Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Problem polega na tym (i jest to w tym najśmieszniejsze), że gdy Eleven każe sobie płacić to wtedy zacznie się hejt jak na nc+ ;) Jednak nikt się nie zastanowi, że odpowiednia jakość wymaga ponoszenia kosztów, a jak dostajecie za friko, nawet w SD z polskim komentarzem to wielkie oburzenie, które jest co najmniej zabawne i powiem więcej chciałbym, żeby Eleven był płatny od 1.09. i nie chodzi mi już o jakość, bo ta dla mnie jako darmowy stream jest ok, ale dlatego, że skończy się wreszcie hejt, bo hejtujący nie będą mieli dostępu...albo się mylę i tego okropnego Elevena wykupią ;)

 

@Lukas_k - jak pisałem już wcześniej moje zdanie jest identyczne i cieszy mnie większa ilość spotkań, bo uważam, że premium zobowiązuje do zapodania meczów słabych typu Sociedad - Gijon, bo może na 20 idę do pracy i chce sobie zobaczyć jakikolwiek mecz ligi hiszpańskiej ? Płacę i wymagam - tymczasem, tam gdzie płacę i wymagam mam dziś "wolny" od transmisji wieczór, a stacja, która nadaje za darmo (czy wkrótce za jakąś opłatą) daje mi ogromną pulę spotkań w SD i ok, ale zobaczyć można, a tam gdzie jest HD będą powtórki, a jak już stacja od HD miała spotkania to okrajała transmisje do minimum, bo po co się starać jak mamy duopol i nc+ ma najlepszą piłkę, a CP najlepszą siatkówkę i kilka niszowych sportów i sobie wzajemnie nie konkurują (co najlepiej widać po braku zainteresowania Serie A i Ligue 1) - tak więc brawa dla 11 za rozbicie tego systemu - podejrzewam, że zyskamy na tym wszyscy - tak jak wkrótce ze wszystkimi relacjami z Eurobasketu, bo gdyby prawa miał TVP Sport czy CP to w przypadku pierwszego zobaczylibyśmy pewnie mecze Polaków i finał :P, a drugi ciut więcej spotkań, a tak będziemy mieć wszystko...

 

Podsumowując dla mnie 11 może być w sieci, mogą poprawić jakość, jeżeli trzeba będzie płacić, jednak na razie duży plus!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym z postów jest trochę racji- mają fajne prawa(szczególnie La Liga), nieźle je pokazują, ale ja czekam na ich obecność w kablu i satelicie. To nie jest hejterstwo jak ktoś lubi oglądać sport w dobrej jakości i o to chodzi większości "hejterów" na forum. Ja nawet nie mam zamiaru rejestrować się do playera, bo ciągle mam nadzieję, że po przerwie na reprezentację znajdę ich kanały w nc+ lub Vectrze.

Jak już udało mi się coś wczoraj obejrzeć na ich stronie, to muszę pochwalić komentatorów meczu Barca- Malaga. Przyznam się, że ich nie kojarzę, ale całkiem fajnie się ich słuchało. Ktoś wie skąd oni przyszli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał Czechowicz to felietonista Piłki Nożnej - czytałem go wiele lat, ale nie wiedziałem, że ma taki świetny radiowy głos ;)

Drugi był komentatorem Orange Sport, jeśli nie pomyliłem meczu - Marcin Pawłowski bodajże.

 

@Arkon, ale przez player nie zawiesza się stream, choć moim zdaniem jest ciut gorszej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kocik89 może i nie rwie, ale do jakości hd brakują mu lata świetlne. Jak pamiętasz lub nie Eleven cały czas podkreśla, że ich program jest w hd. To ja się pytam gdzie jest to hd ?

Canal+ sport jest w hd i ja to widzę.

 

Przyznaje, trochę mnie mnie to dziwi, ale ogólnie jestem pod wrażeniem idei tego kanału, ale może tego wszystkiego nie da się zrobić w miesiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakty to są takie, że Eleven traktuje Polskę jeszcze gorzej niż C+. Nie jest żadnym argumentem to, że dopiero wystartowali. Kto im bronił po ludzku przygotować wszystko wcześniej? Wcześniej zrobić studio, wcześniej zapewnić sobie dystrybucję, wcześniej zrobić jakąś akcję marketingową. Przecież to co robią jest niepoważne. Jak można nakupić tyle ciekawych praw sportowych i ich nie nadawać w normalnej jakości i bez możliwości zakupu ich kanałów?

Szczerze mówiąc to takiej tandety na świecie nie pamiętam (choć i mogłem wiele przeoczyć). Normalnie, czy to FOX Sports w Holandii (czy Włoszech), czy Nova Sport w Bułgarii, wszyscy jak startowali to od razu nadawali w normalnej jakości i w normalnej dystrybucji. Często kanały startują dużo przed rozpoczęciem lig i nadają promosy, studia, archiwalne mecze i jak zaczyna się najciekawszy okres to już wszystko jest dopięte na ostatni guzik.

A u nas, no przepraszam bardzo - fakty są takie, że praw do transmisji lig, które niby ma Eleven, nie ma nikt. Przykro, że ludzie się "jarają" bo dostali za darmo streama w necie. Miała być nowa jakość i niestety póki co jest, tylko raczej nie to mieli na myśli wymyślając takie hasło. I to, że kiedyś tam będą może w którejś platformie nie zmieni faktu, że falstart zaliczyli wręcz tragiczny i moim zdaniem wśród bardziej świadomych widzów, ten smród będzie się za nimi ciągnął i to długo (hehe pewnie aż do przejęcia przez beIN).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Intermario dla mnie też mogą zostać w sieci. Tylko wtedy niech otwarcie o tym powiedzą, że są tv internetową. Nie powinni również mówić,że nadają w hd bo po prostu kłamią.

Oni nie mówią że nadają w hd tylko że mają subkrypcje do nadawania tych meczów w hd i takie jest jedno założeń tego kanału

jak oglądałeś nba na c+ to tam większość meczów było w sd.

to oto chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven przy starcie powiedziało, że od początku nadawać będą w hd więc @kocik89 nie ściemniaj.Wejdź na ich stronę i przeczytaj: 24/7 // FULL HD // MULTISCREEN // MECZE NA ŻYWO // ANALIZY // INFORMACJE // DIGITAL CONTENT. Nic nie stoi na przeszkodzie by Eleven sam nadawał swoje dwa programy poprzez satelitę np. Hotbirda 13e. Dodałby systemy kodowania dla kablówek czy platform. Całkowicie zgadzam się z @emirates.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że wczorajsze słowa Mirosławskiego o 8 meczach La Liga na żywo to po prostu jakaś ściema. Za 2 tygodnie w sobote i niedziele ma zostać rozegranych 8 meczów 1/16 Eurobasketu, który w całości ma być pokazany w Eleven. I albo sprzedadzą komuś sublicencję (np TVN Turbo), albo po prostu czegoś nie pokażą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem jeszcze o jednej rzeczy, której nie umieściłem w poprzednim elaboracie: krytykujecie Eleven za to, że zabrała prawa nc+? Serio? SERIO?! My żyjemy w gospodarce wolnorynkowej czy centralnie planowanej? Monopol nc+ doprowadził do tego, że wszystko chcieli za jak najmniejszą cenę, bo nikt inny o to nie walczył, więc po prostu się na tym przejechali. Dlaczego w poprzednich umowach nie zagwarantowali sobie opcji pierwokupu? No bo właśnie byli pewni, że nikt im tego nie zabierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol lukas opanuj się. Nie krytykujemy wolnego rynku, tylko sposób w jaki się nas kibiców traktuje w tej chwili. Dają byle co, więc niech nie oczekują pieśni pochwalnych. Są tacy klienci, którzy są mało wymagający. I to dla nich serwuje w tej chwili sport polskie 11. Ale są w tez tacy i jest ich wielu, uwierz, którym to nie wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@malinowa jak ktoś całe życie oglądał mecze na streamach to ten darmowy w takiej jakości od Eleven jest jak wygrana w totka. Niestety ja w inny sposób oglądałem mecze i ta jakość nadawania Eleven a w zasadzie jej brak do mnie nie trafia. Nikt nie krytykuje tego, że rozbili monopol Canal+. Fajnie. W Belgii ten sam Eleven inaczej, lepiej traktuje widzów. Potrafi nadawać w dobrej jakości na satce. Czy my jesteśmy gorsi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol lukas opanuj się. nie krytykujemy wolnego rynku. tylko sposób w jaki się nas kibiców traktuje w tej chwili. daja byle co, więc niech nie oczekują piesni pochwalnych. są tacy klienci którzy sa malo wymagajacy. i to dla nich serwuje w tej chwili sport polskie 11. ale są w tez tacy i jest ich wielu, uwierz, którym to nie wystarcza.

Wiesz, teoretycznie kupili prawa, więc mogą sobie z nimi robić co im się tylko podoba. Mogliby pokazywać 1 mecz z kolejki i nikt by im niczego nie zrobił. Logicznym jest fakt, że nikt HD nie da za darmo w streamie. Miejmy nadzieję, że sytuacja się zmieni, kiedy Eleven będzie płatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, teoretycznie kupili prawa, więc mogą sobie z nimi robić co im się tylko podoba. Mogliby pokazywać 1 mecz z kolejki i nikt by im niczego nie zrobił.

 

wlasnie o to mi chodzi. ze sprzedajacy prawa powinien decydować jak ma byc emitowany ich produkt. a nie tylko sprzedac, mieć kase i olac resztę. dla mnie jest to zaskakujace. takie ligi oglada sie tez dla promocji zespołów, ktorym powinno zalezec na jak najszerszym rozpowszechnianiu. ale hiszpania to dziwny kraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież w kontraktach są zapisy mówiące w jakiej ilości, a czasami nawet w jaki sposób mają być transmitowane mecze. To chodzi też o promocję, żeby w kolejnych latach mieć jak największą liczbę widzów i też sprzedać licencję za dobre pieniądze.

Jak chodzi o platformy sat to wydaje mi się, że jedna i druga chciała by mieć Eleven na wyłączność (przynajmniej na jakiś czas) i dlatego rozmowy się przeciągają. Dla CP to nowy content, a dla nc+ to mniej więcej utrzymanie dotychczasowego. Poza tym mecze Primera Division, Ekstraklasy i 1 ligi się na siebie częściowo nakładają więc CP woli, żeby abonenci oglądali w tym czasie ich 1 ligę, a nc+ żeby oglądali ich Ekstraklasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...