Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, lakiman napisał(a):

@mara68 w jakiej kablówce jest taka dobra jakość?

Lokalna kablówka. Nawet nie wiem czy mają 2 tys. abonentów.

Ale jest na światłowodzie do gniazdka tv. oraz routera. Internet symetryczny. W moim przypadku 400/400. Tutaj wszystkie cztery Eleveny HD są ustawione ze stałym bitrate ok. 14 Mb/s. I na wszystkich sygnał ma wyprzedzenie o 5 s. do tych wersji na satelicie.

Kiedyś sprawdzałem Eleveny u mojej mamy w UPC to tam były ustawione ze zmiennym bitrate 9 - 11 Mb/s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym bardzo zadowolony,gdyby eleven transmitował wszystkie mecze Barcelony.

Jeżeli Twój link czerstwy dotyczył pucharu króla( mam kłopot z jego otwarciem),to mecz bardzo miły do oglądania,lecz prawdziwa dramaturgia(bramki,dogrywka,karne)była w meczu FC Brcelona-Real Betis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Oj tam, oj tam. To nie Viaplay, żeby forumowi koneserzy zwracali uwagę na takie "szczegóły"... :).

A już na serio, to w zasadzie każdy mecz gorzej wygląda na kanale 4K niż w wersji HD i tak jest od dawna.

Tylko niedawno jeszcze zaczęli twierdzić, że to już jest "natywne 4K" ;)).
Na plus, że chociaż przestali zapychać jednocześnie dwa transpondery tym pseudo4K ale i tak czy inaczej sens tego kanału jest dla mnie niezbadany.

Lepiej byłoby 8-9 Mbps na kanały w wersji HD zamiast obecnych 5-6 niż nadawać takie 4K.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś obejrzałem w UPC na box 4k mecz MAINZ BAYERN jak to się mówi  technicznie z chmury. I nie wiem czy zauważyliście ale pierwsza połowa obraz był extra kolory soczyste nasycone natomiast druga połowa była taka wyprana z kolorów obraz  wpadający w taki zielonkawo żółty i jakby ciemniejszy. Jakby mieli jakiś problem techniczny. Często w takim mdłym kolorze puszczają transmisje jak to mówi ich szef natywne 4k z ligi hiszpańskiej. Obraz jest taki wtedy blady ze naprawdę lepiej wygląda w odpowiedniku HD.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie mam aplikacje Polsat Box Go i mam problem nie mogę oglądać Eleven Sports 4k jak również innych kanałów w tej rozdzielczości a posiadam te kanały jak również telewizor 4k. Znacie może przyczynę wykakuje że wybrana przez Ciebie treść nie jest dostępna na danej platformie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, pat1234 napisał(a):

Jak to jest tv LG mam ten sam problem.

Tak mam Oleda C2 i niestety jak włączam te kanały to wyskakuje ten komunikat. Do tego Eleven Sports 4k czasem jest a czasem znika na tej aplikacji , Oczywiście mówimy tutaj o Polsat Box Go nie o zwykłym satelitarnym odbiorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Z tego co widać to Eleven 4K jeżeli pokazuje coś w natywnym 4K to tylko na żywo. Powtórki już są tylko w HD. Dotyczyło to i F 1 oraz ligi hiszpańskiej. Obecnie również liga włoska tak jest pokazywana.

Na żywo;

4922f38908a6c.jpg

Powtórka;

00cc066510036.jpg

Tak że jeżeli ktoś chce oglądać transmisję w natywnym 4K to tylko na żywo.

Może na screenach tak tego nie widać ale oglądając na tv. to różnica jest bardzo duża.

Edytowane przez mara68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o co chodzi z tymi kolorami w hiszpańskiej lidze .Włoska ostry nasysony a dziś Barca musiałem uciec w tryb żywy i kolor ustawić na 80% i wtedy to jakoś wyglądało. Obraz ciemny i jakiś taki żółtawy mdły Czy dostaja taki sygnał czy jakoś go zle dekodują  ???

Edytowane przez kornerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Oglądałem mecz przez moduł w UPC, nie przeszkadzało mi słabe nasycenie kolorami.

Lepsze to niż kiedyś czerwonoskórzy piłkarze na tym kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...