Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Idąc tym tropem, możliwe, że z czasem zaczną pokazywać Barcę i RM w TVN Turbo skoro dalej będą występowały trudności z dystrybucją.

 

Pokazali hit Serie A, a przynajmniej chcieli :lol2: to powinni pokazać hit La Liga Atletico - Barcelona za dwa tygodnie.

 

Myślę, ze po numerze jaki wywinął wczoraj Turbo (po zerwaniu feedu, bo belgijski też padł), z tym, że nie wrócili na najlepszą część meczu, bo wtedy się zaczęło dziać, to już sobie odpuszczą zapodawanie tam spotkań...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taką odpowiedź na temat eleven dostałem od cp

prosimy o obserwowanie naszej strony internetowej. Wszystkie informacje na temat nowości programowych pojawiać się będą w aktualnościach. Pozdrawiamy

 

Albo mają taką formułkę, albo coś jest na rzeczy :P

Na pewno coś jest na rzeczy. Nie likwiduje się streamu, żeby nigdzie nie być dostępnym. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc tym tropem, możliwe, że z czasem zaczną pokazywać Barcę i RM w TVN Turbo skoro dalej będą występowały trudności z dystrybucją.

 

Pokazali hit Serie A, a przynajmniej chcieli 2: to powinni pokazać hit La Liga Atletico - Barcelona za dwa tygodnie.

 

Myślę, ze po numerze jaki wywinął wczoraj Turbo (po zerwaniu feedu, bo belgijski też padł), z tym, że nie wrócili na najlepszą część meczu, bo wtedy się zaczęło dziać, to już sobie odpuszczą zapodawanie tam spotkań...

 

To czemu nasz Eleven do Tvn Turbo nie dostarczają dosyłu takie jaki oni dostają tylko audio z swojego studia a potem piszą ze to nie ich wina była i teraz mieli by odpuśczić nadawanie na tym Kanale to by była porażka z ich strony bo oni jeżeli zerwało nie dostarczyli swojego przekazu z tego meczu tyn momencie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taką odpowiedź na temat eleven dostałem od cp

prosimy o obserwowanie naszej strony internetowej. Wszystkie informacje na temat nowości programowych pojawiać się będą w aktualnościach. Pozdrawiamy

 

Albo mają taką formułkę, albo coś jest na rzeczy :P

Na pewno coś jest na rzeczy. Nie likwiduje się streamu, żeby nigdzie nie być dostępnym. :P

 

Mi tydzień temu napisali prosimy o cierpliwość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczeście zrezygnowali z usunięcia streamów na stronie elevensports.pl YES YE YES

 

Może to było celowe info, bo obawiali się, że stream padnie na meczu Barcy i Realu. O dostępności Eleven w player.pl i Netii pewnie mało kto przeczytał, ale komunikat o player.pl nad streamem miał większą poczytność ;)

 

Albo po prostu jutro go już nie będzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wcale TVNowi nie dziwię, że stracili cierpliwość i zdjęli całkowicie mecz z anteny. Pierwsza połowa bez polskiego komentarza, a druga z całkowitym blackoutem. Poważna stacja nie może czegoś takiego akceptować, bo jednak wiele osób nie za bardzo wie dokładnie czyja to była wina, a w takim przypadku oberwie się TVNowi, mimo, że oni ze swojej strony zrobili wszystko profesjonalnie. Nie sądzę, żeby jeszcze raz TVN wyciągnął pomocną dłoń do Eleven po takiej akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było tylko i wyłącznie rezerwa tzw Backup w razie awarii światłowodu,widocznie zauwazyli że jest nagminnie oglądany w sposób nieautoryzowany i zwyczajnie ukrucili ten proceder.

 

PS: Możliwe że pojawi się na jakimś egzotycznym SAT by utrudnić odbiór,to tylko przypuszczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...