznie się chwalić, a nie zakłamywać rzeczywistość, że ich nie ma.

 

A to mam się cieszyć, czy płakać, że pokazują mecze "ogórków", a nie faworytów, bo teraz już sam nie wiem?

 

 

Chodzi o to, że C+ dysponując takimi samymi prawami jak Eleven, na swoich 5 kanałach pokazywał zdecydowanie mniej meczów niż Eleven pokazuje na 2 kanałach. Oczywiście, że należy wytykać problemy techniczne, czy tak jak jeszcze przed miesiącem problemy z dostępem, ale tutaj niektórzy sieją taki popłoch i lament, że jakbym nie wiedział, o co chodzi, to ze strachu i wściekłości wyrzuciłbym tv przez okno. Zdarzają się przycięcia obrazu, czy pikseloza, czy słaby dźwięk, ale żeby aż tak dramatyzować w obliczu tak diametralnie innej jakości traktowania kibica płacącego abonament za produkt premium?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ nie miał takich samych praw, bo miał wykupione w przypadku Ligue 1 i Serie A (2 mecze) ubogie pakiety (choć przy Ligue1 nie jestem pewien czy wykorzystywali prawa w 100%). Z kolei z hiszpańskiej pokazywali po 3 i czasami bywały 4, więc mieli określoną pulę spotkań.

 

Z kolei Eleven ma fulla z Ligue1, LL i Serie A ;) Co nie zmienia faktu, że C+ też mógł się wcześniej starać szczególnie przy takiej ilości kanałów....

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy chyba nie pamiętają jak Canal+ kilka razy pokazywał El Clasico z odtworzenia. 

 

Tak z odtworzenia, bo wówczas dźwięk wyprzedzał obraz i zanim padła bramka wszyscy wiedzieli, że gol już padł  :lol2:

 

Problemy Eleven w porównaniu z takimi "ekskluzywnymi" transmisjami "na żywo" to żadne problemy. 

 

Pomijam już "jakość" obrazu przy meczach Premier League i wiele innych awarii, problemów oraz decyzji kanalarzy. 

 

Jak czytam tutaj, że Canal+ stawiany jest jako wzór dla Eleven to uśmiech mi się powiększa  :mrgreen:

  • Popieram 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, to przecież wątek o Eleven... a tutaj w co 2 poście, "bo C+ to, C+ tamto"... hahaha. C+ robił h... z ilościami transmisji, kiczowaty obraz na BPL, bo taka jest prawda.,ale nie zakłamujcie rzeczywistości, że widząc Eleven (bo daje dużo transmisji), to nie można ich krytykować, za to co robią źle.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak jak pisałem, chwalić za, to co na plus, a problemy jak się rozwiąże, to zacznie się chwalić, a nie zakłamywać rzeczywistość, że ich nie ma.

 

A to mam się cieszyć, czy płakać, że pokazują mecze "ogórków", a nie faworytów, bo teraz już sam nie wiem?

 

I jeszcze do kolegi, który pisał wcześniej o C+, jak C+ odwala numery z jakością w BPL, to też krytykowałem... Nie wiem co ma wspólnego ten wątek z C+, chyba, że to tak na obronę Eleven... :mrgreen:

Też nie rozumiem tych zachwytów nad spotkaniami ogórków.Nie oglądam tego i się tym nie zachwycam ale mi to i nie przeszkadza.Piłka leci całymi dniami ale i tak dla mnie są powiedzmy 2 spotkania dziennie godne uwagi.Kolega który pisał o C+ już  tak ma on zawsze pisze tej paczce w każdym poście bo już tak ma.Też osobiście krytykowałem za numery kart a ekranie czy problemy z dżwiękiem przy LM z tego co pamiętam lub z obrazem przy PL.Ale pewne osobniki tylko to widzą co chcą zobaczyć.Jak dla mnie to i tak teraz to rewelacja te kanały w porównaniu do tego co miałem za pomocą internetu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie forum to nie dowiedziałbym się, że:

- że komentują przez telefon

- że jakość obrazu jest rodem ze Sportklubu

- że komentatorzy są do bani

 

Reasumując, zamiast włączać telewizor lepiej pooglądać sufit bo nie ma powyższych wad.

- bo tak to właśnie wygląda, dźwięk jest tak jakby przytłumiony....no cóż jeśli ty tego nie słyszysz

- czasami tak jest że jakość niewiele lepsza od sportklubu, bo do HD im jeszcze brakuje....no cóż jeśli ty tego nie widzisz

- no niestety, niektórzy to komentują jakby byli w radio i bez emocji, ale że to ich początki to trzeba im dać czas

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonentem nc+ od wielu lat. I całkowicie subiektywnie, po dwóch weekendach z Eleven stwierdzam, że wolałem mecze w C+ (chodzi mi głównie o La Ligę ). Rafał Wolski, wcześniej Jacek Laskowski, dużo lepiej komentowali mecze niż głosy z Eleven. Do tego jeszcze przepaskudne, czerwone logo... Ale jeśli kanały te będą płatne to je oczywiście kupię, no chyba że cena będzie pozbawiona jakichkolwiek znamion zdrowego rozsądku.

Edytowane przez torre24
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem w programie tv, że w Eleven są transmisje z Championship (niestety nie miałem jeszcze okazji żadnej obejrzeć), dlatego chciałem się zapytać czy te rozgrywki nie są sprzedawane w pakiecie z Pucharem Ligi Angielskiej?

Edytowane przez lukaszo85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ale co Wy z tym dźwiękiem?

Normalni jesteście czy niedorozwinięci? Przecież Eleven nie nadaje nawet w DD 2.1 i dlatego dźwięk jest gorszy od C+. Canal+ mają w podstawie DD a to różnica wiEEEEEELKAAAA w porównaniu do braku foni w DD.

 

Jak Eleven doda fonię DD to wtedy można porównywać dźwięk ,a teraz jest to bezpodstawne.

 

To tak samo gdybym ja porównał film z Bluray w DTS HD MA 7.1 do filmu lecącego na Canal+ w DD 5.1. Ten z C+ będzie wtedy mydelniczką w poównaniu do DTS HD MA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dodadzą. Zrobią Ci/Wam psikusa, byście mieli nadal o czym pisać jaki to kiepski dźwięk jest na Eleven.

Dla wielce marudzących odetną fonię i będziecie widzieć tylko obraz.

A dla tych, którym przeszkadza jakość obrazu odetną Eleven i każą płacić kilka zł na miesiąc. Wtedy marudzenie się skończy jaki to Eleven jest be.

Chcesz to kupisz, nie to nie. Wiesz już z czym się to je, więc jaki problem?

Edytowane przez stronniczy90
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś w ogóle od nich planuje zmienić kolor logo tego paskudztwa na bezbarwny jak jest na canal plusach - bo czerwonokrwiste logo przytłacza - i kur... jaki jest sens pokazywania skrótów z meczy pokazując najpierw wynik spotkania a potem jego skrót- na canalach było fajnie - nie każdy zna wyniki wszystkich meczy danej lidze i dzięki temu trochę emocji było podczas oglądania. Mają fajny kontent to powinni go upakować a nie dawać po łebkach.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chyba, że rozmowy się będą przeciągały. Niestety ale trzeba raczej przestać wierzyć w zapewnienia, ale jeżeli przedłużą też bezpłatny dostęp to nie ma problemu. Eleven ma taktykę mesjasza - nadejdzie ale nie wiadomo kiedy i jak, a w ostatniej chwili i tak może wszystko odwołać lub zmienić i co mu zrobisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...