Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj był wyścig F1 o GP Singapuru. Powtórka była tylko jedna o godzinie 0:00. Patrząc na program wszystkich stacji Eleven już żadnej nie będzie. Jak można sobotnie czy niedzielne mecze powtarzać przez cały tydzień a nie powtórzyć już ani razu wyścigu o GP Singapuru. Co za "geniusz" tak układa ich program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeden z forumowych ekspertów zachwycał się że w tym tygodniu na Eleven jest tyle samo transmisji co na C+ w 4K. Właśnie sprawdziłem La ligę na Eleven i nawet niechcę tego porównywać do meczu Legia -Pogoń😂 Lepiej niech zrobi to ktoś inny. Mecz Real+Barcelona w C+ to tez inna jakość niż to co obecnie jest na Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem o tym, że jakość na Elevenach jest taka sama, poza tym rozdzielczość 4K się zgadza (nie ma teraz upscalu). Fakt faktem C+ robi 4K lepiej. Mógłbyś zawołać, jak się do kogoś odnosisz. HDR robi różnicę, zdaję sobie z tego sprawę. Nie dyskutowałeś ze mną o 4K i HDR, tylko o samym 4K, fakt zapomniałem, że C+ robi transmisje lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w 4K liczba jest podobna, tylko tyle napisałem. Wszedłem na jedną stronę to widać, że bitrate słaby po satelicie (nie mam tego kanału). Ale 4K jest? Jest. W ogóle jeżeli chodzi o Eleven to satelita jest kulawa, w lepszej jakości są kanały Eleven np. w CANAL+ Online.

 

Poza tym, jak o kimś się mówi to się woła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta podobna w tym tygodniu🤣A niby jakie jest bitrate w C+online? I co tam może jest HDR? Edit i faktycznie bitrate słaby na satelicie badanie ok 10 minut i średnie bitrate ponad 19 mega. Strasznie słabo😂 Mogliby się troche postarać.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, czerstwy napisał:
Edit i faktycznie bitrate słaby na satelicie badanie ok 10 minut i średnie bitrate ponad 19 mega.

Pisałem o Elevenach, zgodnie z tematem. Według strony satelite charts Eleven 4K na satelicie ma dużo gorszy bitrate (ok. 8 Mbit/s) niż CANAL+ 4K (ok. 20 Mbit/s). Samo mega niewiele mówi, bo nie wiadomo czy odnosisz się do megabajtów, czy megabitów.

W sieciach światłowodowych bitrate Eleven 4K jest zapewne wyższy.

W C+ Online nie sprawdzę.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...