Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, Globus903 napisał(a):

Rzecznik potwierdza ze Eleven pozostanie bo to silna marka, Solorz mistrzowsko to wszystko rozegrał, zamiast wchłaniać te kanały to kosi kase na dodatkowym abonamencie.

A po co ma wchłaniać? Dzięki temu ma przychód z trzech źródeł, a nie z dwóch. Przebrandowanie tych kanałów na Polsaty może tylko wywołać niepotrzebny chaos. Biznesowo to bardzo dobry ruch. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, cidik napisał(a):

kosi bo są głupi którzy za to płacą dodatkowo. Do tego reklamy i wszytko gra. Nie zdziwi mnie, że przy ewentualnym przedłużeniu praw do LM przez Polsat, do kanałów PSP dołączą reklamy. W Canal+ było podobnie, ale że się powoli nie zaczęło spinać, to zawitały reklamy
 

Głupi bo chcą obejrzeć ligę włoską, czy hiszpańską? Na takiej zasadzie, to każdy jest głupi, bo za coś płaci.

  • Popieram 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby, gdyby, gdyby... po co zakładać coś, co nie ma szans się ziścić? 

 

Rebreding to mogą robić w sytuacji przegranej o prawa do pucharów europejskich. Wtedy jedna z marek będzie niepotrzebna. I wtedy mogą zrezygnować z marki Eleven na rzecz Polsat Sport Premium. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Beks napisał(a):

VECTRA kiedyś oferowała 5 albo 4 zł za paczkę Eleven.

Także za ligę włoską, hiszpańską 10 czy 12 zł to niska cena. 

Pisałem o normalnych ofertach za 4 zł to moge sobie zrobić sam kiedy zechcę. @k05 na dzień dzisiejszy i tak maja dobra oferte w porównaniu do innych kanałów sportowych na naszym rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, cidik napisał(a):
2 godziny temu, vigoo napisał(a):
Głupi bo chcą obejrzeć ligę włoską, czy hiszpańską? Na takiej zasadzie, to każdy jest głupi, bo za coś płaci.

gdyby Solorz zlikwidował marke Eleven i wszytko było na PSP, to cena też by wzrosła o tyle po ile jest opcja Eleven? wątpie

Ale nie zlikwidował i jak ktoś chce oglądać ofertę Eleven, to musi za nią zapłacić a nazywanie ich głupimi jest głupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta za chwilę
Na każdym kroku się żalisz jakie to Viaplay słabe (kilkaset stron to płacze i żale z twojej strony), że rozdrobniło rynek, a jak teraz wróci wszystko do tego co przed tym jak weszło Viaplay, i dalej będzie po staremu to jest dobrze. A jak zamiast jednego pakietu są 2 żeby wydoić więcej, to jeszcze lepiej. Przecież Canal+ i Polsat mogą, inni już nie
Kupi je Polsat i da do Polsat Sport Premium, likwidując w Polsce markę Eleven (łącząc ją z PSP), jak to było w 1993 roku w przypadku Screensport i EuroSport.

Nie będzie likwidacji marki Eleven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, cidik napisał(a):

Na każdym kroku się żalisz jakie to Viaplay słabe (kilkaset stron to płacze i żale z twojej strony), że rozdrobniło rynek, a jak teraz wróci wszystko do tego co przed tym jak weszło Viaplay, i dalej będzie po staremu to jest dobrze. A jak zamiast jednego pakietu są 2 żeby wydoić więcej, to jeszcze lepiej. Przecież Canal+ i Polsat mogą, inni już nie

Jak juz czytasz to czytaj że zrozumieniem😂 Nie odpowiada mi ich jakość jak i to że nadają tylko przez internet i maja masę problemów mniejszych czy większych. C+ mam i będę miał inne paczki poza Eleven też. Eleven raczej okresowo. Za bezawaryjne działanie i szybkie przełączanie sie między paczkami czy oglądanie kilka pozycji na raz odżałuję 4 zeta🤣😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcąc niechcąc muszę się pochwalić , że to przewidziałem :D Co prawda nie stawiałem na Eleven no ale zostaje wszystko w rodzinie. W polsacie już ciężko coś upchnąć a trzeba urozmaicić Eleven

Odkąd prawa do World Aquatics przejął Sportfive można było założyć, że spadnie z TVP.

W dniu 2.08.2023 o 22:09, bartas_20 napisał(a):

ja stawiam na... pływanie :D Czytaj prawa do World Aquatics

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...