Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z resztą to żadna łaska. Nikt poważny nie zdecyduje się na opłatę za kanał w necie bo streamy w lepszej jakości są z innych zródeł.

 

Problem jest tylko w tym, że stream Eleven to jedyna legalna droga oglądania tych meczów w Polsce. Z tego wynikałoby założenie, że ludzie chcący oglądać legalnie są niepoważni. I z tego powodu trzeba ocenić jako niepoważną działalnośc Eleven w Polsce - nie ma możliwości obejrzenia legalnie tych spotkań w dobrej jakości, ponieważ jeżeli chciałbym w dobrej jakości obejrzeć te mecze, to powinieniem wziąć internet i telewizję z netii (zakładam, że tam jest lepsza jakość niż na stronie czy w playerze).

Zastanawiałem się nad tym dlaczego eleven nie wziął udziału w przetargu na ligę mistrzów, który przecież skończył się już po ogłoszeniu uruchomienia stacji i myślę, że wynika to z tego, że formalnie prawa do ligi mistrzów nie mogłyby zostać sprzedane podmiotowi takiemu jakim obecnie jest eleven, ponieważ godziłoby to w wizerunek ligi mistrzów jako produktu.

W przypadku ligi hiszpańskiej sprzedający prawa uznali, że w Polsce jest to produkt zbyt mało popularny (w sensie oglądalności) jak na swoje możliwości i przynoszący zbyt mało pieniędzy bo zbyt mało popularny, a jednocześnie chcieli też więcej pieniędzy, dlatego zgodzili się wziąć więcej pieniędzy od eleven, przy założeniu że la liga będzie w podstawowych pakietach wielu operatorów, dzięki czemu będzie większa oglądalność i w kolejnych przetargach będą mogli oczekiwać większych kwot za prawa, nawet jeżeli na początku będą takie problemy z dostępnością.

Edytowane przez menthal
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z resztą to żadna łaska. Nikt poważny nie zdecyduje się na opłatę za kanał w necie bo streamy w lepszej jakości są z innych zródeł.

 

Jakoś Liga Mistrzów na Onecie cieszyła się dużą popularnością. Jej początki też były różne, pamiętam, że sporo pisało się o kłopatach z serwerami, ale z czasem się ogarneli.

 

Ale widziałem już różnych freaków, którzy wysyłali SMSy premium (słynne "HD nie tnie") na jakiś pirackich stronach, a za tą samą kwotę mogli mieć legalny stream na Onecie, więc nic mnie zdziwi, nawet polak oglądający mecz po rusku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa będzie obowiązywała od kolejnego sezonu, a do jego rozpoczęcia wiele może (i powinno) się zmienić, jeśli chodzi o dostępność Eleven. O jakość bym się nie martwił, nie sądzę by w kablu/sat zaserwowali angielską zupę pikseli, tak jak zdarzało się pewnej stacji rzekomo z powodów niezależnych od niej ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że jakby wygrał Eleven to zapewne zamiast 5 meczów (obecnie tyle nadają pewnie, zeby ukryć braki, ale chyba jest pewna pula, więc z czasem muszą zejśćna 4, przynajmniej w ostatnim sezonie tak bylo) to zobaczysz maksymalna ilość (biorąc pod uwagę ograniczenia z 16)....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 meczów Serie A na żywo + 1 retransmisja 

 

W sumie 8 meczów. 

 

Hmm... EUREKA! - czyli jednak się opłaca! 

 

Tym samym 3. kolejka włoskiej Serie A sezonu 2015/2016 przechodzi do historii polskiej telewizji, a Eleven zdaje się, że pobija pod tym względem rekord wszech czasów na terytorium RP. 

 

A JA MAM SATYSFAKCJĘ, ŻE ZNOWU MIAŁEM RACJĘ.

 

Pozdrawiam forumowych przegranych!

Edytowane przez Project_ALF
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 meczów Serie A na żywo + 1 retransmisja 

 

W sumie 8 meczów. 

 

Hmm... EUREKA! - czyli jednak się opłaca! 

 

Tym samym 3. kolejka włoskiej Serie A sezonu 2015/2016 przechodzi do historii polskiej telewizji, a Eleven zdaje się, że pobija pod tym względem rekord wszech czasów na terytorium RP. 

 

A JA MAM SATYSFAKCJĘ, ŻE ZNOWU MIAŁEM RACJĘ.

 

Pozdrawiam forumowych przegranych!

 

Dokładnie (ale chyba meczów na żywo bylo 6 w przypadku Serie A). Natomiast ja bym dodał, że mistrzostwem świata było upchnięcie tylu meczów włoskiej, hiszpańskiej, francuskiej, szkockiej i EuroBasketu na dwóch kanałach ;)

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego niby nie jest dobre?Jak zaczną nadawać na satelicie z taką ofertą sukces murowany aż się prosi by była możliwość ich zakupu bez zbędnych śmieci w postaci innych kanałów.Może wymyślą jakąś ciekawą dystrybucje poza NC+ czy CP.

To dobra koncepcja. Kilka kanałów na sat, dystrybucja jak kiedyś Al Jazeera Sport i sukces murowany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ten Eleven w najtańszych pakietach to taka roczna promocja.Za rok szejki wygrają prawa do ligi angielskiej,potem kupią całe nc+ i zmienią nazwę.Na bazie kanałów C+ uruchomią swoje premium pełną gębą BeIN Sport Polska.Zawołają większe opłaty a kanały Eleven pozostaną jako promo w najtańszych paketach. Narazie jest to sci-fi ale za rok może tak być bo kto bogatemu zabroni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 (ale chyba meczów na żywo bylo 6 w przypadku Serie A).  ;)

Sobota, 12 września 2015 roku: 

18:00, Eleven Sports, Serie A TIM: Fiorentina - Genoa CFC (na żywo) 

20:45, Eleven Sports, Serie A TIM: Juventus - A.C. Chievo Verona (na żywo) 

 

Niedziela, 13 września 2015 roku: 

12:30, Eleven Sports, Serie A TIM: Hellas Verona - Torino (na żywo) 

15:00, Eleven Sports, Serie A TIM: Empoli - Napoli (na żywo) 

18:00, Eleven, Serie A TIM: Lazio - Udinese (na żywo) 

20:45, Eleven, Serie A TIM: Inter - AC Milan (na żywo) 

 

+ mecz kończący kolejkę: Sampdoria - Bologna (na żywo), który właśnie trwa:

http://www.elevensports.pl/

 

 

7 meczów na żywo

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, 12 września 2015 roku: 

18:00, Eleven Sports, Serie A TIM: Fiorentina - Genoa CFC (na żywo) 

20:45, Eleven Sports, Serie A TIM: Juventus - A.C. Chievo Verona (na żywo) 

 

Niedziela, 13 września 2015 roku: 

12:30, Eleven Sports, Serie A TIM: Hellas Verona - Torino (na żywo) 

15:00, Eleven Sports, Serie A TIM: Empoli - Napoli (na żywo) 

18:00, Eleven, Serie A TIM: Lazio - Udinese (na żywo) 

20:45, Eleven, Serie A TIM: Inter - AC Milan (na żywo) 

 

+ mecz kończący kolejkę: Sampdoria - Bologna (na żywo), który właśnie trwa:

http://www.elevensports.pl/

 

 

7 meczów na żywo

 A to nie wiedziałem o dzisiejszym - trzeba odpalić. Dzięki za info :) No to brawo Eleven!!  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, 12 września 2015 roku: 

18:00, Eleven Sports, Serie A TIM: Fiorentina - Genoa CFC (na żywo) 

20:45, Eleven Sports, Serie A TIM: Juventus - A.C. Chievo Verona (na żywo) 

 

Niedziela, 13 września 2015 roku: 

12:30, Eleven Sports, Serie A TIM: Hellas Verona - Torino (na żywo) 

15:00, Eleven Sports, Serie A TIM: Empoli - Napoli (na żywo) 

18:00, Eleven, Serie A TIM: Lazio - Udinese (na żywo) 

20:45, Eleven, Serie A TIM: Inter - AC Milan (na żywo) 

 

+ mecz kończący kolejkę: Sampdoria - Bologna (na żywo), który właśnie trwa:

http://www.elevensports.pl/

 

 

7 meczów na żywo

+ retransmisja:

 

+mecz Frosinone - Roma w sobotę premierowo o 22.45 w Eleven Sports (12 września 2015 roku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna jest ta informacja o nc+, ale być może rzeczywiście chodzi tylko o TVN Turbo. Jeśli tak to ten serwis zaliczył niezłą wtopę, bo to wiadomo już od jakiegoś czasu. No chyba, że szykuje się kolejna sensacja...

 

Duży plus dla Eleven za dzisiejszy mecz Sampdoria - Bologna, który został przełożony z wczorajszego dnia. Tym bardziej, że nie był on wczoraj zaplanowany w programie. nc+ by takiego czegoś nie zrobiło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...